Ugrás a kommentre

1x06 - Out of Darkness


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha Fulcrum valódi kiléte valóban az, aki, és ennek a leleplezésével zárulna az évad az nem kicsit lenne káros az egészségre. Ugyanis én biztos megőrülnék az idő alatt amíg a folytatásra kell várni :D

 

A szinkron színészek személye, és a torzított hangból ami kivehető, tényleg nagyon azt sugallják, hogy igaz a teória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Fulcrum valódi kiléte valóban az, aki, és ennek a leleplezésével zárulna az évad az nem kicsit lenne káros az egészségre. Ugyanis én biztos megőrülnék az idő alatt amíg a folytatásra kell várni :D

 

A szinkron színészek személye, és a torzított hangból ami kivehető, tényleg nagyon azt sugallják, hogy igaz a teória.

Jövőre vonatkozó, nem teória spoiler.

 

Viszont a Gathering Forces mást sugall ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda! Ide csak az adott epizóddal kapcsolatos hozzászólásokat írd be légyszi. A következő rész dolgait majd ott kitárgyaljuk. Nyilván Palpi is rájön majd arra amire Te, ha látta az adott epizódot. ;) köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most volt időm végigolvasni a topic-okat és basszus, ha Fulcrum tényleg az, aki, akkor milyen kapcsolatai lehetnek...

 

Maridun, Naboo, Ryloth, Felucia, Florrum, Pantora, Madalore, Kashyyyk, Mon Calamari, Kiros, Onderon

 

Ha csak ezeknek a fele valamilyen módon belekerül a Rebels-be... :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csak eljött az idő hogy írjak a részről(természetesen az eddigi írások után ami nem 2 ms-ig tartott). Ez egyértelműen Sabine része volt meg a bizalomé. Az elején gondban vannak hőseink a hajó üzemanyagrendszere szivárgot. A poénos 3-ast kérték meg hogy javítsák meg, de mint valami óvodások elviccelték. Heranak fontos találkozója volt a titokzatos munkaadóval Fulcrummal ami a Földön az orosz MIG 29-es vadászgép NATO-kódneve. A 90-es években rengeteg katonai témájú kalandregényt olvastam onnan tudom.

Az egyértelmü hogy ez a Fulcrum egy WTF karakter hisz akkor nem titkolóznának ennyit. Természetesen én is arra a bizonyos lényre gondolok akiket itt spoiler mögött kibeszéltetek. Na de majd ez kiderül. A két hölgy elindul. Sabine meg van sértődve hogy nincs beavatva mindenbe és elmegy Heraval hátha többet megtud. Leszállnak a megbeszélt helyen mely egy aszteroida-mezőben lévő bolygón van. Pakolgatnak egy bázis elött. Aztán ahogy egy aszteroida eltakarja a napot szörnyek kerülnek elő. Kiderül hogy ez valaha aktonai bázis volt a Clone Wars idején. Mekkora nosztalgiafaktor már hogy egy rothadó Laat/i és egy arc 170-es fekszik a bázison. Mindjárt eszünkbe jut a háború, szinte érezzük hogy sok klón taposta ezen földet, Jedi tábornokok jártak itt, innen indultak bevetésre. Mennyire megváltozott már minden. Jedik már nincsenek és a klónokat is felváltották a sorozott rohamosztagosok. Megmondom őszintén eléggé elérzékenyültem mikor a bázison jártunk.

A 2 nő közötti vita érdekes volt bár Sabine már kezdett zavarni. Miért nem érti meg hogy Hera nem mondhat el mindent? Bíznia kell benne.

Aztán jött a másik meglepi hogy a Mandalore-n birodalmi akadémia van. Utoljára káoszba, polgárháborúba taszítva láttuk a bolygót. Ezek szerint a Birodalom rátette a kezét. Ezt is érdemes lenne látni hogyan hisz a Mandalore lakosai bátor harcosok. Miért nem álltak ellen?

Az is kiderül kisvártatva miért hagyták el a bázist a klónok. Hát a nyomorult szörnyek miatt. A 2 leányzó ügyesen oldotta meg a feladatot. Egymásra épülő védműveket emeltek a robbanószerekból. Zseniális húzás volt. Aztán megjöttek Kananék és véget vetettek a rémálomnak.

A 3 poéngyáros meg jogosan megkapta a fejmosást. Igazából Ezra itt használhatta volna az Erőlökést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Most vettem észre, hogy figyeltek az üzemanyagra is, amit a Zillo Beast -ben ismertünk meg. Ezt nevezem én konzisztenciának! :clap:

Rengeteg utalgatás van a TCW-ra és látszik, hogy mennyire tudatosan figyelnek az összhangra. Tiszteletben tartják korábbi gyermeküket és építenek is rá, ami nagyon feldobja a Rebels-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 1x06 - Out of Darkness

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.