Ugrás a kommentre

Legendákból az új kánonba


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A murkhanai dologról jutott eszembe, hogy lehetne nyitni külön témát a Legends-ből az új kánonba átkerült elemek kitárgyalására is. Eddig is volt már rá példa, hogy könyvekből átvettek elemeket, jelenleg is zajlik ez a folyamat és a jövőben is fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarkin regényről

 

 

 

Egy hír szerint Daala admirális szerepeltetésére a Tarkinban mégsem történt meg. Viszont ez nem jelenti azt, hogy nem fognak utalni rá.

 

Kíváncsi vagyok milyen régi könyvbéli karakter fog feltűnni a könyvben.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

(eletekintve Thrawn karrierjétől, ami ugye ment a levesbe a Disney-nél).

 

Nem ment a levesbe. Berakták egy olyan sarokba, aminek a neve Legends. De ebből a sarokból is merítenek. Ha 11-4D-t, Ranulph Tarkint, Armand Isard-ot átemelték, akkor majd pont Thrawn-t hagyják ki? Kétlem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Legends könyveket jelen pillanatban nem folytatják. (Esetleg ez akkor képzelhető el, ha a lobbisták sikerrel járnak. )

Így hát jelenleg egy irányú a dolog, csak a Legends-ből kerülnek át dolgok az új kánonba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az is érdekelne, a kánonból mi kerül át a Legends-be, már ha folytatják. Ez Palpatine keresztneve kapcsán jutott eszembe. Folytatják amúgy a Legends univerzumot?

A Legends -ről a Legends topikokban lehet társalogni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ha valamit át is vesznek belőlük, úgyis megváltoztatják.

Én ebben nem vagyok biztos. Állítólag úgy működik a dolog, hogy ha van rá lehetőség, akkor a régebbi könyvekből átemelik az elemeket .Igaz, biztos lesz, amit megváltoztatnak. De szerintem lesz olyan is, ami változatlan marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Remélem nem. Remélem Mara Jade egyáltalán nem kerül be a kánonba, mert minden bizonnyal semmi köze nincs Luke-hoz (ugye remete) így meg számomra nem lenne az igazi, hogy nem dúl köztük a Lamour :)

Pedig, ha tippelnem kéne, akkor azt mondom, hogy Mara újra be fog kerülni. Sőt, nem csak ő, hanem Thrawn, Revan és még sokan mások is. Amit megcsináltak Armand Isard-dal, 11-4D-vel akkor azt pont a legnépszerűbb könyves, vagy egyéb karaktereknél hagyják ki? Kétlem. Nyilván majd megváltoztatják a sorsuk alakulását. De nem hiszem, hogy Marát kihagyják. Nála meg lehet csinálni, hogy a múltja változatlan marad, a jövője pedig megváltozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Thrawn és Revan kánonba kerülésének örülnék, utóbbi előbb utóbb szerintem biztosan megtörténik, voltak már ere utaló jelek.... Thrawn pedig a személyes kedvencem volt a régi EU-ban a Thrawn trilógiából a fontosabb nem filmes szereplők közül ő az a karakter akit tényleg kedveltem, Mara és Talon Karrde nekem sosem volt a szívem csücske. Utóbbival szertintem nem is kezdenek semmit a jövőben, Mara viszont lehetséges, hogy kánonba kerül, ha így lesz remélem ez az "Uralkodó jobbkeze" dolog kimarad mert az mindig is nonszensz volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...

A Story Group megerősítette, hogy a jövőben továbbra is várhatóak elemek és karakterek a Legendákból.

Állítólag, ha egy szerző Legenda anyagot szeretne alkalmazni és semmi sem szól ellene, akkor megteheti.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.