Ugrás a kommentre

Sinistra kreatív sarka


Sinistra

Ajánlott hozzászólás

Remek lett ez is. :) Pedig nagyon nem ugyanaz a dolog személyeket és tárgyakat élethűen lerajzolni. Ezek szerint mindkettő műfaj megy. :)

 

Köszi! :) Még van hova fejlõdnöm, és bár jobban sikerült, mint amire számítottam, vannak még hiányosságok. Egy csillagrombolóval azért még nem mernék megpróbálkozni... :D

 

Donát, Frenkie, köszi nektek is! :)

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Elkészült a legújabb firkálmányom, ezúttal

 

Tion Medon

 

Huhh, ez igazán nehéz menet volt... :D

Csak azt nem értem,hogy szkennelèskor miért "töröl" bele az árnyékba... :@ A harmadik beolvasás után úgy döntöttem, nem kínlódok vele tovább...

 

Az arca nem lett az igazi de remélem, így is tetszik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Huh hát... Hamarosan lesz 1 Han Solo rajz is, ismerõsöm kérésére... bár nehéz belekezdenem, mert õszintén szólva nem túl sok kedvem van hozzá (kedvelem õt meg minden, de most inkább alieneket rajzolnék, mint embereket)... De már egy ideje ígérgetem szegénynek, tehát muszáj lesz... :D

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

A hosszú vizsgaidőszak közepette tegnap végre sikerült megint leülnöm egy kicsit rajzolgatni, ezúttal egy már régi "modellemet" vettem elő újra:

 

Inkvizítor + rohamosztagos

 

Szerk.: Az eredeti képen 2 rohamosztagos is van, de mivel sajna elrontottam a fénykard méreteit (túl vastag lett, stb), szerencsétlen második rohamoszit már nem tudtam mögé begyömöszölni, mert nem látszott volna belőle semmi... :D

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kicsit furcsa a kompozíció ezzel az egyetlen Rohamosztagossal, ad némi hiányérzetet. Viszont az arányok amúgy szerintem megfelelőek, a fénykard is rendben van. Lehet felesleges is rá a katona. :) Amúgy szép munka, az Inkvizítort különösen jól sikerült megfogni. Érdekes az alakokat körülvevő "aura", de jól néz ki. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Pb, neked is, Rog! :)

 

Igen, kicsit furcsa a kompozíció ezzel az egyetlen Rohamosztagossal, ad némi hiányérzetet. Viszont az arányok amúgy szerintem megfelelőek, a fénykard is rendben van. Lehet felesleges is rá a katona. :)

 

Nekem is van egy kis hiányérzetem, sokat vacilláltam, hogy rakjam-e oda a másik stormtroopert, már épp rajzolgattam oda, amikor meggondoltam magam. De lehet, jobban is tettem, mert nem fért volna oda teljesen. :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Rég posztoltam már ide, igazság szerint nem is készült új rajz azóta. Vagyis de, de azt Face-n osztottam meg, és valamiért itt meg elfelejtettem, de az is viszonylag rég volt már... ^^" Minden alkotó életében eljön az alkotói válság nevezetű nyavalya, ami miatt akár éveket is kihagy... mondjuk nálam inkább az van, hogy másfelé koncentrálódik a kreatív energia, mostanság másféle tevékenységgel ütöm el az időmet. Leginkább egy régi álmom, a zene felé fordultam, és még hosszú az út, mert nagyon az elején vagyok még, mindenféle előképzettség nélkül (egyelőre csak szöveget tudok írni normálisan... ). Egyelőre énekelni, gitározni, dobolni tanulok, bár az utóbbi felszerelés és pénz hiányában szünetel :/ Mindenesetre, a topicra visszatérve, megint kedvet kaptam a rajzoláshoz is, és remélem, lesz is belőle valami végül, mert sokminden tervben van azóta is.
Addig is, itt az a bizonyos tavalyi Ahsokás rajz, amit csak azok a fórumosok láthattak, akik a facen is ismerőseim:

AhsokaTano.jpg
 

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm! :D Rajzpályázatra készült, nyertem is vele. Igaz az nem volt "igazi" győzelem, mert az enyémen kívül kb 5 rajz érkezett még és a zsűri nem tudott dönteni, ezért mindegyikőnkét kiállította, és kaptunk egy játékbérletet konzolra és pc-re (egy E-sport bárban volt ez a verseny) :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.