Ugrás a kommentre
Coce_Plant

Kantin

Ajánlott hozzászólás

Persze, csak még várom a megfejtéseket! Annyit elárulhatok, hogy Donát volt most a leggyorsabb! :para:

EZ AZ!!!

Donát

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
Persze, csak még várom a megfejtéseket! Annyit elárulhatok, hogy Donát volt most a leggyorsabb! :para:

Még nálam is?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én meg olvasgatok nyugodtan, leviszem a szemetet és ekkor jutott eszembe, hogy hát nem most megy a kvíz? Pffff... rohantam fel a szemetesből (azért azt kidobtam), erre a lift úgy döntött, neki most kell meghalnia... ejj, múlt héten velem volt az Erő, ma már csak a térerő. De azért az uccsó kettő villámkérdésre ideértem :para:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Sokotok elküldte a megfejtést! Most összesítek, azt várjátok meg! :) Ha valaki lemaradt a versenyről, még a nagykérdésre elküldheti a választ! :para:

A netkülönbségeket sajnos nem tudom kiküszöbölni, a képeket is amennyire tudom lebutítom, direkt emiatt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na a második forduló utánni állás. :para:

Csabai Donát: 5 pont

Dzséjt: 8 pont

lokatelli: 5 pont

MissKarrde: 4 pont

Obi1: 4 pont

Ody Mandrell: 6 pont

Oldfighter: 2 pont

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na remélem jól szórakoztatok, és remélem azért tetszik a többi fórumosnak is, akik nem játszanak! Úgy néz ki a következő fordulóban a feladványok egy "csöppnyit" nehezebbek lesznek, hogy kicsit visszafogjak a gyorsaságon. :para:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Na remélem jól szórakoztatok, és remélem azért tetszik a többi fórumosnak is, akik nem játszanak!

A következőre tuti jelentkezek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jövő szerda nálam is oké! :para:

Loki, aki az első órában küldi még el a megfejtést a nagy kérdésre, az ugye kap egy bónusz pontot. Aki legeslegelsőnek küldi el, az még egy plusz pontot, így az 3 pontot kap, amivel eléggé meg lehet ugrani. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Jövő szerda nálam is oké! :para:

Loki, aki az első órában küldi még el a megfejtést a nagy kérdésre, az ugye kap egy bónusz pontot. Aki legeslegelsőnek küldi el, az még egy plusz pontot, így az 3 pontot kap, amivel eléggé meg lehet ugrani. :)

Kösz!

Nem vágtam, hogy ilyen jutalmazó a pontrendszered.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jövő szerda gyühet, csak valaki szóljon rám, hogy ne olvasgassak, ne vigyem le a szemetet és ne ragadjak benn a liftben :para:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hát erről szépen lemaradtam, igy maradok lelkes külső figyelője a versenynek. Hajrá mindenki! :para: (sejtem, hogy utolag is lehetne csatlakozni, de mostanában nem biztos hogy előre adott időpontokban megtudok jelenni)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ