Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Sajnos nekem közbejött egy munkahelyi esti program, ami miatt az orvost is halasztani kell, és nem tudok jönni egyáltalán 17-én este. :(

Sajnálom, mert biztos nagyon igényes kvíz lesz, Donátot ismerve. :)

 

Miután az én javaslatomra lett a kezdési időpont 21 óra, ezért jó hír, hogy így viszont akár korábban is lehetne kezdeni. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: ha az egyik játékos beírja a jó választ, az lezárja a feladványt. :) Ezért kapta Csoli a pontot. Ha a szerkesztéssel lett volna a jó válasz, akkor nem kapna pontot, de mivel eredetileg övé volt az első jó válasz, őt illeti a pont, és a figyelmeztetés is, hogy többet ne szerkessze a hsz-ét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, hát ennyi lett volna mára! :) Remélem a torzsalkodásos véleményes ítéletemen mindenki hamar túlteszi magát (khm... Dzséjt) vagy ha nem, hát már amúgy is képzeletben kardélre hányt, szóval... :D

Túltettem magam, persze. De ugye jössz a következő fórumtalira?

Palp_trustme.jpg

 

Viccet félretéve, tök jó volt ez! Köszi Donát a levezénylést, kitalálást, tálalást. :clap: Yodának meg gratula, elképesztően tud. :clap: :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.