Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bocsi az időzítéses bakiért, nem tudom, mit csesztem el. :oops:

 

Mindenesetre remélem fájdalomdíjnak megfelel a második rész felirata :)

 

Ó, haver, Isten vagy! :clap:

És YNF-hez tökéletes is.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerk.: a hosszupuskán rábukkantam a jó időzítésre(a 43:18-asokhoz jó):

Köszi!

A többihez pedig annyit, hogy nem mindenki tudja nézni az 1080p-s felbontású videókat. Szóval rajtam nem sokat segített volna, hogy pont ahhoz van jó felirat.

 

És köszi a második részt feliratát, mindjárt rá is keresek.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok nekem segíteni, hogyan tudom megnézni/letölteni a Droids in Distress-t magyar felirattal? Teljesen kezdő vagyok a témába, annyira, hogy sosem töltöttem még le sorozatot, filmet sem, feliratot meg aztán végképp nem társítottam, a TCW esetében mindig megvártam amíg feltöltik egy oldalra, de most már nagyon fel vagyok csigázva :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a lényeg, hogy a felirat és a videó fájl egy mappában legyenek, és ugyanaz legyen a nevük, így a legtöbb lejátszó már van olyan okos, hogy magától alátegye a feliratot (célszerű a feliratot átnevezni a videó nevére). Egyébként a BSPlayer a videó indításakor felmegy a netre, és keres az adott részhez feliratot, amit neked csak le kell okéznod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Találtam egy angol feliratot (Star.Wars.Rebels.S01E03.720p.WEBRiP.x264-QCF), úgy tűnik, hogy jó. Most a munkahelyemen elkészítettem látatlanban a nyersfordítást, hazamegyek, gyorsan kijavítom a hibákat, aztán este felteszem ha jó nektek. :) Vagy ha valakinek van ideje és kedve korrektúrázni, akkor közzétehetem a mostani állapotot is, hogy hamarabb kikerüljön.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam egy angol feliratot (Star.Wars.Rebels.S01E03.720p.WEBRiP.x264-QCF), úgy tűnik, hogy jó. Most a munkahelyemen elkészítettem látatlanban a nyersfordítást, hazamegyek, gyorsan kijavítom a hibákat, aztán este felteszem ha jó nektek. :) Vagy ha valakinek van ideje és kedve korrektúrázni, akkor közzétehetem a mostani állapotot is, hogy hamarabb kikerüljön.

 

Előre is köszönjük! esetleg Lok-kal konzultálj priviben. Általában nem bánja, ha akad segítség!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érzésem szerint készen vagyok. Mivel Lok még nem tudott reagálni csak ide rakom fel, és ha ez ellen kifogása lenne a későbiekben, akkor leszedem, csak besegíteni szerettem volna. Ez a(z) rls még jó a Star.Wars.Rebels.S01E03.720p.WEBRiP.x264-QCF-hez is.

Star.Wars.Rebels.S01E03.WEBRiP.x264-QCF.zip

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen, már írtam neki priviben. Ez csak egyszeri akció volt a részemről, legfőbb motiválója a rokonságból egy SW rajongó kis srác. :) Ha már elkészítettem, akkor gondoltam írok ide is, illetve felteszem. De a fordító Lok és Ő minőségi munkát végez már évek óta, és ez így van jól, reméljük még sokáig élvezhetjük a munkáját. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.