Ugrás a kommentre

1x07 - Empire Day


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt nem értem, hogy Palpatine mit szegett meg, hiszen a Sith-eknél egyértelműen nincs ilyen szabály. Ha lenne, nem hiszem, hogy Dooku számba jött volna, mint Sith Nagyúr. Épp csak egy hangyányit, de korosabb, mint Anakin. Meg mint maga Sheev. :D

Anakinnál meg nem csak az volt a baj, hogy 9 éves volt már, amikor a szárnyaik alá vették a Jedik. Ezer és egy más ok játszott közre, köztük Palpatine. Nyilván sohasem állt volna át, ha Palpatine nem csábítja át. Ő, és még sok-sok más tényező sokkal fontosabb része a folyamatnak, mint az, hogy nem 2, hanem 9 éves volt. Ellenpélda erre Luke, akit 19 évesen vett magához egy Jedi mester és 22 évesen képeztek ki Jedi lovaggá.

Amúgy meg, a Jedi Kódex a Jedi Templomban pusztulhatott, a Jedi Renddel együtt. Éppen ez az egyik lényeg, hogy a Rebels és az ep4-5-6 érájában már semmilyen Jedi lovagnak nem kell és nem is szabad aszerint élnie. Ha ez számítana Kanannak, nem élne párkapcsolatban és vezetne kvázi kalózakciókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem értem, hogy Palpatine mit szegett meg, hiszen a Sith-eknél egyértelműen nincs ilyen szabály. Ha lenne, nem hiszem, hogy Dooku számba jött volna, mint Sith Nagyúr. Épp csak egy hangyányit, de korosabb, mint Anakin. Meg mint maga Sheev. :D

Anakinnál meg nem csak az volt a baj, hogy 9 éves volt már, amikor a szárnyaik alá vették a Jedik. Ezer és egy más ok játszott közre, köztük Palpatine. Nyilván sohasem állt volna át, ha Palpatine nem csábítja át. Ő, és még sok-sok más tényező sokkal fontosabb része a folyamatnak, mint az, hogy nem 2, hanem 9 éves volt. Ellenpélda erre Luke, akit 19 évesen vett magához egy Jedi mester és 22 évesen képeztek ki Jedi lovaggá.

Amúgy meg, a Jedi Kódex a Jedi Templomban pusztulhatott, a Jedi Renddel együtt. Éppen ez az egyik lényeg, hogy a Rebels és az ep4-5-6 érájában már semmilyen Jedi lovagnak nem kell és nem is szabad aszerint élnie. Ha ez számítana Kanannak, nem élne párkapcsolatban és vezetne kvázi kalózakciókat.

 

Én ezt úgy gondolom hogy a Sitheknél is megvolt ez a szabály, úgy tudom Maul is gyerekként került Sidioushoz. Sajnos a halálával megbomlott ez a " mester és tanitvány, sith rend örököse" rendszer. Maul pont rosszkor halt meg, nem volt aki Sidious akaratát végrehajtotta volna, végső soron veszélybe került a Sith rend évezredes terve, pont akkor amikor a körülmények adottak lettek volan egy birodalom megalapításához. Kellet valaki, aki végrehajtója lehet Sidiousnak. Egy új, alkalmas tanitvány kinevelése beláthatalanúl hosszú idő lett volna, nem volt idő várni, kellet egy új végrehajtó. Ez lett Dooku, egy köztes megoldás, egy fogyóeszköz. Sidious soha nem akarta ráhagyni a Sith rendet, a birodalmát, már Dooku kora és az ingadozó elkötelezettsége miatt sem. Ne feledjük a lelke mélyén jedi maradt, csak tele lett a töke a rendszerrel. Szerintem Sidious célja, Maul halála után egy fiatal, életerős utód kiválasztása volt, amit kényszerüségből egy felnött személy lehetett csak, mert Sidious sem volt már fiatal, egy gyerekkorú tanítvány kiképzését már nem tudta volna sikerre vinni, befejezni a tanítását.

 

Azzal egyetértek hogy ezekben a rendkívüli időkben (OT) rugalmasnak kell lenni, és azzal fözünk amink van, tehát belefér egy felnőtt Luke kiképzése, mert muszály volt így tenni. De ha a hátunk mögött hagyjuk azokat a szabályokat (kódex) amitől egy jedi az jedi, akkor már nem is vagyunk azok akiknek szeretnénk lenni. Nekem nem jött át hogy Kanan-nak lenne nője, a kalózkodása eddig csak a birodalmat érintette, nincsennek ártatlan áldozatok vagy ilyesmi. Szerintem Kanan-nak elég nagy törés a lekében hogy nem lehet igazi Jedi (rend, templom és jedi társak nélkül), talán ezt az álmát, reményét teljesíti a kis Ezra, neki Ezra az Új remény.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti amúgy hol láttátok, hogy Palpatine kiretusáltatta magát? Én 720p-ben nézem, és nem látszott semmi különös a holonet felvételénél, csak a szokásos fej, ami ilyen távolból lehet akár ragyás is.

A képen olyan mintha Palpi az ep.2-es formájában lenne, pedig valszeg már jobban hasonlít az ep.5-ös hologramra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti amúgy hol láttátok, hogy Palpatine kiretusáltatta magát? Én 720p-ben nézem, és nem látszott semmi különös a holonet felvételénél, csak a szokásos fej, ami ilyen távolból lehet akár ragyás is.

Az epizód guide is felhívja rá a figyelmet ugye...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal egyetértek hogy ezekben a rendkívüli időkben (OT) rugalmasnak kell lenni, és azzal fözünk amink van, tehát belefér egy felnőtt Luke kiképzése, mert muszály volt így tenni. De ha a hátunk mögött hagyjuk azokat a szabályokat (kódex) amitől egy jedi az jedi, akkor már nem is vagyunk azok akiknek szeretnénk lenni. Nekem nem jött át hogy Kanan-nak lenne nője, a kalózkodása eddig csak a birodalmat érintette, nincsennek ártatlan áldozatok vagy ilyesmi. Szerintem Kanan-nak elég nagy törés a lekében hogy nem lehet igazi Jedi (rend, templom és jedi társak nélkül), talán ezt az álmát, reményét teljesíti a kis Ezra, neki Ezra az Új remény.

Igen, és a tény, hogy Hera folyamatosan úgy szólítja Kanant, hogy "szerelmem", vagy hogy a The Machine in the Ghostban már majdnem smárolnak, amikor Chop belepofázik, az nem volt árulkodó? Az meg, hogy a kalózkodásban nincsenek ártatlan áldozatok, szintén erős túlzás annak tekintetében, hogy szuperhalálos fegyvereket adnak el az alvilágnak. Vizago és vevőköre nyilván nem kiállításra fogja vinni azokat a fegyvereket, amiket még a Birodalomban is betiltottak, azt meg eléggé sajátságos lenne elvárni tőlük, hogy ők is csak és kizárólag a Birodalom ellen használják őket. Szóval lehet, hogy Kananék közvetlen nem okoznak ártatlanokban kárt, de ténykedésük következményeiként valószínűleg már nem egy ártatlan életet követelt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem megbillenti a mérleget a tény, hogy nincs rajta csuklya. Amit eddig láttunk, az azt jelzi, hogy Palpatine sérülése után már nem jelent meg sehol, semmilyen okból csuklya nélkül. Ezt nyilván publikusan a sérüléseire fogta - ha pl. a Szenátusban volt jelenése -, nem a Sith-ségére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyébként Palpatine már nagyon ritkán bukkant fel akárhol is, megkockáztatom, hogy a szenátorok egy jelentős száma még személyesen sem találkozott vele soha. Az abszolút uralkodó ismérve, hogy nem keveredik alattvalók közé. S mivel a kultuszát tökéletesen kiépítették az uralma alatt, én egy olyan szituációt sem tartanék elképzelhetetlennek, hogy egyes helyeken, ahol a Birodalom önkényesen viselkedik, ott a helyi erők ellen lázadnak fel, miközben, esetleg, petíciót irkálnak Palpatine-nak, felhívva rá a figyelmét, hogy a nevében helyi önkényeskedők mit követnek el. Hasonlóan a "jó cár - rossz tanácsadók" eszményéhez. Persze ennyire nem bonyolult a Star Wars, és nyilván egy rajzfilmsorozatban ennek kifejtésére nincs lehetőség, de nem biztos, hogy minden szenvedő polgár számára egyértelműen tiszta lenne, hogy ki a jó és ki a rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, és a tény, hogy Hera folyamatosan úgy szólítja Kanant, hogy "szerelmem", vagy hogy a The Machine in the Ghostban már majdnem smárolnak, amikor Chop belepofázik, az nem volt árulkodó? Az meg, hogy a kalózkodásban nincsenek ártatlan áldozatok, szintén erős túlzás annak tekintetében, hogy szuperhalálos fegyvereket adnak el az alvilágnak. Vizago és vevőköre nyilván nem kiállításra fogja vinni azokat a fegyvereket, amiket még a Birodalomban is betiltottak, azt meg eléggé sajátságos lenne elvárni tőlük, hogy ők is csak és kizárólag a Birodalom ellen használják őket. Szóval lehet, hogy Kananék közvetlen nem okoznak ártatlanokban kárt, de ténykedésük következményeiként valószínűleg már nem egy ártatlan életet követelt meg.

 

Erre csak azt tudom mondani, ha van nőm smárolok, ha meg nincs akkor nem. Az más kérdés hogy akár össze is jöhetnének, ha már itt tartanak, bár nekem ez így nem jött át. Egyébként a kalózcsapatban igenis van lelkiismeretfurdalás a fegyverek csempészése miatt, ez viszont átjött, de elég ostobán próbálják azzal menteni hogy a Birodalomnak okoznak ezzel kárt. Szóval Kanan-nak vannak jedi erényei szerintem, még ezekben a nem mindennapi időkben is. Egyébként Filoninak nem lehet célja, hogy jedi/padawan karaktert ábrázolnak, jedi erények nélkül, ez maga lenne a meghasonlás, ráadásul hol maradna az erkölcsi mondanivaló, bár ezek az epizódok nem egy hittanórára hasonlítanak egyébként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyébként Palpatine már nagyon ritkán bukkant fel akárhol is, megkockáztatom, hogy a szenátorok egy jelentős száma még személyesen sem találkozott vele soha. Az abszolút uralkodó ismérve, hogy nem keveredik alattvalók közé. S mivel a kultuszát tökéletesen kiépítették az uralma alatt, én egy olyan szituációt sem tartanék elképzelhetetlennek, hogy egyes helyeken, ahol a Birodalom önkényesen viselkedik, ott a helyi erők ellen lázadnak fel, miközben, esetleg, petíciót irkálnak Palpatine-nak, felhívva rá a figyelmét, hogy a nevében helyi önkényeskedők mit követnek el. Hasonlóan a "jó cár - rossz tanácsadók" eszményéhez. Persze ennyire nem bonyolult a Star Wars, és nyilván egy rajzfilmsorozatban ennek kifejtésére nincs lehetőség, de nem biztos, hogy minden szenvedő polgár számára egyértelműen tiszta lenne, hogy ki a jó és ki a rossz.

 

Ne feledjük a szenátust csak az Új remény idején számolták fel, maga Tarkin jelentette be, addig azért mint főkancellár/császárként jelen kellet lennie az üléseken. A Palpatine szerintem ezek után szigetelődött el csak igazán. Micsoda kínlódás lehetett neki az üléseken nap mint nap elnökölni, gondolom a vége felé egyre ritkította azokat, a feloszalatás után meg jött a rendeleti kormányzás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre csak azt tudom mondani, ha van nőm smárolok, ha meg nincs akkor nem. Az más kérdés hogy akár össze is jöhetnének, ha már itt tartanak, bár nekem ez így nem jött át.

A hiba az ön gépezetében van, mert Kanan és Hera egy pár, ez tökéletesen átjön több epizódból, miniepizódból, meg még a kutya tudja miből. Mondjuk nem tudom, miért erénytelenség, ha egy Jedinek van barátnője. Maga a gonosz, nem is értem, miért nem áll még Kanan a Sötét Oldalon. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne feledjük a szenátust csak az Új remény idején számolták fel, maga Tarkin jelentette be, addig azért mint főkancellár/császárként jelen kellet lennie az üléseken. A Palpatine szerintem ezek után szigetelődött el csak igazán. Micsoda kínlódás lehetett neki az üléseken nap mint nap elnökölni, gondolom a vége felé egyre ritkította azokat, a feloszlatás után meg jött a rendeleti kormányzás.

Én kizártnak tartom, hogy Valorum pl. minden egyes ülést saját maga vezetett le, hiszen azért a főkancellári funkció több teendővel járt együtt. Ne feledjük, a Szenátust mindvégig csak akkor láttuk, amikor valami rendkívüli dologról szavaztak (érthető okokból, hiszen a SW nem parlamenti közvetítés), ahol a főkancellár jelenlétét megkívánták. Nagyon nem illene bele az a birodalmi képbe, hogy Palpatine, mint a Galaxis egyeduralkodója unottan vezeti a semmitmondó üléseket, a mérsékelt hatalmú Szenátus képviselőinek meg- megadva a szót. Ezt a feladatot könnyen el tudta látni Mas Amedda is. Nem hiszem, hogy Palpi ezért gürizett annyit. :D Én továbbra is azt vallom, hogy Palpatine-t csak nagyon ritkán lehetett a nyilvánosság előtt látni. Élte a maga elzárt életét a palotában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hiba az ön gépezetében van, mert Kanan és Hera egy pár, ez tökéletesen átjön több epizódból, miniepizódból, meg még a kutya tudja miből. Mondjuk nem tudom, miért erénytelenség, ha egy Jedinek van barátnője. Maga a gonosz, nem is értem, miért nem áll még Kanan a Sötét Oldalon. :facepalm:

 

Hát hogy is tudnánk, hogy mit művel egy nő egy férfi jedivel. Lásd Anakin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát hogy is tudnánk, hogy mit művel egy nő egy férfi jedivel. Lásd Anakin.

OFF:

Ezt most úgy írod, mintha Padmé valami EU-s Darth Talon-hoz hasonló sötét oldali amazon lett volna, aki szexrabszolgát csinált Anakin-ból és bekebeleztette a sötétséggel. :D Padmé semmit nem tett Anakin-nal, csak épp a srác képtelen volt kezelni a helyzetet és az érzelmeit, no meg Sidious remekül meglovagolta a helyzetet,. Végül pedig a hatalomvágy fontosabbá vált és a szerelme ellen is fordult. Nehogy már a szegény lány legyen a bűnbak.

 

Amúgy is a Rend egyik legneccesebb szabálya volt ez a "cölibátus". Kanan semmivel nem lesz rosszabb ember (vagy jedi) attól, hogy együtt vannak Hera-val. Sőt, szerintem neki kifejezetten jót is tesz.

Azt meg egy ilyen sorozattól szerintem ne várjuk el, hogy majd vadul egymásnak esnek, heves csókcsatákat vívnak és átrendezik a Ghost ágyait. :D Tény, hogy eddig inkább csak finomabb utalásokat kaptunk a kapcsolatukra, de tuti kap ez majd még nagyobb teret is a későbbiekben. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF:

Ezt most úgy írod, mintha Padmé valami EU-s Darth Talon-hoz hasonló sötét oldali amazon lett volna, aki szexrabszolgát csinált Anakin-ból és bekebeleztette a sötétséggel. :D Padmé semmit nem tett Anakin-nal, csak épp a srác képtelen volt kezelni a helyzetet és az érzelmeit, no meg Sidious remekül meglovagolta a helyzetet,. Végül pedig a hatalomvágy fontosabbá vált és a szerelme ellen is fordult. Nehogy már a szegény lány legyen a bűnbak.

 

Amúgy is a Rend egyik legneccesebb szabálya volt ez a "cölibátus". Kanan semmivel nem lesz rosszabb ember (vagy jedi) attól, hogy együtt vannak Hera-val. Sőt, szerintem neki kifejezetten jót is tesz.

Azt meg egy ilyen sorozattól szerintem ne várjuk el, hogy majd vadul egymásnak esnek, heves csókcsatákat vívnak és átrendezik a Ghost ágyait. :D Tény, hogy eddig inkább csak finomabb utalásokat kaptunk a kapcsolatukra, de tuti kap ez majd még nagyobb teret is a későbbiekben. ;)

 

Egyébként igazad van, vitathatalan Anakin gyengesége, gyenge jelleme.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a rész úgy ütött rendesen. Ez a sorozat már pár rész után olyan szinten folyik bele az sw mindennapjaiba hogy csak ámulok. Empire Day a rész címe, míg nem láttam fogalmam sincs mit takarhat a cím. Hát a Birodalom megalakulásának a napját. Amit kötelező megünnepelni. Mint itthon Rákosi apánk szülinapját. Mikor a Tie-pilóták bemennek a kocsmába és b*sztatják az embereket hogy tapsoljanak rendesen hátast dobtam. Na így működik egy diktatúra a hétköznapokban. Ceaușescu Romániájában is szekusok nézték a tömeget és ha valaki nem tapsolt a Kárpátok Géniuszának hát azt elvitték.

De a kocsmáros élelmes volt és mikor a lázadó szöveg jött a törvényre hivatkozva nem kapcsolta ki a tv-t(tv??? ha egyáltalán az).

Közben hőseink szervezik a szabotázsakciót, de látni hogy Ezra szomorú és olyan mikor egy hölgy havibajos. Mi lehet a baj? Hát kiderül hogy ezen a napon született pont 15 éve. Mikor mi látjuk az EP3-ban hogy Palpatine kinyírja a 4 Jedi mestert, kiadja a klónoknak a 66-os parancsot, közben megszületik Ezra.

Az is kiderül hogy a Tseebo nevü rodiai akit a Birodalom ezekben a napokban eszeveszettül keres az nem más mint Ezra szüleinek a barátja. Miután a szabotázsakciót végrehajtják(az új TIE felrobbantása), hőseink Ezra családjának régi házában találnak menedéket melyben megtalálják a bujkáló Tseebot.

Na és innetől kiderül pár dolog Ezra múltjából. Hogy illegális rádiót üzemeltettek és elvitte őket a Birodalom 7-8 éve és Tseebo szégyelli magát emiatt. Apropó Tseebo. Igaz önként de az hogy ilyen tudatmódosító cuccot rakta a fejére az nem semmi. Ezek szerint Lobot is "hülye" lett tőle? Mert nem tünt annak az EP5-ben.

Viszont Tseebo agyában birodalmi csapatmozgások, taktikák, fegyverrendszerek technikai leírásai vannak mely egy lázadó sejtnek aranybánya.

Hát ki is mentik. Viszont ami érdekes hogy Ezra tud "beszélni" az Erőn át a szüleivel illetve hallja őket. Ez nálam arra utal hogy mindkét szülő nagyon Erőérzékeny, vagy ami meredekebb hogy mindkét szűlő Jedi volt és az EP3 elött 9 hónappal megszeretgették egymást.

A blokád áttörése nem zavart ez egy mese meg az összes akciófilmben ez van. Végre láttunk viszont nem hülye rohamosztagost aki majdnem elfoglalta a hajót, sőt Kallus is elég ügyes volt.

 

Végigolvasván a topicot ment a vita a Kanan jó tanár nem jó tanár kérdéskörre vonatkoztatva.

 

Én ezt úgy érzem hogy Kanan a kisebbik rosszat válassza. Mert magáról pontosan tudja hogy pocsék tanító, hisz akkor nem akarta volna Lumiarára teksálni Ezrát. De csak két választása volt azután hogy megtudta a Jedi mester halott. Nem tanítja ki Ezrát. Ez azzal jár hogy a srác ösztönösen használja az Erőt és ezzel 12 ms alatt a Sötét Oldalon találja magát, vagy meghal. A másik lehetőség hogy vállalja hogy kitanítja a fiút. Itt átadhat valamit amit vagy magában érez hogy helyes vagy felidézi mi történt mikor a mestere mellett volt és az hogyan oktatta. Iszonyú nehéz a feladat hisz ahogy Ody rta mindketten szüzek. Azaz a felállás van hogy szinte egymást tanítják Ezrával.

Ezért zseniális a Rebels. Mert bele mer menni ilyen kérdésekbe. Eddig olyat láttunk csak hogy felkészült Jedi mesterek tanítanak hol fiatalabb, hol idősebb tanítványokat. De hogy egy egykori padawan, aki 15 évig kalózkodott, csajozott azaz nem a régi Jedi Kodex szerint él tanít egy szüleit elvesztett 8 évig az utcán élő kamaszt na ebben van a spiritusz.

Most teszem össze a két kezem hogy a Disney vette meg a Lucasfilmet. Mert mertek újjítani.

Csinálhatták volna azt hogy mindegyik Rebels rész arról szól hogy megszivatják a Birodalmat. De bele mertek ebbe a szokatlan szituációba menni. Ilyet még nem láttunk. A két kopasz egymást segíti. Mert azért Ezra is hatással van Kananra.

Szóval én ennek nagyon örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor mi látjuk az EP3-ban hogy Palpatine kinyírja a 4 Jedi mestert, kiadja a klónoknak a 66-os parancsot, közben megszületik Ezra.

Talán Ezra -t egy besült lehetőségként fogják bemutatni. Elhitetik velünk(...), hogy ő lenne az a kiválasztott aki majd megfordítja a dolgokat (erre volt is utalás az első részben). De van egy párhuzamosan élő 15 éves aki valóban a "kiválasztott" lesz. :) Ez egy alternatív szálnak is felfogható, már amennyiben ilyen terveik vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán Ezra -t egy besült lehetőségként fogják bemutatni. Elhitetik velünk(...), hogy ő lenne az a kiválasztott aki majd megfordítja a dolgokat (erre volt is utalás az első részben). De van egy párhuzamosan élő 15 éves aki valóban a "kiválasztott" lesz. :) Ez egy alternatív szálnak is felfogható, már amennyiben ilyen terveik vannak.

Közeledik a Kiválasztott, aki diadalmaskodhat a Sith Nagyúr fölött… Azoknak születik, akik többször dacoltak vele, s a Köztársaság halála szüli őt… A Sith Nagyúr tanítványnak jelöli meg, de benne olyan erő lakik, amit a Sith Nagyúr nem ismer. És egyikük meghal a másik tette által, mert nem élhet az egyik, míg él a másik… A Kiválasztott, aki diadalmaskodhat a Sith Nagyúr fölött, a Köztárssaság halála szüli… :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán Ezra -t egy besült lehetőségként fogják bemutatni. Elhitetik velünk(...), hogy ő lenne az a kiválasztott aki majd megfordítja a dolgokat (erre volt is utalás az első részben). De van egy párhuzamosan élő 15 éves aki valóban a "kiválasztott" lesz. :) Ez egy alternatív szálnak is felfogható, már amennyiben ilyen terveik vannak.

Ez jól hangzik nekem tetszene. :)

 

 

Közeledik a Kiválasztott, aki diadalmaskodhat a Sith Nagyúr fölött… Azoknak születik, akik többször dacoltak vele, s a Köztársaság halála szüli őt… A Sith Nagyúr tanítványnak jelöli meg, de benne olyan erő lakik, amit a Sith Nagyúr nem ismer. És egyikük meghal a másik tette által, mert nem élhet az egyik, míg él a másik… A Kiválasztott, aki diadalmaskodhat a Sith Nagyúr fölött, a Köztárssaság halála szüli… :D

Luke Potter és Ezra Longbottom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán Ezra -t egy besült lehetőségként fogják bemutatni. Elhitetik velünk(...), hogy ő lenne az a kiválasztott aki majd megfordítja a dolgokat (erre volt is utalás az első részben). De van egy párhuzamosan élő 15 éves aki valóban a "kiválasztott" lesz. :) Ez egy alternatív szálnak is felfogható, már amennyiben ilyen terveik vannak.

 

 

Nem rossz ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közeledik a Kiválasztott, aki diadalmaskodhat a Sith Nagyúr fölött… Azoknak születik, akik többször dacoltak vele, s a Köztársaság halála szüli őt… A Sith Nagyúr tanítványnak jelöli meg, de benne olyan erő lakik, amit a Sith Nagyúr nem ismer. És egyikük meghal a másik tette által, mert nem élhet az egyik, míg él a másik… A Kiválasztott, aki diadalmaskodhat a Sith Nagyúr fölött, a Köztárssaság halála szüli… :D

Ez honnan van? Átköltés vagy eredeti? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.