Ugrás a kommentre

1x07 - Empire Day


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Heh, amikor megnéztem a Lost Commanders recon videóját, és abban volt néhány pillanat a Fire Across the Galaxy-ból és a Siege of Lothalból, és feltűnt, hogy Sabine már ott is viseli az extra cókmókot az övén és más a kesztyűje. Kis utánajárás után kisült, hogy Sabine modelljét már ebben az epizódban lecserélték. Szóva, ha osztunk-szorzunk, Sabine már a harmadik modelljénél jár a Lost Commandersben, és az eredeti változat az első évad végét sem érte meg. Szép, hogy így fejlődik a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heh, amikor megnéztem a Lost Commanders recon videóját, és abban volt néhány pillanat a Fire Across the Galaxy-ból és a Siege of Lothalból, és feltűnt, hogy Sabine már ott is viseli az extra cókmókot az övén és más a kesztyűje. Kis utánajárás után kisült, hogy Sabine modelljét már ebben az epizódban lecserélték. Szóva, ha osztunk-szorzunk, Sabine már a harmadik modelljénél jár a Lost Commandersben, és az eredeti változat az első évad végét sem érte meg. Szép, hogy így fejlődik a sorozat.

Nekem ezek nem tűntek fel. simán benyeltem, hogy a hajjal együtt kapott újdonságokat.

De akkor marad a haj, meg a páncélfestés, a többi már ez az epizód óta megvan? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, miért, nem elég? Egy évad és két epizód alatt három modellje volt (attól, hogy új a szín, az munkában nem merült ki annyiban, hogy átfestették a modellt). Anakinnak, Ahsokának vagy Obi-Wannak a TCW hat évada alatt hány feltűnő változása volt? Azért ne legyünk már ennyire telhetetlenek, hogy egyből szemforgatást kap egy harmadik modell, mert "csak újrafestették." Eszem megáll... :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, miért, nem elég? Egy évad és két epizód alatt három modellje volt (attól, hogy új a szín, az munkában nem merült ki annyiban, hogy átfestették a modellt). Anakinnak, Ahsokának vagy Obi-Wannak a TCW hat évada alatt hány feltűnő változása volt? Azért ne legyünk már ennyire telhetetlenek, hogy egyből szemforgatást kap egy harmadik modell, mert "csak újrafestették." Eszem megáll... :pfff:

Ezt félreértetted. Lehet elbénáztam a hangulatjelet. Valami olyat akartam ami engem reprezentál, ahogy ezeket nem vettem észre.

gondold a végére ezt akkor: :facepalm: vagy ezt :glasses:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 1x07 - Empire Day

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.