Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Márciusi képregényáradat. Lesz tolongás rendesen. :D

 

1. STAR WARS: VADER - DARK SHADOWS #1 (megjelenés: március 6.)

KICSODA DARTH VADER?

[​IMG]

 

 

 

2. STAR WARS: VADER - DARK VISIONS 2 (megjelenés: március 27.)

A BUKÁS ÁRA

- Meddig mehet el egy tiszt, hogy megkímélje magát Darth Vader ítéletétől?

500?cb=20181206043619

 

 

3. Star Wars #62

Shu-torun megkorbácsolása: Út a bosszúhoz!

- Leia miként fogja megkorbácsolni Shu-torunt?

- Kell ehhez egy csapat...

- És egy terv, amire nem számítanak!

[​IMG]

 

 

4. Star Wars #63

Shu-torun megkorbácsolása: Bosszú hadművelet!

- KANCHAR visszatér, és még mindig megvan számára a fantasztikus kiberkarja!

- Vajon Trios királynő megbánta a tetteit?

- Spoiler: megfogja, ha Leia tesz róla!

[​IMG]

 

 

5. STAR WARS: AGE OF REPUBLIC - PADME AMIDALA (megj.: március 6.)

EGY KÉTSÉGBEEJTŐ DIPLOMATIKUS KÜLDETÉS AMIDALA SZENÁTOR SZÁMÁRA!

- Padmé titokban ténykedik, hogy Köztársasági biztonságot hozzon egy semleges világra.

- Ez egy szövetség lehetősége vagy egy újabb csapda?

- És egy Jedi segítségének elutasítása egy halálos hiba?

[​IMG]

 

 

6. STAR WARS: AGE OF REPUBLIC - GENERAL GRIEVOUS (megj.: március 13.)

A FÉLELMETES SZAKADÁR TÁBORNOK LECSAP!

- Miközben Jedit próbál megölni, Grievous egy olyan erővel néz szembe, amely nagyobb, mint azt képzeli.

- Milyen titkokat fog találni a tábornok az elveszett JEDI TEMPLOM belsejében?

[​IMG]

 

 

7. SOLO - A STAR WARS STORY ADAPTION #6

[​IMG]

 

 

8. STAR WARS: HAN SOLO - IMPERIAL CADET #5

ELLENSÉGES VONALAK MÖGÖTT!

- A miniszéria befejező darabja!

- Han és a társai kockára teszik az életüket, hogy megmentsenek egyet közülük.

- De vajon mindenki vissza fog térni?

[​IMG]

 

 

9. STAR WARS: DOCTOR APHRA #30

WORST AMONG EQUALS PART 5

[​IMG]

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjöttek a Star Wars képregények. Star Wars 6-7. kötetek, Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura 1. kötet és Doktor Aphra 2. kötet. Szerencsére minden oldal megvan bennük. A Star Wars 7-nél és a Doktor Aphra 2-nél általam jelzett oldalhibákat sikerült kijavítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem lenne rossz egy kicsit lassabban kiadni ezeket a cuccokat kinek van ennyi pénze ezeket megvenni? Persze tudom vannak emberek akik megtehetik, de tényleg szarásig jönnek már ki a dolgok azért valami időintervallum nem lenne rossz.  Maga a könyvesbolt tulajdonosa se tudta mi merre hány méter mikor kérdeztem mi jelent meg új azóta mert tényleg annyi minden jön hirtelenjében,hogy követni nehéz, és akkor ez még csak SW. 

 

Szóval értem én,hogy jó ez meg érdekesek meg érdekli az embereket, de bakker azért valami idő, hogy a paraszt is megtudja venni kicsit lehetne lassítani vagy legalább némi idő azért jó lenne eltelni egy két kiadott anyagnál legalább annyi,hogy elolvassuk emésztjük aztán jön a többi. Valami várakozási idő a finom ételre nem egyből minden az asztalon....De ez ugyanígy a könyvekkel is....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vicceljünk már. Így is majdnem két évet kell várni hogy lemenjen az a Darth Vader sorozat ami Amerikában már véget is ért. És rengeteg a lemaradás: a Poe képregény vagy a Lando minik meg még mindig sehol. És lehetne sorolni.

Aki nem engedheti meg magának az összes megjelenést az vegyen kevesebbet. Válogasson. De ha belassitunk akkor sose fog megjelenni egy rakás képregény és igy mindenkivel kilesz szúrva: aki csak kevés képregényt tud venni az kisebb meritésből válogathat aki megtudná venni az összeset az meg elesik egy csomó sorozattól. 

Július vége óta egyébként összesen 6 képregény jelent meg (és ha jól látom januárban-februárban nem lesz új megjelenés). Ezeket a szukits-on kb. 19 ezerért meglehet venni. Oké nem olcsó, de azért nem is méregdrága. Aki havonta erre a célra félretesz kb. három-négyezer forintot az megengedheti magának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó de, ha a könyveket, képregényeket egybeteszem akkor már máris több a végösszeg főleg, ha nem tudsz félretenni vagy lemaradásod van. Arról meg nem beszélve, hogy a külön könyvek amik Képeskönyvek meg 1 db speciel 6000-7000 ft-ok ha nem fogod ki olcsóbban valamilyen akcióban. Gondolok itt a filmes enciklopédiákra meg stb....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kargarosz, ajánlom a csomagtermékekre szóló 50%-os akciókat illetve a karácsonyi leárazást, most én is így rendeltem a darth vader 1-et és a star wars 6-7-et. Amúgy ajánlott hármasával négyesévek ajánlott rendelni mert akkor nem kell szállítást fizetni és sok relatíve sok kiadványt olvashatsz. Én mondjuk ritkán vásárolok a megjelenés napján, van hogy hetekkel esetleg hónapokkal később veszek meg valamit, ja és csak a könyvekre és a képregényekre hajtok mert a filmes enciklopédiák az árukhoz képest elég kis oldalszámúak(számozott részek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azokat is megértem, akiknek kevesebb a pénzük és válogatni kényszerülnek. Akciókat rendszeres időközönként tartanak, ilyenkor egy hétig akár 50% kedvezmény is van.

És bár sok jelenik meg, azért elég sanszos, hogy is lesznek olyanok amik kimaradnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 12. 22. - 8:37, Iqvi írta:

Kargarosz, ajánlom a csomagtermékekre szóló 50%-os akciókat illetve a karácsonyi leárazást, most én is így rendeltem a darth vader 1-et és a star wars 6-7-et. Amúgy ajánlott hármasával négyesévek ajánlott rendelni mert akkor nem kell szállítást fizetni és sok relatíve sok kiadványt olvashatsz. Én mondjuk ritkán vásárolok a megjelenés napján, van hogy hetekkel esetleg hónapokkal később veszek meg valamit, ja és csak a könyvekre és a képregényekre hajtok mert a filmes enciklopédiák az árukhoz képest elég kis oldalszámúak(számozott részek).

 

Igen az akciókról,ha tudok azért próbálok nem lemaradni  csak ugye mikor van pénz kell másra is  jelenleg meg nem olyan rózsás a helyzetem se. Arról nem beszélve,hogy más könyvekre is vevő az ember,és így azért meg kell gondolni mire költesz. De persze be lehet gyűjteni mindent csupán csak idő, és pénz kérdése.

 

Huh az elejét kicsit át kellett szerkesztenem mert össze visszaság volt :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

 

Igen az akciókról,ha tudok azért próbálok lemaradni csak ugye mikor van pénz arra is meg jelenleg nem olyan rózsás a helyzetem se. Arról nem beszélve,hogy más könvekre is vevő az ember,és így azért meg kell gondolni mire költesz. De persze be lehet gyűjteni mindent csupán csak idő, és pénz kérdése.

Ezt is meg tudom érteni. Az elmúlt években számtalan könyv megvételéről szép lassan lemondtam, mivel túl sok lenne. Áttértem a könyvtárra, így még mindig el tudom majd olvasni a kiszemelteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ezt is meg tudom érteni. Az elmúlt években számtalan könyv megvételéről szép lassan lemondtam, mivel túl sok lenne. Áttértem a könyvtárra, így még mindig el tudom majd olvasni a kiszemelteket.

 

Örülök,hogy így elírva is átjött a lényeg mert most láttam kissé kesze kusza volt,de az erő veled van :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is inkább a minél több és minél hamarabbi megjelenéseket támogatom ha SW képregényekről van szó, mert tényleg viszonylag sokat kell várni az eredeti megjelenésekhez képest. Egyébként jövőre rekordmennyiségű képregény fog megjelenni idehaza, eszméletlenül belehúztak a kiadók. Szóval nehogy pont a Star Wars-szal lassítsunk! Azt elismerem, hogy nem éppen pénztárcakímélő, de inkább legyen időben, és az ember megvehesse bármikor, minthogy egyáltalán ne, vagy csak még ennél is később legyen. Nekem eddig a Darth Vader: Birodalmi gépezet a kedvencem, de a Doktor Aphra kötetek is kiválóak. Tetszik, hogy visszautal olyan ősi időkre, amikről még mi sem tudunk részletesen semmit, így a szereplőkkel együtt lepődhetünk meg egy-egy dolgon (pl. Rur). Ezáltal tényleg olyan, mint egy SW köntösbe bújtatott Indiana Jones sztori. Jók az egy kötetes rövidek is, azok közül eddig a Darth Maul a favorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nagyon sok jelenik meg. Egyesektől azt hallom, hogy már kezd túl sok lenni. Nem zárható ki, hogy ez a lufi kipukkan előbb-utóbb és a túl sok képregény megjelenést x idő múlva visszaesés követi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy eddig látom nem veszteséges a képregények kiadása, de ha lassítanak is azt én nem fogom zokon venni, inkább kevesebb jöjjön egy évben de legyen hosszútávúan fenntartható a kiadás minthogy az történjen mint a kolibrivel, remélem néhányan tudják miről van szó.

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván az ilyen esetekben figyelik a fogyásokat és ezek alapján hozzák meg a döntéseket. Jelenleg úgy néz ki, hogy egy évre belefér 10 Star Wars képregénykötet, melyekben kb 50 füzet van összesen. Ha majd lesz visszaesés, akkor nyilván visszafogják magukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, ati írta:

Nekem az az érdekes, hogy anno a szukits the old republic képregénykötetei  nem jól fogytak. Most meg tényleg durva a tempó, és mégis jól megy?

Akkoriban még nem volt ennyire felpörgetve a képregény piac. Ráadásul a The Old Republic első és második kötetének anyagai ingyenesen elérhető webképregényekből álltak össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dart Ravan9: http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Adventures_(IDW)?fbclid=IwAR3J73VmVexMd3mzyJmFdaQvXG3wbfloB8JM1a0DGW0XM-mBbvc-b4Hivm8

 

Most ezek megjelenéséről tudsz e valami infot, hogy várható e? 

 

A másik amit belinkeltem képregény amibe a sith kardja van az speciel melyikbe van benne? Mármint egy sorozatnak majd a 4. fejezete? Vagy az is különálló mint amit fentebb linkeltem? 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbbire én is kíváncsi vagyok. Olvasgattam én már, remek kis történetek vannak benne. :)

 

14 perccel korábban, Kargarosz írta:

A másik amit belinkeltem képregény amibe a sith kardja van az speciel melyikbe van benne? Mármint egy sorozatnak majd a 4. fejezete? Vagy az is különálló mint amit fentebb linkeltem? 

A fő széria, a Star Wars 4. különszáma. A 4. Annual 2018. májusában jelent meg. Minden évben megjelenik egy ilyen minden fő szériához - pl. a Doctor Aphrához is van már 2, a 2015 -ös és 2017 -es DV sorozatokhoz is 1-1. :)

Ha jól tudom, akkor még csak az első 2 különszám jelent meg nálunk. A 3. ősszel jön, nem @Darth Revan9? Vagy már tavasszal?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.