Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Na ez az Age of... széria egyre jobbnak ígérkezik.

 

Januári számok:

Age of Republic: Obi-wan Kenobi

- Obi-wan Kenobi jedi lovag korai napjai!

- Beváltva mestere kívánságát, Obi-wan Kenobi szárnyai alá veszi az ifjú Anakin Skywalkert.

- Egy küldetésük van, ami mégjobban összeköti majd őket, vagy éppen ellenkezőleg?

- És rajtuk kívül ki más keresi még az ősi holokront? :yes:

megjelenés: 2019. január 2.

500?cb=20181018043615

 

Age of Republic: Jango Fett

- A Galaxis legfélelmetesebb fajvadásza!

- Jango hírneve megelőzi őt, amikor csatlakozik egy legénységhez, amely egy egyszerű feladatnak néz ki.

- Várjunk csak, egy gyerek van vele?

- Jango társai elég bolondok lesznek ahhoz, hogy elárulják őt és a fiát, Boba Fettet?

megjelenés: 2019. január 9.

500?cb=20181018043247

 

Age of Republic: Special

- A Köztársaság legnagyobb hősei - és leghalálosabb ellenségei + meg akik középen vannak. Mind egy füzetben!

- A Galaxis legkeményebb jedije - Mace Windu! Író: Ethan Sacks (Old Man Hawkeye)

- Elfuthatsz, de előle nem tudsz elbújni: a sith bérgyilkos, Assajj Ventress! Író: Jody Houser (Age of Republic széria, Thrawn)

- Jar-Jar Binks??? OMG!!! :o Író: Chip Zdarksy (Peter Parker: The Spectacular Spider-man)

- Rex százados akcióba lép!!! Író: Marc Guggenheim (najóóó...)

megjelenés: 2019. január 16.

500?cb=20181018042715

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 10. 15. - 10:54, Darth Revan9 írta:

Az új nyomdával, - General Nyomda Kft. - készült képregény kötetek szerintem még jobban is néznek ki. Jobb pl. a papírminőség.

Most fedeztem fel a nevedet, mint szaklektor, miközben az Obi-Wan és Anakin impresszumát olvastam. Gratulálok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Januári képregénymegjelenések:

 

 

Star Wars #59

THE ESCAPE, PART 4

- Han, Luke és Leia továbbra is Hubit egyik holdján ragadtak

Megjelenés: 2019. Január 9.

500?cb=20181018042138

 

Star Wars #60

THE ESCAPE, PART 5

- A SCAR SQUADRON VISSZATÉR!!! :yeah:

Megjelenés: 2019. január 23.

500?cb=20181018041622

 

Solo Adaption 4

THE KESSEL RUN

Megjelenés: 2019. január 30.

500?cb=20181018040513

 

Han Solo - Imperial Cadet 3

- Az ifjú Solo kalandjai a birodalmi akadémián folytatódik.

Megjelenés: 2019. január 2.

500?cb=20181018044120

 

Az Age of Republic 3 száma fentebb olvasható. :)

 

Doctor Aphra #28

WORST AMONG EQUALS, PART 3

- Aphra és Tripla-zéró menekülnek - hatalmas vérdíj a fejükön!

Megjelenés: 2019. január 30.

500?cb=20181018041037

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Most fedeztem fel a nevedet, mint szaklektor, miközben az Obi-Wan és Anakin impresszumát olvastam. Gratulálok. :)

Köszi.

 

Az Age of szériához. Tényleg egyre jobban néz ki. A Repbulic-os gyűjteményes kötetek adatait már láttam a jedibibliothek honlapján, ott azt írták, hogy 2 kötete lesz, egyikben a hősök, másikban a gonosztevők. A köteteknél úgy nézett ki, hogy vastagabbak, akkor nyilván bekerülnek majd ezek a speciális kiadások is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Minden Tiszteletem! 

 

Esetlegesen van valamilyen mód,hogy a régebbi lefordított képregényeket be lehessen szerezni? Tudom folyamatosan adják ki őket, és ugye a jogok...

 

A Star Wars első 4-5. száma volt azt hiszem addig míg a Szukits ki nem adta. Akkor a Star Wars Darth Vader, és a Star Wars: Darth Maul. Megköszönném,ha ezeket valahogyan be lehetne szerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ebbe reménykedek,hogy valaki lementette ezt a 3-at mert én marha elfelejtettem lementeni őket mondjuk hozzáteszem azért mert úgy voltam vele megveszem őket, de hát annyi minden jön itt már ki,hogy anyagilag nem lehet ezt győzni legalábbis számomra így vissza kellett venni a tempóból. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kargarosz! Szerencséd van, mert a laptopomon rajtavannak az eddig lefordított képregények + a folytatások és az eddig ki nem adottak angolul. :hehe:

 

A Darth Maulnál gondolom a 2017 -es miniszériát érted?

 

Holnap elküldöm a linket. Felteszem megára, vagy a Google Drive -ra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom az Erő veletek van eddig azt hittem 3 hiányzik, de ugye a Solo, és az Anakin és  Obi-wan is megjelent közbe. 

 

Igazából a legjobban annak örülnék, ha elküldenéd az egészet mert kitudja mi maradt ki...

 

Hálásan megköszönném :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben holnap majd küldöm őket. Most éppen a Maul meg fel, 50 perc. Jujj, mi lesz majd, ha a 25 részes DV és SW -t felteszem. :lol:

 

Csak, hogy szemléltessem, hogy mennyi finomságom van jelenleg. :D

image.png

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi miniszériák, amik megjelentek hazánkban:

 

Darth Maul

 

Han Solo

 

Anakin & Obi-wan

 

A DV és a fő SW széria a nap későbbi szakaszában lesz megosztva, mert míg felrakja azt a sokat az 2-3 óra, és akkor csak az egyikről beszéltem. :D Addig is itt vannak az eddigi kiadottak magyarul. Szerintem nagyon jó képregények, bár a Soloról még nem tudok véleményt mondani, nem olvastam még. De csak idők kérdése az egész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült felraknom a DV sorozatot is, mind a 25 számot, továbbá a különszám és a Vader Down képregényeket. Késő estére/holnapra pedig felkerül a fő széria is. :)

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És végül a fő széria 25 része + az első különszám is megosztásra került. Parancsoljatok. :)

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi Bibliothek infói szerint 2019. júliusában jelenik meg a Shadow of Vader öt füzete gyűjteményes kötetben. Ez alapján feltételezhető, hogy a 4. és az 5. számok mégis megjelennek, csak más fogja írni őket. Ugyebár Chuck Wendiget elküldték a Marveltől.

Vajon ki fogja írni? Talán Charles Soule?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont úgy tudom, hogy a Marvel kaszálta a Shadow of Vadert. Eredetileg jövő év februárjában érkezett volna.

 

Amúgy Soule a héten írta, hogy most végzik a végső simításokat a Vader utolsó számán, eközben "lots of" SW -on dolgozik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 17. - 18:28, Darth Revan9 írta:

Kár a Shadow of Vader-ért. Nem tudtak volna találni egy írót, aki a 4-5. számokat megírta volna?

Én annyira nem sajnálom a SoV minit. Szerintem egyelőre elég Vader anyagunk van. Az, hogy egy másik író befejezhette volna? Igen, de úgy tűnik a Marvel inkább törölte. Nem bánkódok miatta.

 

Más dolgok:

Charles Soule (2015 -ös Lando mini, Poe Dameron széria, 2017 -es DV széria) elárulta egy kérdésre válaszolva, hogy jelenleg több projekten is dolgozik, amik nagy dolgok lesznek.

 

+

Februári képregénymegjelenések: 6 szám fog megjelenni, a Shadow of Vader februárban jelent volna meg. A Solo film képregényadaptációja 7 részes lesz összesen, tehát áprilisban fog befejeződni. :)

 

- Star Wars #61 (megj.: február 6.)

THE ESCAPE "AFTERMATH"

[�IMG]

 

 

- Age of Republic: Anakin Skywalker (megj.: február 6.)

EGY ELMESÉLETLEN ANAKIN TÖRTÉNET A KLÓNOK HÁBORÚJA SZÍVÉBEN

  • Az esély arra, hogy pusztító csapást mérjenek a szakadárokra, hatalmas árat követel.
  • Anakin a sötét utat válassza, vagy megmarad a Jedi kódexeknél?
  • Vendégszerepben OBI-WAN KENOBI!

[�IMG]

 

 

- Age of Republic: Count Dooku (megj.: február 13.)

A KORÁBBI JEDI MESTER ELKEZDI SITH MESTERE TERVEIT!

  • Azonban egy váratlan találkozás egy régi tanulóval veszélyezteti a terveket.
  • A régi és az új élete között ragadva, Dooku megtudja -e védeni a Sithek titkait?
  • És irányítani tudja -e a sötét oldalt, vagy a gróf a sötét oldal játékszere?

[�IMG]

 

 

- Han Solo - Imperial Cadet #4 (megj.: február 13)

A KÜLDETÉS ELKEZDŐDIK

[�IMG]

 

 

- Solo képregényadaptáció #5 (A 7 részes sorozat 5. felvonása) (megj.: február 20.)

A KESSEL FUTAM

[�IMG]

 

 

- Doctor Aphra #29 (megj.: február 27.)

WORST AMONG EQUALS, PART 4

  • A zsivány archeológus Doctor Aphra tovább folytatja a versenyfutást az idővel - Triple Zero -val az oldalán!
  • Progresszív koalíció?

[�IMG]

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Érkezik egy új Vader minisorozat is, a Vader - Dark Visions. Az 1. szám márciusban jelenik meg. Eltérő szemszögekből ismerhetjük meg Vadert, aki egyfajta "antihősként" lesz ábrázolva.

 

"Star Wars: Vader — Dark Visions will take readers to the darkest parts of the galaxy — places where the mysterious anti-hero known as Darth Vader can be someone’s greatest  fear and even…someone’s greatest hope!"

 

final-vader-dark-visions-cover-1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Augusztusban jön a két Age of Rebellion gyűjteményes kötet, mely az Age of Rebellion füzeteket gyűjti egybe. Plusz jön a Star Wars Volume 11-ese, melyben a 62-67. számok jönnek. Valami Shu-Torun-os címe lesz, tehát visszatérünk erre a bolygóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Plusz jön a Star Wars Volume 11-ese, melyben a 62-67. számok jönnek. Valami Shu-Torun-os címe lesz, tehát visszatérünk erre a bolygóra.

A Star Wars legutóbbi számában - 58. - Leia tett is utalást arra, hogy most leszámolnak Trios -szal. Gondolom akkor a lázadók támadást indítanak a Shu-Torun ellen. Érdekes lesz. :)

 

Age of Rebellion hősök és gonoszok:

e86utjdc0q221.jpg?width=640&crop=smart&a

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.