Ugrás a kommentre

1x03 - Fighter Flight


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tudom, sokan már a következő részt emésztik, ennek ellenére én most írnék a Fighter Flightról. Igazság szerint, ez a rész még az én képességeimet is próbára teszi, ami a hosszú litániát illeti, így ezúttal rendhagyóan rövid leszek. Miután kb. egy szimpla, könnyed kaland az egész epizód, ami Ezra és Zeb viszonyára van kihegyezve, sok érdemi dolgot nem tudnék hozzáfűzni.

 

Az már ez elején tisztán látszott, mi volt Hera és Kanan célja a "bevásárlólistával", a magam részéről nem bánom, hogy egy egész epizódot szenteltek Ezra és Zeb viszonyának mélyítésére. Nyilván nem volt értelmetlen, de úgy érzem, hogy ők ketten a jövőben is heves szurkálódások partnerei lesznek egymás számára, ami nem feltétlen baj, ha valójában rendre mentik meg egymás életét. Így ezt talán nem is érdemes kiküszöbölni. Nyilván a többi karakter is interakcióba lép majd egymással a jövőben, hasonló módon, míg el nem mondhatjuk, hogy "mindenki mindenkivel" megvolt. Fontos a kémia megteremtése, főleg egy ekkora létszámú csapatnál, ami nagyban hozzásegít ahhoz, hogy még életszerűbbek legyenek a karakterek. De ezekről már bőven írtam a korábbiak kapcsán.

 

Ezra Erő-használatát ezúttal is apránként adagolták, bár a korábbi rész után meggyőződésem volt, hogy Kanan végre kezelésbe veszi a kölyköt. Zeb ezúttal is hozta a formáját, az Ezrával való jeleneteik szerintem működtek, a helyenkénti túlzások ellenére is.

 

Természetesen ezúttal sem maradhatott el a Birodalom romlottságának ábrázolása, amint jogosnak vélten elveszik a mezei farmerek földjeit, majd fogságba vetik a tulajdonosokat. Ezráék mentőakciója jó volt, a Birodalom ismét felsokaroztta Lothalon a célzóképtelen rohamosztagosok javát. Ilyenkor ironikus módon folyton beugrik Ben Ep4-es szövege... "Ilyen jól irányzott lövései csak a birodalmi rohamosztagoknak vannak." :trop:

 

A TIE ellopása poén volt, főleg, hogy megint Valen Rudor szívta meg immár nem is tudom, harmadik alkalommal? Csak nem egy visszatérő szerencsétlen ismerhettünk meg a személyében? Kíváncsi vagyok, lesz-e valaha jó napja, ha találkozik a csapattal. :evil:

 

Annak ellenére, hogy eddig talán Sabine-nal foglalkoztak a legkevesebbet a sorozatban, nem érzem úgy, hogy kevésbé lenne érdekes, vagy kedvelhető. Sőt... egyre inkább csípem őt is, a kisugárzása és viselkedése szimplán szimpatikussá teszi. Ráadásul szerintem elég aranyos is, valahogy nem egy vérszomjas, kegyetlen mandalori amazon ugrik be róla. Mondjuk nem azért, de én kb. 5 évesen rajzoltam olyan ábrákat, mint amit Sabine festett a kabin falára. :D

 

Remélem, hamarosan láthatunk sötétebb epizódokat is, hogy színezzék a sorozat palettáját, és változatosabb legyen a hangulat. Nyilván nem lehet dráma minden epizódban, de 4 minizód, 1 film és 2 rész után szerintem illene kicsit komolyabb témákat is elővenni a könnyed kalandozáson és poénkodáson túl (még ha ezek eddig aránylag működtek is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen ezúttal sem maradhatott el a Birodalom romlottságának ábrázolása, amint jogosnak vélten elveszik a mezei farmerek földjeit, majd fogságba vetik a tulajdonosokat.

Én csak azt nem értem, hogy miért kell elvinni a lakosokat? Nem elég szétlőni az otthonukat? Mit akarnak még szerencsétlenektől?

 

A TIE ellopása poén volt, főleg, hogy megint Valen Rudor szívta meg immár nem is tudom, harmadik alkalommal? Csak nem egy visszatérő szerencsétlen ismerhettünk meg a személyében? Kíváncsi vagyok, lesz-e valaha jó napja, ha találkozik a csapattal. :evil:

Rhudor elvileg egy elit pilóta, benne volt a hírekben is, hogy Lothal -ra érkezett. :D De lehet, hogy belőle is Charlie Brown lesz. :D

 

Annak ellenére, hogy eddig talán Sabine-nal foglalkoztak a legkevesebbet a sorozatban, nem érzem úgy, hogy kevésbé lenne érdekes, vagy kedvelhető. Sőt... egyre inkább csípem őt is, a kisugárzása és viselkedése szimplán szimpatikussá teszi. Ráadásul szerintem elég aranyos is, valahogy nem egy vérszomjas, kegyetlen mandalori amazon ugrik be róla. Mondjuk nem azért, de én kb. 5 évesen rajzoltam olyan ábrákat, mint amit Sabine festett a kabin falára. :D

Nekem sem tűnt kilógónak eddig Sabine, jól megvagyok vele. :) Chopper viszont ebben a részben igazi k*csög volt. :) Kezdek egyetérteni Donáttal abban, hogy egy kicsittalán túlzásba estek vele. Főleg az ágyas jelenetnél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt nem értem, hogy miért kell elvinni a lakosokat? Nem elég szétlőni az otthonukat? Mit akarnak még szerencsétlenektől?

Gondolom, a rabszolga munkaerő miatt a Birodalom megragadja a hasonló alkalmakat. Miért ölnék meg őket, ha dolgoztathatják is a foglyokat? :) A wookiee-k kapcsán láthattuk, hogy a Birodalom nem idegenkedik ettől.

 

Nekem sem tűnt kilógónak eddig Sabine, jól megvagyok vele. :) Chopper viszont ebben a részben igazi k*csög volt. :) Kezdek egyetérteni Donáttal abban, hogy egy kicsittalán túlzásba estek vele. Főleg az ágyas jelenetnél. :)

Egyébként Sabine rajzai szerintem nem annyira SW-idegenek. Emlékezzünk, hogy a TCW-ben is voltak hasonló stílusú ábrák a LAAT/i-kon, vagy a klónok sisakjain. Amúgy is úgy tűnt, inkább a poén a lényeg, nem a csaj rajztudásának megvillogtatása.

 

Chopper tényleg igazi troll, de gondolom, ez is szándékos koncepció. Muszáj eltérő "személyiséggel" felruházni a droidot, hogy ne hasson Artoo-klónnak. Ez pedig szerintem működik. Hiába szívatja őket, a kritikus pillanatokban ott van a csapatnak, ha szükség van rá.

 

Én Ezra és Zeb poénkodását éreztem hangyányit túlzásnak a végén, kb. mint két kisiskolás kölyök. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem tartom soknak Choppert. Kifejezetten örülök, hogy egy R2-tól ennyire eltérő droidot tudtak alkotni. Hiába van tele az SW asztromechekkel, mind egy újabb és újabb R2-klón. Chopper legalább ebben eltér tőlük. Ha jóságos kis droid lenne, megint csak egy R2-klón lenne. Így legalább egyedi, még ha ritka nagy paraszt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez olyan filler epizódnak tünt. Kicsit közelebb hozta egymáshoz Zeb-et és Ezrát, de sokkal nem jutottunk előre. Persze ez nem baj. Pl az nagyon tetszett hogy el kell menni vásárolni azaz a hétköznapi rutin bemutatása. Az elején Chopper tényleg csúnya volt mikor a bögrét felemelte. De ő szerintem csak poénkodni akar. Zeb és Ezra civakodása hatalmas volt. :D Az idős házaspár házának szétlövése elég durva volt, meg az hogy elvitték őket. Mondjuk a rabszállító nem volt praktikus. Gondolom oldalanként 3 hely van. 6 embert szállítani egy ilyennel nem éppen gazdaságos. A TIE ellopása Zeb részéről nem éppen a Birodalom félelmetességét mutatja. Simán el lehet lopni így egy TIE-t. Nincs benne lopás ellen védelem? Viszont poénok tárházát biztosította az hogy Zeb még sosem repült ilyennel. Mekkora volt már hogy véletlenül szétlőtte a piaci standot? :D Vagy mikor gyümölcspépes lett a szélvédő?

Különben az lejött hogy Kanan és Hera olyan igaz főnökök. Látni hogy Zeb tart tőlük.

Én sehol nem látom az elrejtett TIE-t. Gondolom az episode guide az az első hozzászólás, nem? Vagy az sw.com-on van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az Episode Guide-ban van:

6.jpg

 

Én arra azért még kíváncsi lennék, hogy ezután mi lett a farmerekkel? Vissza nem mehettek az otthonukba, nem csak azért, mert szétlőtték, hanem mert nyilván a Birodalom nem fogja elengedni őket. Mentek Tarkin Townba, vagy elbújtak valahol máshol? Vagy újra elfogták őket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

. Mondjuk a rabszállító nem volt praktikus. Gondolom oldalanként 3 hely van. 6 embert szállítani egy ilyennel nem éppen gazdaságos.

 

Szerintem az inkább csapatszállító meg némi tüzérségi támogatásra szolgál és az, hogy pár rabot is el tud vinni az extrái között van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, a rabszolga munkaerő miatt a Birodalom megragadja a hasonló alkalmakat. Miért ölnék meg őket, ha dolgoztathatják is a foglyokat? :) A wookiee-k kapcsán láthattuk, hogy a Birodalom nem idegenkedik ettől.

De azért mert nem akarta eladni a földjét máris rabszolgává teszik? Egy rossz szót nem szólt a Birodalomra.

 

A TIE ellopása Zeb részéről nem éppen a Birodalom félelmetességét mutatja. Simán el lehet lopni így egy TIE-t. Nincs benne lopás ellen védelem?

Biztos van benne de amint láttad már be volt indítva, szóval csak át keleltt venni a vezetést. Ráadásul van benne jeladó is, bár túlságosan nincs eldugva. :D

 

Én arra azért még kíváncsi lennék, hogy ezután mi lett a farmerekkel? Vissza nem mehettek az otthonukba, nem csak azért, mert szétlőtték, hanem mert nyilván a Birodalom nem fogja elengedni őket. Mentek Tarkin Townba, vagy elbújtak valahol máshol? Vagy újra elfogták őket?

Van esély rá, hogy újra elfogták őket hisz sok katona is lehullott azon a környéken. :( Talán majd egyszer erre is választ kapunk, bár ez a nagy egészet tekintve nem kardinális kérdés. :)

 

Szerintem az inkább csapatszállító meg némi tüzérségi támogatásra szolgál és az, hogy pár rabot is el tud vinni az extrái között van :)

Én is így gondolom.

 

Azt nem igazán értettem, hogy miért is kezdik el kergetni choppert a végén? Aztán jobban megnéztem Sabine rajzát és hát ott van rajta, hogy Chopper szedte ki az emeletes ágy tartó szegecsit. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért mert nem akarta eladni a földjét máris rabszolgává teszik? Egy rossz szót nem szólt a Birodalomra.

 

 

Biztos van benne de amint láttad már be volt indítva, szóval csak át keleltt venni a vezetést. Ráadásul van benne jeladó is, bár túlságosan nincs eldugva. :D

 

 

De az hogy valaki nem akarja odaadni a földjét az a diktatúra elleni támadásnak minősül. Innentől közellenség. Olyan mint a terményét be nem szolgáltató kulák kishazánkban az ötvenes években.

 

Az meg tényleg igaz hogy járt a TIE motorja. Az mekkora volt már mikor Kanan kérdezte hogy a jeladót eltüntették-e? Zeb meg lehazudta az eget az égről, fogalma sem volt arról hogy egyáltalán van ilyen a TIE-kban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg tényleg igaz hogy járt a TIE motorja. Az mekkora volt már mikor Kanan kérdezte hogy a jeladót eltüntették-e? Zeb meg lehazudta az eget az égről, fogalma sem volt arról hogy egyáltalán van ilyen a TIE-kban. :D

Ahogy mondja Kanan, hogy "the red and the blue". :D Az volt a legjobb poén. :lol:

 

Egyébként Ezra tényleg nagyon szépen használja az Erőt ösztönösen. Fogékonyabbnak tűnik az Erőre mint Luke. Bár az is igaz, hogy nem tudtuk Luke mire volt képes ez időtájt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Ezra tényleg nagyon szépen használja az Erőt ösztönösen. Fogékonyabbnak tűnik az Erőre mint Luke. Bár az is igaz, hogy nem tudtuk Luke mire volt képes ez időtájt.

 

Luke szerintem ekkor még az Erőről sem tudott. Annyit tudunk a Kenobival való találkozása előttről hogy buckapatkányokra lövöldözött, amikor szerintem ösztönösen az Erőt használta. Mikor Kenobi tanítja a Falconon az Aldeeran felé menet még akkor sem nagyon hisz az egészben. Ezra ellenben nyitottabb és használja is ha kell. Szóval Ezra szerintem is jobban tudja már most használni az Erőt mint Luke idősebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra azért még kíváncsi lennék, hogy ezután mi lett a farmerekkel? Vissza nem mehettek az otthonukba, nem csak azért, mert szétlőtték, hanem mert nyilván a Birodalom nem fogja elengedni őket. Mentek Tarkin Townba, vagy elbújtak valahol máshol? Vagy újra elfogták őket?

Szerintem pont ilyen menekültekből jött össze az a város, amit az első (avagy a nulladik) részben láttunk. Gyakorlatilag földönfutók lettek hasonló módon, és abból élnek, amiből tudnak. Elég kilátástalan helyzet. Ezráék megmentették a puszta életüket, de nyomorogni fognak a továbbiakban. :(

 

Az meg tényleg igaz hogy járt a TIE motorja. Az mekkora volt már mikor Kanan kérdezte hogy a jeladót eltüntették-e? Zeb meg lehazudta az eget az égről, fogalma sem volt arról hogy egyáltalán van ilyen a TIE-kban. :D

Nekem is ez a poén tetszett a legjobban. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az hogy valaki nem akarja odaadni a földjét az a diktatúra elleni támadásnak minősül. Innentől közellenség. Olyan mint a terményét be nem szolgáltató kulák kishazánkban az ötvenes években.

Igen, bár szerintem a Birodalomnak nem kell különösebb ok rá, hogy azt tegye, amit akar. Mondvacsinált magyarázatokra persze szükség van, hogy fenntartsák a törvényesség látszatát. Erre pedig gyakorlatilag bármilyen ürügyet kitalálhatnak, ahogy az a Spark of Rebellionben is volt a gyümölcsárus fickóval. Egyébként korábban volt is róla szó, hogy a Birodalom elvette a gazdálkodók farmjait (akik így Tarkin Townba kényszerültek - szerintem a rész két menekültje is oda került), az ellenállókat pedig bebörtönözték árulásért. Szerintem arra is rásüthetik a "Birodalom árulója" címet, aki csúnyán néz egy birodalmi tisztre. Ez sajnos így működik... legalábbis itt, a Peremvidéken, amire kb. csokizik a Szenátus.

 

Egyébként a YT-1300-ast figyeltétek Sabine szobájának a falán? Csak nem a Falcon? Egyszer talán Lando (vagy itt már Hané?) is megbízza őket valamivel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nekem is megvolt a rész. Összességében tetszett, egy könnyed kis szórakozás nekem és a lázadó kis csapatunknak. :) A szereplők közti kémia remekül működik, most az Ezra-Zeb vonalat mélyítették, kiválóan. Mondjuk néha már frusztrált kicsit ez az eltúlzott "ellenségeskedés", majd "bratyizás". Értem, hogy a gyerekeknek így szórakoztatóbb a dolog, de tényleg olyanok voltak, mint az óvodások. :) Jól ellesznek ők még majd később, ha más nem, az eldugott TIE-vadász összeköti őket. Az egy tök jó elem volt a részben. :) A Birodalom gonoszságára is jött pár újabb utalás, tetszik ez a vonulat, remélem később is rendszeresen visszatérő motívum lesz.

 

Hera tekintélye is szembetűnő, gyakorlatilag csak őt tiszteli mindenki minden helyzetben. Ez bejövős, mindig elkél az erős női karakter. Nálam Sabine sem tűnik kilógónak a csapatból, bár belőle és a Hera-Kanan duóból eddig nem sokat láttunk. Amúgy biztos fogunk, mert a mandalore múlt kihagyhatatlan ziccer, ahogyan a jediség is. De még talán Hera és a Ryloth kapcsán is tartogatnak szálakat, vagy legalább pár motívumot.

Nekem inkább Chopper-nél tűnik úgy, mintha nem annyira tudnák érdemben foglalkoztatni. Eltrollkodik mindenkivel, néha soknak is érzem, amúgy meg nem túl hasznos. A személyisége mellett a "tudománya" is sűrűbben előtérbe kerülhetne. Hera remek csapatvezető és pilóta; Sabine a festegetés mellett fegyverszakértő és rengeteg nyelven beszél; Zeb a nyers erő mellett tehetséges ösztönös pilótának bizonyult stb.. Chopper-nél is jó lenne már valami. A TCW-ben (droidos szál) több asztromech-nál is megoldották az egyediséget és a spéci képességeket/kütyüket. Nála ez egyelőre elég hiányos.

 

A humorra nem lehet azt mondani, hogy ne működne, mert kétségkívül rendkívül szórakoztató. :) Sabine alkotásánál valahogy nagyobb durranásra számítottam, de így is jópofa volt. Nagyon bejött a Zeb-féle Ep.4-es Han Solo utalás is. Ennek ellenére néha már túl komolytalanra veszik a figurát. Mindig felhozzuk az OT-t, de annak többnyire eléggé más jellegű poénjai voltak, ráadásul jócskán kisebb arányban. Ebben a részben is volt pár OT hangulatú poén, de kijutott pár olyan is, ami inkább az olcsó bazári kategória.

Fontos a humorosság és könnyedség, de az már nem annyira szerencsés, amikor látványosan az egész aktuális jelenet arra van felépítve, hogy bohóckodhassanak egy sort. Márpedig néha mintha minden körülmény és szereplő csak ezt a cél szolgálná. A rohamosztagosok bántóan balekszerepre vannak kárhoztatva. Az egy dolog, hogy nem tudnak célozni vagy semmi egyéb katonai kompetenciájuk sincs, de gyakorlatilag végig az Ep.6-os Han-féle jelenet (amikor megkocogtatja a katona vállát) szellemiségében mennek házhoz a szívatásért. Mintha az Ep.4-ben az ajtóba való fejbeverés nem is filmes baki, hanem koncepcionális elem lett volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem épp itt voltak eddig a rohamosztagosok a legjobban megoldva. Bár becsúszott néhány túlzás de ennyi még belefér. Az ITT -s harc volt a legjobb. A kritikus helyzetekben Ezra az Erőt használva tér ki a lézerek elől. Egyébként a rohamosztagosok sehol sincsenek a klónokhoz képest. Bár azt továbbra is tartom, hogy később még láthatunk majd elitebb katonákat is ezeknél a mezei pockoknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na csak meg volt ez a rész is. Tetszett, jók az ilyen kis kitekintő epizódok amik a fővonaltól elrugaszkodnak, könnyed humoros rész volt, az előző kettőtől elmarad kissé, de így is nagyon jó. Az Ezra és Zeb közötti kapcsolatra nagyon rámentek már az első résztől a készítők, és eddig nagyon jó a megvalósítás, nem lepne meg ha 1-2 évaddal később már olyan kapcsolat lenne köztük mint Han és Chewie között. A többieknek nem sok szerep jutott itt, Hera és Kanan olyanok voltak mint a szülők, Sabine-ról megint nem tudtunk meg többet, de üdítő volt a kis művészkedése. Chopper az első rész után bennem teljesen más benyomásokat keltett mint itt. Már a Droids in Distressben is bebizonyosodott, hogy tévedtem amikor azt gondoltam ő egy astro C-3PO lesz, itt elég utálatosnak tűnt, de nem is baj, ha egyedi jellemet kap. Szóval továbbra is nagyon jó a sorozat, hamarosan megtekintem akövetkező részt is amit már nagyon régóta várok.

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Annyira jó volt megnézni ezt a részt, melynek fénypontja az volt, hogy Ezra az Erővel ki tud nyitni egy zárat. :D Hova jutottunk azóta...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 1x03 - Fighter Flight
  • 4 évvel később...

Kellemes, könnyed, kalandos epizód volt, ami elsimította Ezra és Zeb kapcsolatát, miközben a Birodalom gátlástalanságát is reprezentálta. Bár mostanra ennél már sokkal durvábbakat is láttunk tőlük, az Andor ismeretében felmerült bennem, hogy Lyste azért lehetett ilyen kemény Suamrékkal és sajátíthatta ki a farmot erővel, mert már az aldhani-i rablás után vagyunk és érvényben van a Közrendi Ítélet-felülbírálási Direktíva. Yularen elmondása szerint ugyanis ennek értelmében a lefoglalások terén is szabad kezet kapott a Birodalom. A rész elején ugyanis még trükközik Lyste, pénzt ajánl, később meg szó nélkül szétlövi a farm épületét, mint akinek már nincs félnivalója. És hát tudjuk, hogy a KIFD értelmében lényegében bárkit el lehet ítélni bármilyen váddal. Ez felbátoríthatta Lyste-ot. Persze nyilván az epizód készítésekor ekkor még szó sem volt, akkor csak "elfogyott a Birodalom türelme", ugyanakkor az Andor után szerintem ez is egy lehetőség, ami nekem annyiból tetszik, hogy így a Birodalom is kicsit átgondoltabbnak tűnik. Révén így már van arra ok, hogy Lyste megtehessen ilyesmit, szóval nem tűnik annyira spontánnak és kicsit légből kapottnak. Hiszen, ha korábban is megtehette volna ezt mindenféle következmény nélkül, akkor miért nem tette meg? Mit húzta az időt a trükközéssel? Ha viszont ezt a KIFD tette lehetővé, akkor az máris kerekebbé teszi a dolgok menetét.

A másik, ami érdekes volt számomra, hogy mennyire megfeledkeztem erről az epizódról. A The Mandalorianben nagyon fura volt, hogy Zeb az új Köztársaságban vadászpilóta lett. Bennem, és szerintem mindenkiben az a kép maradt meg, hogy ő a muszkli, így például gyalogos katonaként inkább reálisnak tűnt volna. Szóval fura volt pilótaként látni, nem is rémlett, hogy valaha láttuk űrhajót vezetni - egen, ennyire elfelejtettem ezt az epizódot. Úgyhogy már csak ezért is jó volt látni ezt a részt, és így - most már végleg - az emlékezetembe vésni, hogy Zeb tud űrhajót vezetni, és nem is rossz pilóta. Itt egy egész részen át irányít egy TIE vadászt, szóval eztán már nem lesz fura még az sem, ha egy X-szárnyúban látjuk viszont.

Az már csak külön öröm, hogy alapvetően ennek a résznek van még hozadéka is, hiszen az a TIE később nagy szerephez jut. Szóval nagyon érdekes volt újra megtekinteni ezt a szórakoztató etapot, aminek most már kicsit többlete is van a később készült sorozatok tükrében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, sőt egy ideig egymással párhuzamosan játszódnak. Az Andor első évada végig Y.e. 5-ben játszódik, míg a Rebels első évada Y.e. 5-ben kezdődik és Y.e. 4-ben ér véget. Szóval egy ponton biztos voltak átfedések az események között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.