Ugrás a kommentre

Rebels DVD és BluRay


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Az sw.com -on már fent vannak a részletek. Behaltam az első mondaton: The adventures of the Ghost crew arrive on Blu-ray and DVD! (Don't tell Azmorigan.) :lol:

 

Bonus Features:

 

Blu-ray:

 

Rebels Infiltrates Star Wars Celebration (Exclusive to Blu-ray)

Season One shorts: “The Machine in the Ghost,” “Art Attack,” “Entanglement,” “Property of Ezra Bridger”

All DVD Bonus (see below)

 

DVD:

 

Rebels Recon: 14 behind-the-scenes featurettes

Star Wars Rebels – The Ultimate Guide

Star Wars Rebels Season Two – A Look Ahead

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Ma jelent meg a kiadvány! Régiófüggetlen, így máris rendelem. :)

 

SZERK: bár most látom, hogy 1.78 -as képaránya van. :(:angry: Így lehet, hogy nem lesz belőle vétel.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma jelent meg a kiadvány! Régiófüggetlen, így máris rendelem. :)

 

SZERK: bár most látom, hogy 1.78 -as képaránya van. :(:angry: Így lehet, hogy nem lesz belőle vétel.

 

Magyarul, nem szélesvásznú. Megjegyzem, animációhoz ez a képarány szerintem sokkal jobban illik.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarul, nem szélesvásznú. Megjegyzem, animációhoz ez a képarány szerintem sokkal jobban illik.

Hogyhogy magyarul? Tudsz valamit?

Szerk: azthiszem értem, bocs... :facepalm:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarul, nem szélesvásznú. Megjegyzem, animációhoz ez a képarány szerintem sokkal jobban illik.

A TCW -nek nagyon jól állt ez a képarány. Mozis feelinget vitt bele, plusz láthattuk az egész művet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW -nek nagyon jól állt ez a képarány. Mozis feelinget vitt bele, plusz láthattuk az egész művet.

Igazad van, de itt az egész művet erre optimalizálták. Nem maradsz le semmiről. A TCW drágább sorozat volt, ezért készült eleve mozis képaránnyal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úton a kiadvány. Csak nem bírtam ki....majd megbékélek valahogy a képaránnyal. Egyébként rajta van a TFA második trailere is. :P

 

Eredeti sw kiadványon nézhetsz jeleneteket az új részből BD-n! :yes: Ez a hangulatjel most tudod miért sárga!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ma végre megjött a Rebels első évad BluRay -en! Gyorsan belepillantottam és azt kell mondjam meg vagyok elégedve. Külsőleg hasonló mint a TCW évadai, azaz slipcase -ben van maga a lemez. A körítés meseszép, roppant igényes. Illik a TCW korongok mellé. :) Maga a belső tartalom is szuper lett, habár az extrák igen csak soványak (pedig a Recon -os kisfilmek jók, csak ugyebár azokat már ismerjük), maguk az epizódok nagyon jól néznek ki így full HD -ben! Lassan megbarátkozok a fullos képpel is, és már alig várom, hogy jöjjön a hétvége és belevethessem magam újra az első évadba. :)

 

Érdekesség, hogy a Spark of Rebellion két részre van osztva a lemezen. A másik meglepi, amire ugyan számítottam de ennek ellenére kellemesen érintett, az a TFA második előzetese. Jó volt látni így teljes gyönyörűségében 5.1 -es hanggal. :)

 

Szóval első blikkre meg vagyok elégedve, hozza az utóbbi évek TCW kiadványainak színvonalát. Talán a hang az ami kicsit kevesebb, hisz az most "csak" DD5.1 -es. De ettől még marha jól szól. :) Simán megért 10 ezer forintot a kiadvány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre megjött a Rebels első évad BluRay -en! Gyorsan belepillantottam és azt kell mondjam meg vagyok elégedve. Külsőleg hasonló mint a TCW évadai, azaz slipcase -ben van maga a lemez. A körítés meseszép, roppant igényes. Illik a TCW korongok mellé. :) Maga a belső tartalom is szuper lett, habár az extrák igen csak soványak (pedig a Recon -os kisfilmek jók, csak ugyebár azokat már ismerjük), maguk az epizódok nagyon jól néznek ki így full HD -ben! Lassan megbarátkozok a fullos képpel is, és már alig várom, hogy jöjjön a hétvége és belevethessem magam újra az első évadba. :)

 

Érdekesség, hogy a Spark of Rebellion két részre van osztva a lemezen. A másik meglepi, amire ugyan számítottam de ennek ellenére kellemesen érintett, az a TFA második előzetese. Jó volt látni így teljes gyönyörűségében 5.1 -es hanggal. :)

 

Szóval első blikkre meg vagyok elégedve, hozza az utóbbi évek TCW kiadványainak színvonalát. Talán a hang az ami kicsit kevesebb, hisz az most "csak" DD5.1 -es. De ettől még marha jól szól. :) Simán megért 10 ezer forintot a kiadvány.

 

Gratulálok hozzá. Ami meglepett hogy csak 10000 ft volt. Ennyit simán megér. Itthon lenne vagy 25000 ft.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.