Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Remélem már kezdenek nehezedni a feladványok szépen fokozatosan. :lol:

A beugratós az szivatós volt. A többinél csak megfogalmazási problémák vannak.

Pl.: most a Sithesnél, én csak annyit írtam, hogy Windu azon gondolkodik, "Melyik Sith halt meg." Majdnem ezt mondja első kérdéseként is, aztán jön a "Mester vagy a tanatívány".

Persze a pontos válasz, hogy a mester vagy a tanítvány Sith halt-e meg, de mivel nincs is a mester és tanítvány Sithen kívül más Sith, ezért szsvsz a "Melyik Sith halt meg." is helyes válasz.

De megint tanultam valamit, ha legközelebb arra gondolok, hogy oda kéne biggyeszteni a mester és tanítvány szót, akkor biggyesszem is oda :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szörnyen szégellem magam. Másodjára kellett javítanom a nagy kérdésre a válaszomat, mert rosszul emlékeztem (remélem, hogy lehet 2 - szer is javítani.) De legalább ebben a válaszomban már biztos vagyok...

 

 

Donát

Én is csak nemrég találtam meg, remélem a jót.

Nagyon jó idézet lett választva, mert akár mind a 6 filmben benne lehetne, azokon belül is több helyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak nemrég találtam meg, remélem a jót.

A fene. Szóval nekiálltok keresni. Hát én ehhez túl lusta vagyok :) Na de legalább az elküldött válaszom gyorsan leellenőrzöm, mert azt tudom, hogy hol kell keresni :lol:

Csak két szó különbség, de azért sem keresem meg a jót (mert persze nem a jót írtam meg).

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap este lehet egy bónusz forduló iskola és egyetemkezdések előtt. 8 képkérdés és 2 nagykérdés lenne a repertoárban. Ha csak persze benne vagytok.

Benne vagyok, bár nekem már nem suli kezdés előtt lenne :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.