Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Ha megnézed, semelyik képregénysorozat címét nem írták oda. Szerintem simán csak elcseszerintették.

 

Szerk: most nézem, hogy ez a timeline az új regény, a Lords of the Sith lapjain tűnik fel, így valszeg a könyvkiadó nem tartotta fontosnak a képregényeket odaírni, a cél a könyvek időrendben való elhelyezése volt.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki találkozott már a Leia 3. részével? Aznap késő délután/kora este környékén elérhető szokott lenni az új rész. Most viszont semmit nem találtam, pedig lenne időm haladni vele. Ennyire a Celebrationre szegeződik minden tekintet, vagy csak az én szemem nem szúrta még ki az új szám?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lando is mini lesz? Nem hosszabb sorozat?

A makingSW-n "miniseries"-t, az sw.comon pedig "limited series"-t írtak, így szerintem nem lesz a Star Warshoz, vagy Darth Vaderhez hasonló, hosszú sorozat.

Az IGN szerint, egy 5 részes minisorozat lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky utána néztem azért nem találod a Leai hercegnő 3. számát, mert csak 29-én jön :)

legalább is itt azt írják:

 

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_Princess_Leia_3

Azta tééééényleg!

Ezt már jó régen olvastam....jó így újra!köszi :D

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Az angolosokhoz fordulnék azzal a kérdéssel, hogy akad-e olyan, aki be tudna segíteni a fordításokban? Munkaváltás miatt még kevesebb időm és energiám van, jövő héten pedig 3 (!) új szám is érkezik, amikkel kizárt, hogy egyhamar végezzek. A Leia hercegnő képregény pl. baromi fárasztó nyelvezetű (számomra), így nagy segítség lenne ennek elvállalása valaki részéről (ahogy a később ezt felváltó Lando sorozaté is). A lényeg a fordításon van, a beírást és formázást megoldom én, már csak az egységesség miatt is. Akit érdekel a dolog, írjon PM-et. :) Ha nincs jelentkező, természetesen csinálom tovább, de hogy nem tudom hétről hétre szállítani a magyar verziókat (bár igyekezni fogok), az szinte biztos.

 

 

Közben kaptunk néhány képet és infót a jövőben megjelenő számokról és sorozatokról...

 

 

A kemény borítós A Birodalom visszavág augusztus 12-én jelenik meg.

13695727001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A szintén kemény borítós A Jedi visszatér november 11-én.

02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A Star Wars #7 Obi-Wanos különszámában 5 évvel a IV. rész elé ugrunk.

03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A Star Wars #9-ben új karakter kap szerepet, aki a #6-ban mutatkozik be.

04_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A jövőhéten megjelenő Star Wars: Darth Vader #6

05_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A Star Wars: Darth Vader #8 - Vader az új főnökkel és droidokkal.

07_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Star Wars: Kanan #3 - Hogy ússza meg Kanan a 66-os parancsot?

08_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A Star Wars: Kanan #5 augusztus 12-én jelenik meg.

09_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A Star Wars: Lando #1 a IV-V. rész között fog játszódni. Egy magányos kártyás próbálja megtalálni az útját...

10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A Star Wars: Lando #1 néhány belső oldala.

11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

12_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A Star Wars: Lando #3-ban feltűnnek a "vörös őrök".

13_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A Star Wars: Megtört Birodalom #1 a VI-VII. rész között fog játszódni. A sorozat részei kéthetente jelennek meg, 2 szeptemberben, 2 októberben.

14_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Egyelőre nem terveznek Boba Fettes sorozatot, mert "nincs rá okuk".

Obi-Wan talán kap saját sorozatot, mondván "érdekes lenne".

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Annó nyomtak ilyen Clone Wars magazint, amiben 8-10 oldalas kis képregények vannak, ez annak az utódja, a Rebels magazin, elvileg 5 szám kijött már, de csak hármat találtam a neten. A Ring Race az első számban megtalálható képregény címe. Gondolom ez is teljes értékű kánon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Kiadtak egy új sztori leírást a szeptemberben induló képregénysorozatról (Star Wars: Journey to The Force Awakens: Shattered Empire #1), ami a VI. és VII. részt hivatott összekötni.

 

"Palpatine császár húsz éves rémuralma hirtelen és tüzes véget ért az Endor erdőholdjának egén. Döntő győzelem volt a Lázadók Szövetsége számára, ám a birodalmi moffok és tartományi kormányzók a vezetőség elvesztése ellenére is uralmuk alatt tartották a fontosabb rendszereket a Magtól a Külső Gyűrűig, a hatalmas Birodalmi Csillagflottának köszönhetően. Most, hatalmi vákuummal a Birodalom élén, ezek a moffok fognak versengeni a pozícióért és irányításért, a Lázadók Szövetségének hősei pedig hamarosan rájönnek, hogy a sebesült és tagozódott Birodalom veszélyesebb lehet minden korábbi ellenségnél, amivel korábban szembenéztek!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami nem csoda, hiszen a világot csak ebbe az egy irányba lehet értelmesen elmozdítani. A részleteiben legyen izgalmas, ne a háromsoros zanzában. Úgy az egész Star Wars nem valami izgalmas. A gonosz hatalomra tör, majd a jók legyőzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyértelmű, hogy ez az egyetlen értelmes megoldás. Nem az akkori EU kitalálói voltak zseniálisak, hanem az ésszerű és logikus utat választották. A Birodalom nem egyenlő Szauron uralmával, hogy Palpi halálakor csak pikk-pakk elporlad minden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.