Ugrás a kommentre

Clone Wars


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Palpit menekíteni... :D

Volt egy kis Mátrixos ugrabugra majd Pengés metrótúra. Egyszerűbb lett volna az öreget kivágni az ablakon. "Grívesz" bizti elkapta volna. :P

Meg azok a barlangrajzos mutánsok már megint. Ajajaj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

A Entertainment Weekly nevű magazin az elmúlt 25 év sci-fi termésébőll összedobott egy 25-ös toplistát, amelyen a Star Wars Clone Wars a 20. helyre került. Egyéb Star Wars egyáltalán nem jelent meg a listában, ami azért szerintem bariomira méltatlan dolog :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát teszem azt, ha csak tv műsorok voltak a 25ös listán, vagyis egy mozi film sem akkor dícséretes, hogy a CW bekerült.

 

Edit:

EW honlapját nézve tele van mozikkal is. Szóval "érdekes" lista.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, ömlesztve ment sorozat, mozifilm, mesefilm, ráadásul a jelenlévők közül az SW-re még hellyel-közzel mondanám, hogy sci-fi (bár akkor is space-fantasy vagy űropera), nade a Heroest végkép nem vettem volna bele. Az szerintem lazán fantasy inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Újra végignézve a 25 részt, továbbra sem lett jobb a szememben ez a mesesorozat. Ez a fajta rajzstílus még mindig nem tetszik, a túlzások pedig nagyon nem jók. Windu egymagában visszaver egy droidsereget, Yoda kettőt is. Klónok ugrálnak egyik hajóról a másikra, és a többi. Meg a filmmel (és egyéb EU művekkel) való ütközés sem tesz túl jót neki. Egynek azért jó, délutáni kikapcsolódásnak, mert a hangulata az mindenképpen egyéni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a Volume 2 nekem is jobban bejön. Amikor Anakinnak látomása van a barlangban az meglepően jól ellett találva! De mondjuk nekem alapból bejön Tartakovsky stilusa, szoval a maga módján az első 'szezonnal' is jól elvoltam, csak ha egyben nézi az ember kissé unalmas a sok akció igy halmozva... szerencsére a vol 2-nél már több idő jutott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Egyik osztálytársam megkért (mivel mindenki tudja az iskolába, hogy nagy SW rajongó vagyok), hogy mondjak neki egy boltot ahol meg tudja venni a Clone Wars Vol. 1,2-t DVD-n (meg az epizód 1-2t is, de ez itt off).

Nem tudtok segíteni nekem, hogy hol lehetne megkeresni? (Neki csak DVD-n kell, mivel nem DivX-es a lejátszója és nincs gépe se)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

hihetetlen jó a CW! Még mindig rajongok érte. A karakterek, felszerelések járművek tökéletesen ugyanolyannak vannak visszaadva, mint a filmekben, csak cartoon network-ös rajzstílusban.

Különösen Yoda és Palpatine megrajzolt változata tetszik nekem a legjobban. Néha mosolygok rajtuk, van bennük valami vicces... :lol:

Szerkesztve: - Xom
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 hónappal később...

Az egy látomás volt, meg utalás az ep5-re. Ugye abban Luke egy hasonló (vagy ugyanebbe) a barlangba lépett be, hogy szembenézzen a benne lakozó gonosszal, ami ugye maga Vader volt (illetve ez egy jelzés, hogy ugyanazon az úton jár, mint az apja). Anakin a Clone Wars azon epizódjaiban hasonlóan szembenézett a benne lakozó sötétséggel, és ennek az előfutára ez a látomás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.