Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Na ez nagyszerű. A heti szombat valóban nem jöhet szóba, mert én is inkább másfelé fogok figyelni. Ezt tegnap este benéztem. :P

 

Akkor két hét múlva szombaton, július 28. án megfelel mindenkinek? És akkor Sky is játszhat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Bence1997 írta:

Na ez nagyszerű. A heti szombat valóban nem jöhet szóba, mert én is inkább másfelé fogok figyelni. Ezt tegnap este benéztem. :P

Engem nem érdekel a VB túlzottan, más program van. :D

29 perccel korábban, Bence1997 írta:

 

Akkor két hét múlva szombaton, július 28. án megfelel mindenkinek? És akkor Sky is játszhat. :)

Nekem egyelőre jónak tűnik. 

 

Milyen jellegű kérdések várhatók? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Engem nem érdekel a VB túlzottan, más program van. :D

A VB engemet se érdekel annyira, de pont szombaton lesz apám születésnapja, szóval... :) Meg azért a szülinap mellett mégiscsak bronzmérkőzés. :D

 

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Milyen jellegű kérdések várhatók? 

SW szinten lesz PT, OT, ST(!!!), az animációs sorozatokat egybevettem, lesznek a Stories filmekről is szemelvények. Ja, és a kánon könyvekről is gondoltam dobok majd párat a közösbe.

Képregényekre is gondoltam, de azt most inkább passzolnám, lévén már így is 32(!!!) kérdés gyűlt össze, amely szerintem elfog majd minket szórakoztatni. Bővebben majd később. ;)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A kérdések számával vigyázz, mert 35 kérdés az több órás játék lesz. 

A 32 kérdés jelenleg a maximum, amit összeszedtem. De ebből lefaragok majd egy picikét. Szerintem egy 22-24 kérdés lesz maximum, amelyek felére szerintem kapásból tudni fogjátok a választ. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis update: csak filmes és animációs kérdések várhatóak majd jövő szombaton! Kicsit latolgattam a dolgokat, és úgy gondoltam, hogy a könyvek témát kiveszem. Továbbá a kérdések száma is jócskán lecsökkent (jelenleg olyan 20-22 van, szerintem ennyi is marad) így hamarosan elkészül a végleges változat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Pildi írta:

Nagyon sajnálom, hogy nem tudok részt venni a kvízben

Semmi baj. :)

 

Természetesen a fel nem használt kérdések később tiszteletüket fogják tenni egy következő játékban a közel/vagy éppen távoli jövőben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Majd adj valami nevet a játéknak egy kis leírással és megnyitom topikot. :) 

Rendben van.

 

A játék neve: Szombat esti quiz (:P)

 

A játék a SW tudására alapul, az univerzum minden mozgóképes szegletébe ellátogatunk legyen az éppen film vagy animáció, a köztársaság bukásának ideje, vagy éppen egy feltörekvő lázadás hajnala.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb kis update: Gyerekek!!! A tegnapi hír nagyon fellelkesített! :yeah: Így mivel a TCW 10. évfordulóját ünnepeljük, így úgy gondoltam, hogy nagyobb hangsúlyt fog kapni nálam a show, így a TCW kérdéseket 1-2 -vel megtoldom - ennek apropóján 1-2 kérdés máshonnan kifog kerülni, amiket majd később felhasználok egy következő kvíz napján. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.