Ugrás a kommentre

Premier Videó


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
Atlas: íme a másik videó! Megkönyítem a dolgodat, belinkelem ide. ;)

 

Premier videó

Köszi szépen, ezt már korábban sikerült letöltenem.

 

Visszakerestem a hírek között, íme:

 

"2005. május 18. sokunk számára nagy nap volt. Több ezren gyűltünk össze a Duna Plazában, hogy együtt várjuk az éjfélt és A Sithek bosszúja bemutatóját. Knight videokamerával érkezett a helyszínre, azzal járt-kel a tömegben, igyekezett megörökíteni az utókor számára a várakozás pillanatainak hangulatát. A dolog egyetlen szépséghibája, hogy a terembe befelé menet a jegyszedő kikapcsoltatta vele a gépet. Nem is értem, miért. :)

A felvételekből most készített nekünk egy tíz perces összeállítást, melyet bárki letölthet - ha nem volt ott, azért, ha igen, akkor pedig azért. :D

 

A videót két változatban tölthetitek le (jobb klikk, "Cél mentése..."):

Jobb minőségű (122 MB)

Gyenge minőségű (34 MB)

 

Köszönet az alkotónak!

 

Ha még nem láttátok, nézzétek meg a premieren készült képeinket!"

 

Plokoom

 

Nos, ezt nem tudtam letölteni egyik változatban sem - megvan valakinek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezt a videót belinkelte knight egy-két hete. Én pl. le is töltöttem. Sajnos azonban már nem él a link, mert egy hét eltelte után törölte a szolgáltató. Talán megkérhetnéd, hogy rakja fel újra. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezt a videót belinkelte knight egy-két hete. Én pl. le is töltöttem. Sajnos azonban már nem él a link, mert egy hét eltelte után törölte a szolgáltató. Talán megkérhetnéd, hogy rakja fel újra. :)

Knight, ha lehetőséged lesz, légyszíves töltsd fel az ominózus videót! Így jó lesz? :-)

 

Ha valaki másnak esetleg meglenne, akkor persze tőle is szívesen elfogadnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtaláltam azt a mobillal felvett premier videót. 3gp formátumban (quick time lejátsza), mintha szóba került volna itt, hogy nincs meg.

 

Itt van.

 

Most én is fel tudom tölteni Atlasnak azt a premier videót ami kell neki.

Majd jön ide a link.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem baj, inkább többször, mint egyszer sem.

 

Közben felment Knight videoja is.

Köszönöm szépen! A mobilos videó már megvolt tavaly is, de ez hiányzott a gyűjteményemből. Akkor most rátérhetünk a Tibis videóra, nehogy véletlenül teljesen elégedettnek tűnjünk ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sziasztok!

 

Egyik olvasónk érdeklődött a Knight féle premier videó iránt, úgyhogy ide irányítottam, ebbe a topicba, mondván, biztos lesz valaki olyan kedves, hogy feltölti számára.

Atlas: Ha neked megvan, és van kedved feltölteni a starwars.hu multimédia szekciójába, az sem lenne rossz megoldás. :rock: Gondolom, Knightnak nem lenne ellene kifogása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sajnos a lassú netkapcsolat miatt ugrott a felrakás, de lokatelli vagy valaki akinek megvan, holnap biztosan felteszi ha kell!

 

És ugye a hosszú videóra gondolsz? Mert van kettő rövidebb is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Egyik olvasónk érdeklődött a Knight féle premier videó iránt, úgyhogy ide irányítottam, ebbe a topicba, mondván, biztos lesz valaki olyan kedves, hogy feltölti számára.

Atlas: Ha neked megvan, és van kedved feltölteni a starwars.hu multimédia szekciójába, az sem lenne rossz megoldás. :rock: Gondolom, Knightnak nem lenne ellene kifogása.

A nagyobb változatot felteszem, amint tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Örülök, hogy végre a starwars.hu-ra is felkerül a premier videó. Természetesen nincs kifogásom ellene.

Azt viszont hangsúlyozom, hogy nem ezt gondoltam véglegesnek. Az én fejemben továbbra is ez él:

 

Knight (saját) videó + két kis videó + Fókuszos riport a film után + egy apró meglepetés (ami egyébként ismert). Mindezek összevágva...

 

Remélem egyszer elkészül ez is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Örülök, hogy végre a starwars.hu-ra is felkerül a premier videó. Természetesen nincs kifogásom ellene.

Azt viszont hangsúlyozom, hogy nem ezt gondoltam véglegesnek. Az én fejemben továbbra is ez él:

 

Knight (saját) videó + két kis videó + Fókuszos riport a film után + egy apró meglepetés (ami egyébként ismert). Mindezek összevágva...

 

Remélem egyszer elkészül ez is...

Oké, ha elkészül, szerintem szívesen felrakjuk azt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, hogy egy kicsit feldobjuk a topicot, készítettem egy videó fájlt, ami vázlatosan tartalmazza, hogy mire is gondolok. Csak az a rész hiányzik belőle, ami nincs meg. Jó lenne, ha páran letöltenétek, és megmondanátok, hogy van-e benne hiba. Az én részemet nyugodtan átugorhatjátok, ott nincs új rész. Kb. 9:50-től érdemes nézni.

Mivel elég ritkán találkozunk, nem vagyok biztos benne, hogy a képes résznél mindenkit eltaláltam. Ráadásul van egy-két "alapember", aki valószínű hiányzik róla. (Pl. SimonZ?) Előre is elnézést tőle, én szívesen belerakom, ha szóltok, és küldtök további képeket.

 

Ime a link, ami mostantól egy hétig elérhető (elég nagy darab):

Bővitett premier videó

 

Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mit szóltok hozzá, szerintem ez már elég jól összefoglalja azt a felejthetlen estét.

 

Üdv, mindenkinek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.