Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

Valójában én már az ep2 előtt is ott voltam pár héttel/nappal, csak akkor még nem regisztráltam, mivel csak a suliból tudtam netezni. Nagyon kezdő legény voltam, a fórum szó nem sokat jelentett akkor még. :) De buzgón látogattam heti egyszer a starwars.hu-t és a fórumba is bele-beleolvastam. De tag valóban utána, szintén 2003-ban lettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem anno, ahogy az azóta felszivodott sw.hu fórumon meg is irtam anno csalódás volt. De nem is ez a legjobb szó ide, sokkal inkább talán az hogy túl vegyes: néha nagyon jónak néha érthetetlenül rossznak éreztem. Nagyon fura volt kijönni a moziteremből. Később megnéztem digitális változatban is (ott az volt a fura, hogy nem adtak hozzá feliratot se... de már nem is emlékszem melyik mozi adta így). Ott már kezdett enyhülni a verdict.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az első hétvégén néztem meg. Akkoriban angolra jártam szombat délelőttönként aztán egy kiscsaj aki már látta elárulta hogy Anakinnak levágják a kezét. Meg tudtam volna fojtani. :D Nekem elsőre is nagyon bejött, imádtam a szerelem minden percét ,a klónokat, a katarzis meg a 200 Jedi harca az Arénában volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy nekem mennyire tetszett elsőre?

 

Tíz éve lettem rajongó. 8)

 

Ugyanez igaz rám is.:) Emlékszem előtte pár nappal leadták az RTL-en az Ep1-et, nekem akkor az volt életem első SW filmje, nagyon bejött, de nem ragadott magával, viszont szó szerint befészkelte magát a fejembe. Aztán innen-onnan kaptam a történet egészéről az információmorzsákat, hogy Anakinból lesz Vader, Luke és Leia Vader és Padmé gyermekei, Anakin kipusztítja a Jediket, stb. Ekkor kezdett nagyon érdekelni az Ep2, s amikor megnéztem, 16 évesen, teljesen magával ragadott, elsőre.

Érdekes amúgy, hogy én is azt tudtam meg először a filmből, hogy Anakinnak levágják a karját. A nézők valószínűleg ráharaptak erre, mint Anakin fizikailag is Vaderré válásának első lépcsőfokára. :)

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az érdekes az volt, hogy én már a rész végére azt vártam volna, hogy Anakin átáll a sötét oldalra.

Azt hiszem, a Cinemában írtak egy olyan sztori összefoglalót, ami ezzel zárult. Bár a TVRhét-féle klónozott Obi-Wanos sztori sem hangzott rosszul. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, mivel tizenhatodikáról lemaradtam, mint a borravaló, így ezúttal nem készültem videóval, mint az ep1 idején, vagy az ep4-5-6 húsz éves évfordulóján. Majd talán egyszer lesz ehhez is, de mostanában kevés idővel rendelkezem ilyesmire. Viszont nehogy már ne emlékezzek meg kedvenc Star Wars filmemről. Szóval spontán született egy vélemény, egy rajongótól rajongóknak. Rövid lett, mint anno az ep1-ről írt. :D

 

http://dzsejt.sfblogs.net/2012/05/18/star-wars-episode-ii-attack-of-the-clones-a-klonok-tamadasa/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Ez a valaha volt és legőszintébb EP2 kritika amit valaha olvastam. :clap: Nagyjából egyet is értek vele. A szerelmi szálhoz annyit hozzátennék hogy sohasem értettem hogy ez miért nem valós? Hát könyörgöm életem szerelme ott van előttem tinédzser vagyok hát jó hogy jó értelemben vett marhaságokat mondok. Ki mondja meg mi az életszerű? Simán előfordul ilyen a Földön is. De nem is a szavakra kell szerintem figyelni. Az Across the Stars mindent elmondd. Ha kivágnánk a szerelmi jeleneteket a filmből és John Williams zseniális alkotását raknánk be helyette képek helyett, akkor is pontosan éreznénk mennyire gyönyörű szerelem volt Anakin és Padméé és már tudtuk hogy mekkora borzalmas baj lesz belőle. Legszívesebben ordítana az ember hogy NE tegyétek ,mert te nem a Jedi-Rend nagy lovagja leszel hanem egy nyomorék lélegeztetőgépen élő lény és te lány pedig halott leszel. Ők még semmit nem látják a Birodalmat még ifjonti szívek kalapálása vezérli sorsukat, de mi nézők már tudjuk a rettenetes véget úgy hogy az EP3-ról ekkor még fogalmunk nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én suli után néztem meg, 17-én délután, miközben majd' szétvetett a STARWARST AKAROK MOZIBAN LÁTNI érzés. Kőkeményen rajongtam, akkor már, és fütyültem a spoiler-figyelmeztetésekre. Ennek ellenére, amit láttam, az az újdonság erejével gyalult bele a földbe. Nagyon, nagyon szerettem, szeretem most is, és kb akkor döntöttem el hogy nem lesz soha kedvencem a SW filmek közül, mert ezek egyben számítanak igazán. (Pedig akkor hol volt még az Ep3, Lucas fejében meg a mi vágyálmainkban.) De ha kedvenc kétórát kell választani, akkor ez az :)

És hát a klónok. Jajjj, a klónok :love:

 

 

A blurayen mi lett átszerkesztve? :( Nemigen követtem azokat a híreket, hiszen nem érint. Blu-ray lejátszó híján. Dzséjt: nem vagyok biztos, hogy idő előtt lepleződött le az a sereg. Pont készen álltak az első bevetésre, amikor Obi-Wan (vagy inkább Yoda) beköszönt. Amúgy egyetértek a többiekkel, nagyon jó írás egy nagyon jó filmhez :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én várom ezt a részt 3D-ben, de van egy ismerős aki CGI-t programoz és szerinte az animációkra lehet azt mondani egyedül,hogy jól néz ki 3D-ben, mivel ott nincsenek határok, de ha te egy meglévő filmet dolgozol át, az már a parasztvakításon kívül másra nem jó. Én mégis meg fogom nézni, főleg a régi részeket, 4-5-6-ot, mert, amikor kicsi voltam még csak kazin léteztek, moziba iskolás fejjel egyedül nem mehettem el.... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami persze nem lesz. Ha lenne már rég lenne trailere. Nem jött be az EP 1-ből annyi amire számítottak így a többit nem fogják megcsinálni.

Ha jól emlékszem, az adatok alapján bőven visszajött az átalakításba fektetett összeg, így nem látom akadályát, hogy abbamaradjon a projekt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor miért nincs hír róla?

Milyen hír kellene róla? Ha minden igaz, 2013 februárjában kerül a mozikba a film, ami még bőségesen odébb van. Mivel rajongók alkotják a nézőközönség gerincét, (akiknek nem kell agyonreklámozni a filmet, úgyis elmennek rá) bőven ráérnek még promózni a premier előtt néhány hónappal, hogy szélesebb körben is híre menjen a dolognak. De 8 hónappal előtte feleslegesnek találom a reklámozás megkezdését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.