Ugrás a kommentre

Ajánlott hozzászólás

A következő két képregény kötet: Star Wars Volume 7 ( a Jedhás sztori) és a Doktor Aphra Volume 2 lesznek. Talán még idén, de ez nem biztos. Ha mégse idén, akkor a következő év elején.

• Tetszik 3

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem, hogy nem lesz sok csúszás. Már váltottak nyomdát. Viszont az új nyomdaváltásnak megvannak a maga negatív következményei: az új nyomda nem dolgozik olyan gyorsan, mint a régi évekkel korábban. Több hónapos extrém csúszásokra már nem kell számítani, viszont amíg be nem járatódik az új rendszer, addig pár napos, vagy pár hetes csúszás még előfordulhat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egyre inkább úgy néz ki, hogy a Star Wars Volume 7 és a Doktor Aphra Volume 2 még idén jönnek. Leghamarabb szeptember végére, október elejére elkészül a fordítás.

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kíváncsian várom őket. Direkt nem olvastam őket angolul, mert a magyar kiadásra vártam. :) 

Sajnos az Anakin & Obi-Wan és Han Solo képregények párosa megint csúszott egy kicsit.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Amúgy megnézve a képet, én a következőket gondolom:

- Qui-gon és Obi-wan történetei az EpI előtt és (talán) után fognak játszódni. Qui-gon mit csinált az EpI előtt, míg Obi mit csinált az EpI után közvetlenül. Ez szerintem jó ötlet lenne.

- Anakint gyerekként látjuk, ami szerintem arra utalhat, hogy kapunk egy olyan történetet, ahol Anakin még rabszolga. Talán azt az elbukott fogatversenyt láthatjuk.

- Padmé királynői ruhában van és mivel az EpI -ben ha jól tudom még friss uralkodónak számít, én arra tippelek, hogy itt is megkaphatjuk az EpI közvetlen következményét. :)

- A másik három kérdéses. Örülnék, ha Grivi bemutatkozását láthatnánk, míg Jango -nál a Padmé elleni merénylet előzményét láthatnánk. Dooku -nál meg jó lenne egy EpI-II közötti sztori.

- Az OT ideje nekem nem annyira fontos. Igazából szerintem az EpIV-V között fognak játszódni szerintem, bár ott van Tarkin is. Tarkin ugye szerepelt a 4 -ben, a RO -ban, szóval annyira új dolgot nem fognak mutatni. Én inkább vele összekötném a Rebelst és a Rogue Onet. :)

- Az ST izginek tűnik. Snoke hátteréről kaphatunk majd érdekes adalékokat - legalábbis remélem. A többi kakukktojás. Nem gondolnám, hogy az Ep7 előtti időszakot boncolgatnák Rey -el és Poe -val - bár utóbbinál azért a Poe képregény 25. és TFA közötti kis idejét azért még összekötném, hogy teljes legyen a gyönyör. :D

Finn rohamoszi páncélban van, nála megnéznék egy előzményt, amely elmeséli, hogy a Jakkui bevetés előtt mi minden történt a fiatallal, bár jó kérdés, hogy az Ébredés előtt c. könyv mennyi időt ölel fel.

Szerkesztve: - Bence1997
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az ongoing sorozatról a NYCC -on fogunk megtudni többet! (szerk.: a panel október 5. -én, du. 3 órakor lesz!)

Illetve az Age of Resistance sok kérdést meg fog válaszolni, amelyre a fanok az EpVII-VIII után kíváncsiak.

Menetrend:

2018. december - 2019. március: Qui-Gon, Maul, Obi-wan, Jango Fett, Anakin Skywalker, Count Dooku, Padmé Amidala, General Grievous (ez ilyen sorrendbe fog jönni, havi 2 szám)

2019. április - július: Lando, Jabba, Han Solo, Boba Fett, Luke Skywalker, Tarkin, Leia, Darth Vader

2019. augusztus - december: Poe, Snoke legfőbb vezér, Finn, Phasma százados, Rose, Hux, Rey, Kylo Ren

Utóbbi kettő nem biztos, hogy ilyen sorrendben. De már nagyon várom.

Szerkesztve: - Bence1997
  • Tetszik 3

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ