Ugrás a kommentre

Sinistra kreatív sarka


Sinistra

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok!

 

Az elmúlt pár napban rajzolgattam egy kicsit. A szkennerünk sajnos nemrég döglött be, ezért csak a rosszabb minõségû, telóval lefényképezett rajzokat tudom megmutatni. Nem ezek az elsõ Star Wars-os alkotásaim, csak az elsõk, amiket vállalhatónak tartok. :) Persze van még így is mit javítanom rajta.rendesen :D

 

Hera Syndulla

 

Inkvizítor

 

Shaak Ti

 

Ez utóbbival nem vagyok teljesen megelégedve, az árnyékolást 1-2 helyen elrontottam, meg össze is maszatoltam rendesen.

 

A jövõben is tervezek még sok-sok Star Wars-témájú rajzot készíteni és megmutatni, ha kíváncsiak vagytok rá. :)

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D :D

 

Azért is választottam, mert ha minden jól megy, nem csak rajzaim lesznek, hanem "élethû" figurákat is szeretnék majd csinálni, ha valahol be tudok szerezni jó minõségû megszáradós gyurmát/agyagot/egyéb levegõn száradó dolgot és hozzá festéket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nem hittem volna, hogy ilyen szinten rajzolsz. :) Űrhajókat nem akarsz majd rajzolni?

 

Na ez eszembe se jutott! Épületeket meg jármûveket szerintem már évek óta nem rajzoltam, akkor sem valami túl jól, de jó, hogy megemlítetted, ha nem is mostanában, de a közeljövõben biztosan megpróbálkozom majd vele. :)

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem szóltak még neked, hogy különös tehetséged van akkor minimum a rajz tanároddal komoly gondok vannak/voltak.

 

Szólni szóltak, az már más dolog, hogy nem akartam hinni nekik. :D Nem kicsit voltam önbizalomhiányos akkoriban...

 

Köszi nektek is! :)

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Űrhajókat nem akarsz majd rajzolni?

 

Na, csak meggondoltam magam. :D Ma este nekiálltam, és épp most fejeztem be. :) Valamiért a bal szélsõ oldala elég homályos lett, akárhogy is fotóztam és élesítettem a fényképet... eredetiben ennyire nem elmosott, na nem baj... :)

 

Porax-38 Starfighter

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, csak meggondoltam magam. :D Ma este nekiálltam, és épp most fejeztem be. :) Valamiért a bal szélsõ oldala elég homályos lett, akárhogy is fotóztam és élesítettem a fényképet... eredetiben ennyire nem elmosott, na nem baj... :)

 

Porax-38 Starfighter

Nagyon baba lett! Nem is baj, hogy elmosódott a széle, így olyan, mintha épp mozgásban rajzoltad volna le. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.