Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Oké. feldobom a lasztit. Mit szólnátok egy instant kvízhez? 8-kor, vezetem. Just fun címszó alatt. :) Aztán Donát meg majd rittyent nekünk egy 40 évest a tőle megszokott magas minőségben.

 

Itt leszek. Milyen kérdések lesznek? ( Persze tudom hogy SW, de azon belül kb. milyen? :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom, srácok, de csak most értem ide. :( Váratlanul vendégeink lettek, és ez annyira rosszul érintett (valami kaját gyorsan elő kellett varázsolni), hogy a kvíz kiment a fejemből teljesen, és emiatt nem is szóltam. :(

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Dzséjt! Remek kvíz volt, jó fórumgazda lesz belőled. :D Bence! Újonc létedre tanúbizonyságot tettél felkészültségedről így neked is gratulálok. :)

 

Köszi szépen! :)

 

És Dzséjt, mégegyszer köszi a játékot! Sikerült letesztelnem, hogy hogy állok, és hogy hová kell tovább csiszolnom magamat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok minden pontszerzőnek, kiváltképp Bencének, aki újoncként brillírozott! :clap:

 

Köszönöm szépen! :peace: Ezek egy győztes szavai emberek. :D

 

Amúgy felbátorodva ezen, gondolkodtam, hogy én is összehozok nektek egy kvízt, de ezt újoncként nem tudom, hogy jó ötlet -e. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát kitűzésből visszavonta és kitűzésből visszavonta ezt a topikot
  • Donát megnyitotta a topikot

Elsőnek is: köszi a kis javítást! :peace:

 

Másodszor:

Szeretnélek benneteket egy játékra invitálni! Egy quiz játékról lenne szó, amely az SW egyéb területeit foglalja magába. Kérdés, hogy ki játszana, és hogy mikor ér rá? - és ez alapján egy közös időpontot tudnánk találni (nem sürgetek senkit se. :))

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Elsőnek is: köszi a kis javítást! :peace:

 

Másodszor:

Szeretnélek benneteket egy játékra invitálni! Egy quiz játékról lenne szó, amely az SW egyéb területeit foglalja magába. Kérdés, hogy ki játszana, és hogy mikor ér rá? - és ez alapján egy közös időpontot tudnánk találni (nem sürgetek senkit se. :))

Engem mindenképp érdekelne. Szerintem javasolj két időpontot jövő hétre vagy utána, és nézzük meg, kinek mikor lenne jó. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Most szombaton lesz a bronzmeccs. Szerintem vannak páran, akik inkább a vb utolsó előtti meccsére szánnák rá a hétvégéjüket, mint a SW kvízre :)

Na ilyen az, amikor az ember elfelejti, hogy még lesz pár meccs a héten. :lol: :lol: :lol:

 

Természetesen akkor javítok: jövőhét péntek-szombat, vagy utána levő hét péntek-szombat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.