Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Én is remélem, hogy nem lesz sok csúszás. Már váltottak nyomdát. Viszont az új nyomdaváltásnak megvannak a maga negatív következményei: az új nyomda nem dolgozik olyan gyorsan, mint a régi évekkel korábban. Több hónapos extrém csúszásokra már nem kell számítani, viszont amíg be nem járatódik az új rendszer, addig pár napos, vagy pár hetes csúszás még előfordulhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy megnézve a képet, én a következőket gondolom:

- Qui-gon és Obi-wan történetei az EpI előtt és (talán) után fognak játszódni. Qui-gon mit csinált az EpI előtt, míg Obi mit csinált az EpI után közvetlenül. Ez szerintem jó ötlet lenne.

- Anakint gyerekként látjuk, ami szerintem arra utalhat, hogy kapunk egy olyan történetet, ahol Anakin még rabszolga. Talán azt az elbukott fogatversenyt láthatjuk.

- Padmé királynői ruhában van és mivel az EpI -ben ha jól tudom még friss uralkodónak számít, én arra tippelek, hogy itt is megkaphatjuk az EpI közvetlen következményét. :)

- A másik három kérdéses. Örülnék, ha Grivi bemutatkozását láthatnánk, míg Jango -nál a Padmé elleni merénylet előzményét láthatnánk. Dooku -nál meg jó lenne egy EpI-II közötti sztori.

- Az OT ideje nekem nem annyira fontos. Igazából szerintem az EpIV-V között fognak játszódni szerintem, bár ott van Tarkin is. Tarkin ugye szerepelt a 4 -ben, a RO -ban, szóval annyira új dolgot nem fognak mutatni. Én inkább vele összekötném a Rebelst és a Rogue Onet. :)

- Az ST izginek tűnik. Snoke hátteréről kaphatunk majd érdekes adalékokat - legalábbis remélem. A többi kakukktojás. Nem gondolnám, hogy az Ep7 előtti időszakot boncolgatnák Rey -el és Poe -val - bár utóbbinál azért a Poe képregény 25. és TFA közötti kis idejét azért még összekötném, hogy teljes legyen a gyönyör. :D

Finn rohamoszi páncélban van, nála megnéznék egy előzményt, amely elmeséli, hogy a Jakkui bevetés előtt mi minden történt a fiatallal, bár jó kérdés, hogy az Ébredés előtt c. könyv mennyi időt ölel fel.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ongoing sorozatról a NYCC -on fogunk megtudni többet! (szerk.: a panel október 5. -én, du. 3 órakor lesz!)

 

Illetve az Age of Resistance sok kérdést meg fog válaszolni, amelyre a fanok az EpVII-VIII után kíváncsiak.

 

Menetrend:

2018. december - 2019. március: Qui-Gon, Maul, Obi-wan, Jango Fett, Anakin Skywalker, Count Dooku, Padmé Amidala, General Grievous (ez ilyen sorrendbe fog jönni, havi 2 szám)

2019. április - július: Lando, Jabba, Han Solo, Boba Fett, Luke Skywalker, Tarkin, Leia, Darth Vader

2019. augusztus - december: Poe, Snoke legfőbb vezér, Finn, Phasma százados, Rose, Hux, Rey, Kylo Ren

 

Utóbbi kettő nem biztos, hogy ilyen sorrendben. De már nagyon várom.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hölgyeim és uraim, alább olvashatóak a decemberi képregények ismertetői :D

 

1. STAR WARS #58 (THE ESCAPE PART 3) - MEGJ.: 2018. DECEMBER 5.

- Szerelem van a levegőben Luke és Tula között?

- Szerelem van a levegőben Han és Leia között?

- Szerelem van a levegőben egy csapat megfeneklett lázadó és hatalmas, falánk szörnyek között?

- Az utolsóra a válasz: nem. :D

(bb-8? :hmm:)

500?cb=20180918232607

 

2. DARTH VADER: DARK LORD OF THE SITH #25 (FORTRESS VADER PART 7) - MEGJ.: 2018. DECEMBER 19.

- Az erőd készen áll. Az ajtó tárva nyitva!

- Vader megtalál mindent, amire csak vágyott.

 

3. SOLO ADAPTATION 3 - MEGJ.: 2018. DECEMBER 19.

- A film képregénysorozatának 3. felvonása!

- Lando és az Ezeréves Sólyom belép a játszmába!

500?cb=20180918232206

 

4. HAN SOLO - IMPERIAL PRISONER 2. - MEGJ.: 2018. DECEMBER 12.

- A vadász és az üldözött!

- Han kap mégy egy utolsó "lövést" az iskolában...

- Meglesz neki vagy beletörik?

500?cb=20180918232048

 

5. DOCTOR APHRA 27. (WORST AMONG EQUALS PART 2) - MEGJ.: 2018. DECEMBER 12.

- Aphranak 10 órája van, hogy átgázoljon egy ellenséges megavároson, mielőtt a torkába beültetett bomba fel nem robban!

- Nem nagy durranás, mi? Ha még az lenne, őrült rendőrök és fejvadászok vannak a nyomában... ám van egy társa aki segít neki!

(Sajnos ez a fazon Tripla-Zéró, aki a halálát kívánja)

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Információk jöttek ki a decemberi Age of... sorozatról:

- Az időszakok történetei és karakterei felfogják fedezni azokat a potenciális kérdéseket, amelyeket a fanok akarnak.

 

Továbbá itt van a decemberi Qui-Gon & Darth Maul képregények ismertetői. Utóbbi a 2017 -es Maul miniszéria után fog játszódni. :)

 

STAR WARS: AGE OF THE REPUBLIC - QUI-GON - MEGJ.: 2018. DECEMBER 5.

Jedi Rend... vagy káosz?

Az egyik legnagyobb jedi lovag vagy az, aki hagyta a jediket a végzetükbe rohanni? A független Qui-Gon Jinn a Star Wars Saga egyik legvitatottabb személye.

A jedi mester arról híres, hogy kitér a szabályok elől és ez számtalan vitába vezeti őt a tanáccsal. Most egy küldetésen, ami félresikerül, a Jedi mester képtelen szembeszállni az ellentétes hiedelmekkel. Mit fog felfedezni Qui-Gon a jedikhez szőtt lojalitásáról vagy az Erőhöz való hűségéről? (vendégszereplő: Yoda mester)

 

STAR WARS: AGE OF THE REPUBLIC - DARTH MAUL - MEGJ.: 2018. DECEMBER 12.

A sith felemelkedése!

A harag és a vérszomj élő fegyvere, Darth Maul Coruscant árnyai közt marad megbújva, várva az alkalomra, hogy lecsaphasson a Jedi Rendre! Mióta azonban megízlelte az első véráldozatot, a sith nagyúr küzd a pusztításért érzett vágya miatt és megkérdőjelezi a módszeresen tervezgető mestere óhajait. Vajon Maul -nak van egy másik út az életben vagy mindig is arra volt hivatva, hogy egy sötét utat kövessen? (vendégszereplő: Darth Sidious)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor Aphra és a hihetetlen profit, valamint a Jedha hamvai kötet most megy tördelésre, beírásra, szerkesztésre. Reálisan megjelenhet idén. November végén vagy december elején. A Central Isopter kifejezésre találtam egy Zsivány Egyessel foglalkozó háttérkönyvet, ott lefordították a Legvégső Szemre. Így a Kolibris fordítást alkalmazva ez lesz a képregényben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap a NYCC -on jönnek hírek az érkező képregényekről és regényekről. Október 5., du. 3 óra. (időeltolódással nézve számunkra este 9 -től érkezhetnek hírek. :))

 

Ami érdekes, hogy az Age of Republic széria 9 számot fog tartalmazni és egészen jövő év márciusáig fog tartani. Hónaponként 2 számot adnak ki - egy jó és egy rosszfiút - de a január annyiból érdekes lesz, hogy lesz Obi-wan és Jango mellett egy speciális kiadás is. Tippek? Tán nem Ahsoka? :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Charles Soule beszél a DV sorozatról. Íme a 25. szám, a Vader erőd történetszál 7. és egyben utolsó számának borítója. :)

 

szerk.: A Darth Vader 25. száma lesz az utolsó!!! :o :(

DoxMJVMU0AEfNc9.jpg

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi baj, mert jön a Shadow of Vader c. 5 részes minisorozat Chuck Wendig -től. :)

A történet más emberek szemszögéből mutatja be azt, hogy a nagyúr hogyan hat rájuk.

 

A 2. számban felfog bukkanni Wilrow Hood!

Az Acolytes of the Beyond a 4. számban fog megjelenni. :D (Aftermath -osok előnyben, ők kicsodák? :hmm:)

DoxNBcCW4AAhohg.jpg

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.