Ugrás a kommentre

Clone Wars


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A hétvégén láttam először. Egyben megnéztem az egészet. Még ízlelgetem, de a 21-25 jobban tetszik, mint az előzők. Azok is nagyon jók, de ezek azért jönnek be jobban, mert egyrészt hosszabbak, másrészt meg már közvetlenül az epIII előtt játszódnak, hozzá kapcsolódó eseményekkel.

 

Azért volt egy-két érdekes jelenet. Egyről mindenképpen írnék. Nem emlékszem, melyik részben volt, de már az utolsó 5-ben. Padmé követi Anakint, aki nem érzi, hogy Padmé a követője. Ez nekem egy kicsit furcsa volt. Érzékel valakit, de azt már nem, hogy ki az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Padmé követi Anakint, aki nem érzi, hogy Padmé a követője. Ez nekem egy kicsit furcsa volt. Érzékel valakit, de azt már nem, hogy ki az.

 

Amikor beszélgetnek mondja, hogy belefáradt már ebbe az egészbe, legszívesebben otthagyná, falakba ütközik, kínlódik, érezni. Padmé visszatartja, mondván, hogy a háború miatt szükség van rá.

Tényleg fura. Valóban nem ismerte fel?

Megy a tömegben és süt róla, hogy kívülálló és messze van attól, ami körülveszi. Nem lehet, hogy pontosan tudta ki jön? Nekem nem egyértelmű.

Csak úgy sistereg a feszültségtől, ahogy elkapja, amit lobbanásból romantikává olvadó párbeszéd követ. Enyhe humor. :)

A CW sokszor komolytalan, karikatúraszerű, mégis van benne mélység. A rajzokkal meg, no problem, extravagáns. :)

Az Anakin vs Ventress után sajnálom, hogy a filmben ennyire háttérben volt a női vonal. Amikor elered az eső és csak várnak, annak egyedülálló a hangulata, pszichológiai párbaj a javából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Anakin látomása tetszik, az is elég pszichó. Egyébként az utolsó öt rész az igazi!

 

Az egy külön történet. Először fel sem fogtam, hogy magát látja...betetőzése ennek Obi hozzá intézett szavai, hogy amit látott az nem a kőbe vésett jövő, csak egy lehetséges, és a döntései alakítják a sorsát.

Ehhez ezt fűzném:

Ha látomásunk van egy lehetséges jövőről, azt nagyobb valószínűséggel vonzzuk magunkhoz, mert az egész olyan ismerősnek fog hatni, mintha másképp nem is lehetne… nagy csapda

Hiába beszél ez az Obi...

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megy a tömegben és süt róla, hogy kívülálló és messze van attól, ami körülveszi. Nem lehet, hogy pontosan tudta ki jön? Nekem nem egyértelmű.

Csak úgy sistereg a feszültségtől, ahogy elkapja, amit lobbanásból romantikává olvadó párbeszéd követ. Enyhe humor.

Lehet, hogy már késő volt, amikor néztem, de nekem úgy tünt, hogy rátámad az alakra, vagyis nem tudta, hogy ki jön mögötte. Számomra akkor egyértelmű volt. Az utolsó 5 részt a napokban újra megnézem, de nem csak ezért. Nagyon jó az az 5 rész.

A dizájnnal nekem semmi bajom, talán azért választották ezt a stílust most, hogy ne egy élethű animációs filmet kapjunk, ami a filmekre hasonlít megszólalásig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura volt, hogy nem tudja, Padmé követi, de akkor az epIII-nál eddig vajon miért nem tünt fel nekem egy hasonló szitu? Amikor Anakin beugrik a liftbe és Obi-Wan meglepődik azon, hogy ő az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura volt, hogy nem tudja, Padmé követi, de akkor az epIII-nál eddig vajon miért nem tünt fel nekem egy hasonló szitu? Amikor Anakin beugrik a liftbe és Obi-Wan meglepődik azon, hogy ő az.

 

Mindkettő poén.

Sosem tudhatod, csak ha már nagyon közel vagy, de még akkor sem lehetsz biztos, hogy nem egy álcázó berendezés. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura volt, hogy nem tudja, Padmé követi, de akkor az epIII-nál eddig vajon miért nem tünt fel nekem egy hasonló szitu?

 

Az EPIII-as eset nagyon poénos. :? A CW-s Anakin, meg inkább paranoiás.

 

Igazat szólsz, mester. :D

Anakin ki van készülve, lelkileg kimeríti a titkolózás, ez látszik rajta.

Dehát megmondták előre, hogy ne menjen fel a tetőre... :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura volt, hogy nem tudja, Padmé követi, de akkor az epIII-nál eddig vajon miért nem tünt fel nekem egy hasonló szitu?

 

Az EPIII-as eset nagyon poénos. :lol: A CW-s Anakin, meg inkább paranoiás.

 

Tökéletesen igazad van!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nekem megvan a 25 rész szinkronosan DVD-n. Többlépcsős menüvel, extrákkal, jelenetválasztással, aláfestő zenével stb.

Nagyon komoly, valakinek rengeteg munkája van benne, és nem amatőr csinálta, hozzáértő havernak is mutattam, szerinte is korrekt, főleg, hogy 100% házi készítés. Bármelyik kiadónak feladja a leckét.

A 25 rész mind egy korrekt vhs minőség, hibátlanul bedigizve.

Ha ki is jön hivatalosan, akkor is egy szép páldánya a gyűjteménynek.

 

A történet szerintem fantasztikus, rengeteget megtudhatunk belőle, bár a karakterek ábrázolását szoknom kellett.(Anakin figurája nem igazán tetszett.)

Nem akarok vitatkozni senkivel, de ha ez EU is, én úgy veszem, mint az ep2 és 3 közötti hivatalos történetet, mert szinte mindent értelemszerűen megmagyaráz, kitölti a hiányzó űrt.

A Jedi avatás pedig... :):D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Én annyira nem értek a CW-hoz,persze azért láttam mind a 25 részt,de szerintem csak az utolsó öt rész kapcsolódik szervesen a filmhez.Így a többi lehet akár EU-is.

A CW mind a 25 része EU! Az utolsó 5 rész alapja G-level canon, mivel Lucas jegyzetei alapján csinálták, míg az első 20 rész csak C-level canon.

De persze mindenki eldöntheti, hogy számára mivel egyenértékű...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Nekem megvan a 'Volume 1', elég jó kis anyag. Ugyan nincs rajta magyar felirat, de nem hiszem hogy kellene, mert nem beszélnek benne túl sokat. :o

 

Remélem majd kiadják összevontan is. Én arra gyúrok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
Mintha egyszer Tibur réges-régen linkelt volna egy cikket a Clone Wars rajongók általi folytatásáról 'Droid War' címmel.

Augusztustól indul a sorozat, na most itt a sorozat teaser-e:

 

http://www.jacksonfaceman.com/medium_teaser.mpg

 

Végre beindult valami :?

 

Ez marha jó!!! Köszi a linket. De augusztus még elég messze van :? de hát mit lehet tenni. Várunk! :lol: :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.