Ugrás a kommentre

Kallus ügynök


mikiwan

Ajánlott hozzászólás

Remélem majd még többet meg fogunk tudni a múltjáról, az is érdekelne, hogy a lasatok elleni népirtásban milyen mértékben vett részt. Szerintem akkor még csak egyszerű közkatona lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem majd még többet meg fogunk tudni a múltjáról, az is érdekelne, hogy a lasatok elleni népirtásban milyen mértékben vett részt. Szerintem akkor még csak egyszerű közkatona lehetett.

Nem azt mondja a második részben, hogy ő maga rendelte el a népirtást?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondja a második részben, hogy ő maga rendelte el a népirtást?

Ilyet mondott volna? Újra kéne néznem a részt. Nem hiszem, hogy ekkora mértékű népirtást, amely valószínűleg már jópár éve történt, egy mezei fiatal birodalmi ügynök rendelte volna el. Szerintem ő csak egy volt a sok végrehajtó közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szimpatikus? Nekem sose volt szimpatikus egy gonosz karakter. :) Ellenben nagyszerű az annál inkább.

Valóban, inkább a karakter tetszik, mint ellenség, és nem a személyisége szimpatikus a szó igazi értelmében, ezt jól elírtam. :oops:

 

 

Nekem addig volt szimpatikus, amíg le nem rúgta a rohamosztagost a hídról :roll:

Az tényleg durva volt. Aki a saját embereit sem veszi emberszámba, az szemét alak, nincs mese.

 

Jó lenne egyszer egy olyan birodalmi tiszttel találkozni, aki úgy harcol a lázadók ellen, hogy közben a cselekedeteiben korrekt marad. Az ellenkező oldalon áll, de tisztességesen viselkedik. Az érdekes szituációkhoz is vezethetne. Azonban Kallus esetében ilyen meglepetéstől nem kell tartani, ez kezd világossá válni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szimpatikus? Nekem sose volt szimpatikus egy gonosz karakter. :) Ellenben nagyszerű az annál inkább.

Számomra nem elképzelhetetlen, amíg úgy van bemutatva, hogy ő azt hiszi, hogy a cselekedeteivel a köz jót szolgálja. Igaz ez már nem szigorúan "gonosz karakter", inkább csak valaki akit letérítettek az útról. (Kb. mint az Equilibriumban a papok)

Kicsit sajnálom is, hogy nem erre az irányba vitték el a karakterét.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki egy szakadékba lerúgja a saját katonáját mert az mondott neki valami kellemetlent az gonosz. Nem is kicsit. :) Egyébként nekem így jön be. Nem kell semmi szentimentális érzelgősség. Kallus pont olyan lehet mint a Birodalmi elit. Arrogáns, önző, mindenen és mindenkin átgázoló. Abból a rúgásból mindez kiolvasható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kallus valóban egy görény, de ez egy ilyen birodalmi figuránál már csak így van rendjén. Szépen halad Tarkin nyomdokain, jól illeszkedik a képbe.

 

Jó lenne egyszer egy olyan birodalmi tiszttel találkozni, aki úgy harcol a lázadók ellen, hogy közben a cselekedeteiben korrekt marad. Az ellenkező oldalon áll, de tisztességesen viselkedik. Az érdekes szituációkhoz is vezethetne.

Én arra lennék nagyon kíváncsi, hogy pl. egy Yularen-nel mi a helyzet. A TCW-ben egy kifejezetten tisztességes és szimpatikus ember volt. Elvileg aztán "magával rántotta" a Birodalom és ott töltött be komoly szerepet. Az Ep.4-ben a Halálcsillagon lelte halálát. Róla nehezen tudnám elképzelni, hogy egy ilyen számító, arrogáns, másokon átgázoló, népirtó gazember legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Valami olyasmit mondott, hogy "Én küldtem oda őket", szóval az ő lelkén szárad a dolog. Még a végén egy Vader szintű gonoszt kapunk a személyében.

Azt mondta hogy ő adott parancsot a disruptorok használatára.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ő nem szakállas. :D Egyébként miért pont ő Kallus?

Egy kevés maradt belőle, oldalszakállként :). Azért gondoltam rá, mert nagyjából hasonlít rá, és néhány évvel idősebb is, szóval simán lehetne ő is. Aztán majd a sorozat rámcáfol :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy az a fickó nem a BBH egyenruhájában van, hanem a flotta egyenruhájában. Amúgy is fura lenne, ha Kallus ügynök, aki egyértelműen terepügynök, támadások elemzésével foglalatoskodna a Halálcsillagon. Mintha egy pilótát beosztanánk tüzértisztnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Bár sosem írtam, nekem olyan érzésem van, hogy Kallus még akár a Lázadás oldalán is kiköthet végül. Fogalmam sincs, miért érzem így (az első évadbeli utolsó jelenete ültette el bennem a gondolatot), de ha én írnám a sorozatot, előbb-utóbb átállna. :)

 

Hát ha valóban ő adta ki a parancsot a Lasatok kiirtására nem hiszem, hogy olyan szívesen fogadnák a Lázadásban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.