Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Jason Ward forrásai is megerősítették, hogy szombaton vette fel a Mester a teaser zenéjét

http://makingstarwars.net/2014/11/john-williams-recorded-star-wars-force-awakens-teaser-music-today/

Meg itt is megerősítették:

 

 

És hallottak Wardék ezt azt, mi lesz a teaserben. Podcastben beszéltek róla:

http://makingstarwars.net/2014/11/11-9-14-now-podcasting-episode-54/

 

 

1 minute teaser VERY similar to the Episode II "breathing" teaser.

Shows the NEW characters and the Falcon. No confirmation of the Big 3 in the teaser.

Plan A is to release it with the Hunger Games, that's what Lucasfilm wants. They want the Hunger Games "strong female" audience due to Kira.

Plan B is the release it on the December 16th mid-season finale of Agents of S.H.I.E.L.D., which happens to air at the exact same time as the early showings of The Hobbit

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon izgalamas szerintem, hogy nem a kézenfekvő klasszik zenék lesznek a teaserben. Jó hogy ez az 1 perc már az új zeneiségről is árulkodik majd. A hunger games meg komoly bevételnövekedéssel számolhat, mert a star wars kicsit el fogja ferdíteni a film statisztikáit.. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jó lett. :clap:

 

@Donát:

Ha a betűtípust cserélnéd és a végére a nemrég kiderült filmcím is rákerülne, akkor szerintem közel tökéletes lenne. Nem támadólag, csak tanácsként mondom. ;)

Ez olyannyira jó ötlet, hogy bennem is felmerült, de a Vegasba sehogy se tudom betenni a Star Wars fontot, pedig a Windows fontokhoz már hozzáadtam az SW fontot. Ha valaki e tekintetben tudja a megoldást, akkor ne tartsa magában. A végét pedig mindjárt cserélem egy címes képre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már csak 5 nap, és itt a trailer! :o :fű:

 

Persze a másik eset is fennáll, de akkor még egy hónapot várni kell.

 

Donát. Persze hogy maradhat. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább akkora mérföldkő lesz mint az EPI teaser.

 

Az EPI teaser a maga 2:10 perces hosszúságával, befejezett effektjeivel maga volt a csoda. Egy komplett trailert kaptunk teaser címszó alatt. A Breathing pedig minden idők leggyengébb prequel teasere. Remélem, hogy inkább az EPIII teaserre fog hasonlítani, de az örömteli hír, hogy már a filmből láthatunk majd jeleneteket. 1 perc nem sok, de ugye ma az ilyen semmitmondó teaserek a divat. Én is nagyon várom, csak ne olyan legyen, mint a Breathing.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem - mivel az effekteket tényleg csak csiszolgatják- főleg a sivatagos bolygón látunk majd jeleneteket. Esetleg az erdős helyszíneken.

Szerintem már sok effekt van kész. De majd meglátjuk hol tartanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább akkora mérföldkő lesz mint az EPI teaser.

1998-ban az első előzetes a Brad Pitt film előtt debutált, Meet Joe Black.

Történelmi pillanat volt.. A bootleg ugye meg is van örökítve..

Nem tudom mit csináljak, ha először a kamerás előzetes lesz feltöltve a netre....megnézem egyből :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi motorosok közül valszeg én vagyok az egyetlen akinek ez a teaser nem volt meg anno. Én a theatrical trailert láttam először és csak utána ezt. De még így is piszok hangulatos ez a felvétel!

Én se láttam még. Ironikus, hogy itt tapsoltak az emberek, a többség viszont valszeg csalódottan jött ki a moziból, mikor látta a teljes filmet. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.