Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Háttérben lévő érdekességek, történetek

Ajánlott hozzászólás

Már megy. :D A szinkron valami fertelem, főleg Anakin nyálas hangja. Még szerencse, hogy az RTL-HD enged hangsávot váltani. :)

Egyébként itt se volt már régi logo. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
On 2017. 11. 05. at 7:06 PM, Ody Mandrell írta:

Már megy. :D A szinkron valami fertelem, főleg Anakin nyálas hangja. Még szerencse, hogy az RTL-HD enged hangsávot váltani. :)

Egyébként itt se volt már régi logo. 

Először 2002-ben láttam moziban szüleimmel, azóta megnéztem már vagy ezerszer, de eddig mindig szinkronnal. Nekem így megszokott a nyálas Anakin hang. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Tudom, a megszokás nagy úr. :) Nekem túl vékony, kisfiús és nyávogó a hangja. Moser is mondta, hogy direkt csinálták ilyen kisfiúsra és ha meghallja, ki tudna futni  világból. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A minap találtam egy régi Chio kártyát, amelyen a 2. rész szinopszisa van leírva. Tudom, hogy az még 2002 volt, de beírom ide. :D

10 év telt el a Star Wars első részében elbeszélt események óta. A galaxis forrong. A titokzatos Dooku gróf vezetésével naprendszerek ezrei lépnek ki a Galaktikus Köztársaságból, melynek azonban nincs hadserege, s a maroknyi Jedi-lovag pedig kevés hozzá, hogy fenntartsa a békét és a rendet. A köztársaság új, galaktikus hadsereg felállításáról dönt, és ezzel megkezdődik a Klónok háborúja.

A Klónok háborúja idején Anakin Skywalker és Padmé Amidala leszármazottai folytatják a harcot. Ikreik, Luke Skywalker és Leia hercegnő szembeszegül majd a Birodalommal.

• Vicces 3

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lehet volt már róla szó, de nekem ez teljesen új.
A coruscant-i üldözés során 3 TIE vadász üldöz egy X-szárnyút:

TIE-X.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Tudna valaki nekem ebből a képből egy nagy felbontású verziót kimenteni a filmből? 

Lucrehulk-class_Core_Ships.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

De láma vagyok. Megcsináltam a képet, aztán elfelejtettem feltölteni. Ekkora jó lesz? Nagyobba sajnos nem tudom.

w0NpKAn.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi! Az a baj, hogy egy ilyen 4000x3500-as vagy hasonló nagy felbontás kellene. :D Ezt Blu-rayes verzióból nem lehet kinyerni? Annyira nem vagyok ezzel kapcsolatban képben. :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Biztos emlékeztek, Shmi temetésén több sír is látható volt. Pablo most ezekről árult el pár érdekes dolgot. 

Q. I was wondering whose grave is that next to Shmi Skywalker's in Attack of the Clones? Plus, do you think Luke ever wondered who these people were, or do you think Owen took them down?

Hidalgo: Next to Shmi'sheadstone is a grave shared by both of Cliegg Lars's parents. Gredda and Lef. The smallestheadstone marks the grave of Edern Lars. Cliegg's younger brother who died at age 14when he lost control of the family land-speeder. Owen Lars removed the headstones to stave off any awkward questions from Luke. Luke knew of Shmi because that's where the Skywalker name came from, but she was only a footnote in his young life, anavenue of curiosity that OwenLars strictly guarded.

• Tetszik 5

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ: A webhely használatával elfogadod és betartod a fórumszabályzatot.