Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Ez nekem jó volt ez a forduló, mert most hibáztam egyet, és tanultam belőle. Az egyik kérdés eléggé szubjektív megítélésű volt, így nem lehetett egyértelmű helyes megoldás. Igen, az utolsóra gondolok. :P De a naplementés kérdésre nagyon büszke vagyok! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ez a nyárbúcsúztató extraforduló volt, legközelebb majd a télköszöntő lesz :P

 

Azért ebben volt pár izzasztó kérdés. A Leia első mondatán komolyan elgondolkodtam, a Luke fohászára meg csak tippeltem, mert nem voltam benne biztos, hogy Benhez vagy Leiahoz rimánkodott-e előbb.

Az a C-3PO-s kérdés meg aztán megint fogós volt. Melyikkel szereztem pontot, azzal, hogy felsoroltam mindent, ami szerepelt benne, vagy azzal, hogy beírtam az ep4-5-t?

 

Jó kis forduló volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fuge, ha a nagykérdésre vonatkozik kérdésed, akkor azt nem mondhatom meg, hogy helyesen válaszoltál-e. Ezért várom 3 napig a megfejtéseket, mert aki nem biztos benne, az még gyorsan utánna nézhet. Célszerű az első órában, mert akkor még jár a bónusz pont!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fuge, ha a nagykérdésre vonatkozik kérdésed, akkor azt nem mondhatom meg, hogy helyesen válaszoltál-e. Ezért várom 3 napig a megfejtéseket, mert aki nem biztos benne, az még gyorsan utánna nézhet. Célszerű az első órában, mert akkor még jár a bónusz pont!

nem a nagy kérdés ha nem a sok gyors :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a hívószámot emlékezetből próbáltam (Solo kapitány hall engem? Itt zsivány kettes) :P

 

A Luke fohászt és a Leia üzenetet tudtam (csak a többesszám/egyesszámban nem vagyok biztos, többen azt írták, hogy ön az egyetlen reményünk, de szerintem angolban: "Help me Obi-wan Kenobi, You're my only hope" de lehet rosszul emlékszem). A naplementében csak az EPIV-es ötlött be, azt hittem az EPII-es kép csak beugratás :D A C-3PO-ssal az volt a baj, hogy nem volt egyértelmű :P

 

 

Coce: Köszi az infót :P

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán azért, mert Angliában ez egy idióma, nálunk viszont nem használják?

Azt nem tom, hogy idióma-e, de hogy a ferdítő egy idióta, az fix. Szerintem simán megállta volna a helyét az eredeti formában, ráadásul bölcsebbül is hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehezítésképpen?! Hát szóval akkor talán lenne némi esélyem pontot szerezni :P Főleg ha ismertebb könyvekből lenne kérdés, vagy netán képregényből (a gépemen van egy rakat, némelyiket már átolvastam, de akkor jobban rákattannék).

Magyarul nekem jöhetne :D Mondjuk fordulónként egy max. két kérdés.

 

Dzséjt, azon az idiótás mondaton én is jót nevettem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.