Ugrás a kommentre

Premier Videó


Ajánlott hozzászólás

Ody: Nekem is folyt egy kis könnyem akkor.Egyszerüen hihetetlennek tartottam, hogy eljött az a nap.Tényleg leírhatatlan élmény volt.Hozzám hasonló rajongókkal átélni Anakin Skywalker bukását valami fenomenális volt.Emlékeztek az időjárásra?Hogy dörgött villámlot?Az is nagy feeling volt.Én is nagyon bánom, hogy a többi résznél nem voltam premierren.Illetve bocsánat, a Jedi Visszatért is az első vetítésen láttam anno.

 

Ami még érdekes, hogy így ezen a kamerás felvételen is a nyitójelenet akkorát üt mint egy kalapács.Pedig egy néngzetből látni az egészet de megint kirázott a hideg a két Jedi vadásztól és a zenétől.Tökéletes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy nem találkoztunk frenkie! Egyébként a ROTJ nekem is premieren volt meg, de akkor persze nem volt ilyen nagy banzáj.

 

A villámlásra és a viharos időre emlékszem. Poénkodtunk is, hogy a sötét oldal a mozit is körbevette. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, a premier az valami csodás volt. Rajongók, míg a szem ellátott (az első alkalom, hogy a tömegiszonyom nem ütött ki rajtam); a sok jelmezes, minden képernyőről Star Wars nézett vissza rám. Az egyedüli kedvet nálam csak az az átok időjárás rontotta, mert engem elázatott, és a buszon végig az ázott cuccomba kellett ücsörögnöm... de mire eljött az éjjfél, már én is teljesen felpörögtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy érted, nem vettél előre jegyet mert nem is godoltad hogy ekkora élmény?

Azt már utólag hallottam, hogy lehet jegyet venni (szinte az utolsó előtti napon), de akkor már csak legyintettem, hogy valószínűleg már úgyis elkapkodták. És azért nem törtem magam, hátha lehet még jegyet venni, mert nem gondoltam volna, hogy ilyen élmény lenne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt már utólag hallottam, hogy lehet jegyet venni (szinte az utolsó előtti napon), de akkor már csak legyintettem, hogy valószínűleg már úgyis elkapkodták. És azért nem törtem magam, hátha lehet még jegyet venni, mert nem gondoltam volna, hogy ilyen élmény lenne :D

Azért nem volt az olyan könnyű. Alig adtak ki pár jegyet a 11-es nagyterembe. Mi is elég nagy protekció árán kaptunk jegyet - a legjobb helyekre (köszi Tibur) :P . Ráadásul hónapokkal előtte jelezni kellett, hogy ki szándékozik menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg egy ilyen mobilos videóm van, arra már sajna nem emlékszek ki csinálta, de ennek is van feelingje. Lesz egy kis különbség az előzőtől, mert ez a 11-es teremben volt, ahol én is voltam :D

 

Premier videó ala 11-es terem

Jó kis video Schmutte. :P Amit én linkeltem be, az is a 11-esben készült. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem volt az olyan könnyű. Alig adtak ki pár jegyet a 11-es nagyterembe. Mi is elég nagy protekció árán kaptunk jegyet - a legjobb helyekre (köszi Tibur) :D . Ráadásul hónapokkal előtte jelezni kellett, hogy ki szándékozik menni.

Sejtettem, hogy nem volt könnyű a jegyszerzés. Azért nem törtem magam, amikor már késő volt.

És hát ezért nem voltam ott :P

Mellékesen hajnali hat után már Pesten voltam, mert hétkor dolgom volt, szóval ott kellett volna maradnom valahogy a vetítés után. Bár ha előre tudom, akkor átszerveztem volna mindent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az éjjféli után a fél hármas vetítésre is beneveztünk, így öt óra után, már világosban hagytuk el a mozit. Ráadásul aznap este megnéztem mégegyszer a kecskeméti multiplexben. :P Az első nap háromszor láttam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak kétszer, 19-én délelőtt és délután :D Egyik szinkronos volt, másik feliratos. Legalább nem hagytam cserben szegény anyut, mert ő biztos nem jött volna el az éjfélire. Egyébként az ezzel kapcsolatos kálváriát el lehet olvasni az epIII-as írásomban, mert nem volt egyszerű eset :P De akár beszúrhatom ide is majd az ide vonatkozó részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jegyekről csak annyit, hogy én már egy hónappal a film előtt megvettem két jegyet (a klubnapon, nekem és haveromnak) aztán egy héttel május 18-a előtt haverom apja közölte, hogy csak akkor hajlandó minket kiszállítani Pestre, ha szerzek neki jegyet. A vicc az egészben, hogy ott, tehát a premieren, jobb helyet szereztem neki, mint magunknak... (amiért persze köszönet illeti Darthbenkét és Plokoomot :D)

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok ez fantasztikus!!! Iszonyatosan örülök ennek a videónak. Ha tudnátok, hogy idegeskedtem, hogy ez a rész kimaradt az én felvételemből. (Egy őr elvette a kamerámat, mielőtt beléptem volna a 9-es terembe)

Nem is tudtam, hogy létezik ez. Egy starwars.hu-s híreket megérdemelt volna! Köszönet a készítőinek!!!

 

Nekem két pillanat van, amit sosem tudok elfeljteni:

1: A dübörgös jelenet közben érzett izgalom

2: Windu brutális kivégzése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a videóknál tartunk, fel tudná tenni tenni valaki a Tibivel készült riportot a film után?:D

 

Igény esetén a sajátomat is felteszem valahova.

Sajnos a Tibur riportról nem tudok, de a tiédre nagyon kíváncsi vagyok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az a lényeg :D Hogy a hangulatot érzékeljük, aminek tökéletesen eleget tesz :D Remek kis videó, de a másodikat még nem néztem meg. Öcsémet még nem tudtam kifaggatni, hogy van-e QuickTime-ja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Tibur riportról nem tudok, de a tiédre nagyon kíváncsi vagyok. :rock:

Ody, sajnos feltöltő kapacitás hiján csak egy rossz minőségü verziót tudok adni:

web.axelero.hu/knight732. Itt ráadásul a hang csak az egyik hangszóróból jön, úgyhogy eszedbe ne jusson fülhalgatóval hallgatni:)

Lehet, hogy érdemes lenne a jó minőségű verzióhoz a többit hozzávágni, és így feltenni az egészet.

A többit részt ki vette fel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Knight! Nagyon jó ez a kisfilm....az EPI japán szinkronja besz*rás. :rock:

Köszi!

Amit én még jónak tartok:

 

Látjuk milyen volt az időjárás azon a napon

Közvélemény kutatás, hogy ki nézi a szinkronos verziót :P

Luke fejrázása a klippben

Starwars hangulat mindenhol!!!

 

(és persze a japán szinkron :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam egyébként 10 perc körüli időt ír ki az időtartamra, ám valójában csak 5:30-ig tart.

 

Az időjárás tényleg rossz volt. Előretört a sötét oldal. Továbbá még magamat is észrevettem a fórumozók között. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.