Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Darth Vader (2017) #9: Eddig nagyon meg vagyok elégedve a képregénnyel, szerintem a legjobb. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyennek fogjátok majd találni, amikor jövőre megérkezik hazánkba is. :D Az biztos, hogy a mostani szám piszok erősre sikeredett, és igazság szerint ami ebben a részben történt, az kihatással van kb. a jövőre, ha Luke új jedi akadémiáját tekintjük annak. 

Spoiler

Azzal, hogy Jocasta Nu kitörölte a Jedi templom összes adatát, bemutatott a sitheknek. :D Nagy kópé az öreg. A párbaja is tetszett a főinkvízitorral, végre egy kicsit őróla is megtudtunk valamit. 

Az pedig, hogy pár nappal - esetleg néhány héttel - az EpIII után már birodalmi zászlók/jelzések találhatóak a jedi templomon... hát szívszorító még mindig a 66 -os parancsra gondolni. És még Fox is megjelent, a kis szemétláda, Palpi pincsikutyája. :angry: 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőre elindul a második Darth Vader, de csak az első kötettel. (1-6. szám). A kiadónál is szerették volna, hogy a második kötet (7-12. szám) már jövőre megjelenjen, de a Marvel túl korainak tartja. Így a második kötetre 2018. tavaszán fognak szerződni, ami azt jelenti, hogy 2019-ben jön magyarul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 15. - 16:05, Darth Sky írta:

Örömmel látom, hogy elkezdik a minisorozatokat is. Remélem, a Shattered Empire is érkezik majd valamikor. Nekem az egyik kedvenc minim. 

Meglátjuk. 2018-ban még biztos nem lesz.

18 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Az nekem is tetszett. Revan, van-e esetleg hír arról, hogy az a mini jön-e jövőre? Én örülnék neki. :) 

Sajnos nem. Obi-van és Anakin, valamint a Han Solo jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Sajnos nem. Obi-van és Anakin, valamint a Han Solo jön.

Han Solo is? :o Akkor ezt eddig titkoltad, vagyis nem emlékszem, hogy írtad volna már. :) Gondolom a közelgő, róla szóló film miatt esett arra a választásuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Obi-van és Anakin, valamint a Han Solo jön.

Az előbbiről tudtam, de hogy jön az utóbbi is? :o Az igen, bár luke leírta, hogy miért eshetett rá a választás: jövőre jön a Solo spin-off. 

 

Akkor a Megtört birodalom marad 19 -re. Sebaj, addig is elleszünk látva képregényekkel. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, luke19 írta:

Han Solo is? :o Akkor ezt eddig titkoltad, vagyis nem emlékszem, hogy írtad volna már. :) Gondolom a közelgő, róla szóló film miatt esett arra a választásuk.

A Han Solo azon két kötet egyike lesz,mellyel ki akarják egészíteni a 2018-as megjelenéseket. Még folyamatban van az ügy. Remélem, hogy a jogtulaj is simán kezeli. Eddig úgy néz ki, hogy nem lesz gond a kiegészítéssel. Igen, a Solo film is közrejátszott a választásban.

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az előbbiről tudtam, de hogy jön az utóbbi is? :o Az igen, bár luke leírta, hogy miért eshetett rá a választás: jövőre jön a Solo spin-off. 

 

Akkor a Megtört birodalom marad 19 -re. Sebaj, addig is elleszünk látva képregényekkel. :) 

El bizony. A másik kötet, mellyel ki akarják egészíteni a 2018-as megjelenéseket az a Star Wars Volume 7 lesz. Out Among the Stars. Ez a Star Wars 33-37. száma + a harmadik különszám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A másik kötet, mellyel ki akarják egészíteni a 2018-as megjelenéseket az a Star Wars Volume 7 lesz. Out Among the Stars. Ez a Star Wars 33-37. száma + a harmadik különszám.

Hát hogy spoilermentesen szóljak ezekről: nem nagy eresztések. Vagyis hát van 2 rész (a 34. és a 37. szám) amely szerintem megéri a pénzét, de a többi olyan töltelékrésznek érződött a számomra. A mostani Jedhai események már sokkal jobbak, bár még mindig erősebbnek érzem az első történetszálakat a szériából. :) 

 

A Screaming Citadel jövőre fog jönni? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hát hogy spoilermentesen szóljak ezekről: nem nagy eresztések. Vagyis hát van 2 rész (a 34. és a 37. szám) amely szerintem megéri a pénzét, de a többi olyan töltelékrésznek érződött a számomra. A mostani Jedhai események már sokkal jobbak, bár még mindig erősebbnek érzem az első történetszálakat a szériából. :) 

 

A Screaming Citadel jövőre fog jönni? 

 

1 perccel korábban, luke19 írta:

Na én ezen történetszál során hányszor fogtam a fejemet, te jó ég. :D

Igen, jövőre jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Han Solo viszonylag gyenge lett a többihez képest. Kíváncsi vagyok, mi alapján választanak (igaz, jön a Solo film). Persze várom türelemmel.

Egyébként köszi az infókat, Revan! 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szééééép. :D 

 

Hírek a további Marvel sorozatokról:

- A Star Wars a Jedhai története után egy ún. toborzó számmal fog jelentkezni márciusban (Star Wars #44). :D

500?cb=20171219193453

 

- A Poe Dameron 25. száma nagyon úgy néz ki, hogy lezárja Poe kalandját. A leírás: It's the end of an era for Poe Dameron. With the Resistance and the First Order on a collision course and his mission to find Lor San Tekka nearly at an end, the force of Poe's destiny draws him on toward an awakening…

500?cb=20171219183334

 

- A Luke19 által belinkelt képhez hozzátartozik, hogy a 18. szám a Doctor Aphra Remastered történetszálához kapcsolódik.

 

- A Darth Vader: Dark Lord of the Sith képregény következő történetszála (a 13. számtól kezdve) a mon cala rendszer körüli lázadás köré épül. A feladat Vaderre, az inqvízitoraira... és Tarkin -ra hárul!

500?cb=20171219195254

 

- A Thrawn könyv képregényváltozatának 2. száma szintén márciusban lesz majd kapható.

499?cb=20171219201230

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen összeszedted a híreket, köszi Bence!
 

Ma végeztem a Szukits által kiadott utolsó képregénnyel is. Minden alkalommal lenyűgöz, hogy milyen minőségi kiadványok ezek. Remélem a kiadó is elégedett az eladási számokkal, és még sokat kapunk belőlük az elkövetkező években. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, luke19 írta:

Szépen összeszedted a híreket, köszi Bence!

Nagyon szívesen! :) 

 

2 perccel korábban, luke19 írta:

Ma végeztem a Szukits által kiadott utolsó képregénnyel is...

Ha jól tudom, akkor mostmár utolérték az "eredeti" magyar fordítást, amit még Sky -ék csináltak? Jövőre nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen reakciók lesznek majd a Yodás, illetve a Screaming Citadel -es történetekre. Különösen az utóbbira. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Sky a Harbringeres sztoriig fordította, a Vadert meg végig vitte már(amit ezúton is köszönök neki! :) ). Szivem szerint én a Yoda sztorit, meg a Screaming Citadelt kihagynám a vásárlásból, de nélkülük meg már nem lenne egységes a polcon a gyűjtemény. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesnek tűnik az Aphra - Hera páros. Kíváncsi vagyok, mit kezdenek egymással. 

 

31 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha jól tudom, akkor mostmár utolérték az "eredeti" magyar fordítást, amit még Sky -ék csináltak?

Igen, a Yoda száltól szűz terület következik. :) Mivel a Szukits kiadására vártam, nem is olvastam el angolul a Star Wars folytatását, az 1-3. számtól eltekintve a Doctor Aphrát és az új Darth Vader sorozatot sem. Szokatlan lesz úgy olvasni egy képregényt, hogy nem a magyar változat készítése közben ismerem meg. :P 

 

50 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Poe Dameron 25. száma nagyon úgy néz ki, hogy lezárja Poe kalandját.

Valahol örülök neki (nem a fordítás miatt). Szerintem nagyjából kihozták a sorozatból, amit lehetett. Kár lenne tovább erőltetni, ha nincs ihlet.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

vajon hogy oldják meg, hogy  ne utaljanak Kananékra?

Nem tudom, hogy mikor fog véget érni a Rebels, de ha januárban kezdik el, és nem lesz megállás, akkor február vége - március eleje lehet a finálé időpontja. Szóval utalhatnak rá onnantól. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Nem tudom, hogy mikor fog véget érni a Rebels, de ha januárban kezdik el, és nem lesz megállás, akkor február vége - március eleje lehet a finálé időpontja. Szóval utalhatnak rá onnantól. 

Ez felettébb érdekes lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.