Ugrás a kommentre

Clone Wars


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Talán az lett volna a legjobb megoldás, ha amblokk a klónháború kitörésétől kezdték volna mutatni az eseményeket, azaz teljesen figyelmen kívül hagyták volna a CW-t, és tiszta lapokkal lehetne kezdeni.

De láthatóan nem ezt akarták. Azzal pedig nem értek egyet, hogy felülírná a TCW a második évadot. Épp azt az időszakot mutatja be, amit a második évad nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A negatív felhang az , hogy a mostanihoz képest minden téren egy nagy nulla az elöző.Azt csak azért csinálták, hogy kitöltsék az Ep2 és EP3 közötti, várakozásokkal teli űrt.De többet nem jelent.A feladatát betöltötte, most már mehet a lecsóba.Legalábbis szerintem.

Szerintem meg ne menjen a lecsóba. Azért annál többet ér. Most is vannak jó páran akik szerint ez a CW az igazi, és a 3D -s egy nagy rakás ürülék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg ne menjen a lecsóba. Azért annál többet ér. Most is vannak jó páran akik szerint ez a CW az igazi, és a 3D -s egy nagy rakás ürülék...

Most is vannak olyanok, akik szerint az ep4-5-6 az igazi, és az ep1-2-3 egy nagy rakás ürülék :D Szóval, szerintem ez nem oszt, nem szoroz. :D

A lecsóba azért én sem küldeném, de alapnak sem venném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most is vannak olyanok, akik szerint az ep4-5-6 az igazi, és az ep1-2-3 egy nagy rakás ürülék :D Szóval, szerintem ez nem oszt, nem szoroz. :D

A lecsóba azért én sem küldeném, de alapnak sem venném.

Na látod. Ahány ház annyi házmester. Ha itt valakinek nem tetszik attól még nem szemétre való. :D Alapnak meg senki nem vette innen (a hitetlenek nem számítanak), csupán a háború egy olyan szeletét mutatja be, amit az új sorozat nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látod. Ahány ház annyi házmester. Ha itt valakinek nem tetszik attól még nem szemétre való. :D Alapnak meg senki nem vette innen (a hitetlenek nem számítanak)

Én is csak a két végletet emeltem ki. Annyira nem jó, hogy a TCW fölé emeljem, de annyira azért igen, hogy jobbnak ítéljem az Ewoksnál, vagy a Droidsnál, azaz szemétre nem való. Bár, ha a háború ezen szegmensére vagyok kiváncsi, akkor inkább Republic és Jedi képregények, könyvek és Republic Commando játék az, amit előszedek :D Ám ezek mellett végülis megfér a CW, mivel az sem az egészet, csak három csatát mutat be (Muunilist, Mon Calamari és Dantooine). Viszont a volume 2 története számomra meg sem történt, a coruscanti csata hiteles előzménye a Gonosz labirintusa, nem a Clone Wars.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Természetesen nem szemétre való. Akinek tetszik nézze.Szíve-joga. Az én sw-világomba viszont a TWC után nem fér bele. Ha nem lenne TCW akkor ok lenne, de így gáz. Olyan dolgok vannak benne, ami már túlzás(A Jedik egymaguk droidhadosztályokat intéznek el).

A grafika is hagy némi kívánnivalót maga után. Az meg ,hogy ki mit gondol arról melyik a jobb abszolút nem érdekel. Illetve érdekességnek elolvasom, de nem más véleménye meg határozza meg a tetszési indexemet.

 

Az viszont tényleg érdekes, hogy a TCW hogyan fogja bemutatni az EP3 közvetlen előzményét. Hogy ütközni fog-e a Gonosz labirintusával az a jövő zenéje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nincs de vastagon lehet. :D

De akár még Bombad mester piros hóesés közepette hozzávághatja Yodát Palpatine kisujjának körméhez és emiatt elpusztulhat az egész Coruscant egy másik téridő kontinuumba lökve a Star Wars eseményeit. Szóval, egy lehet miatt azért még nem felejtem el a Gonosz labirintusát.

 

Szerintem ilyet nem láttunk, max. az átlagosnál több droidot dezintegráltak.

Nem? Na és az a két részes Mace Windu vs Droid hadsereg? Ott a kis kopasz egymaga nyerte meg a dantooine-i csatát, olykor puszta kézzel darálva le a szuper harci droidok seregét. Vagy mikor Yoda visszacsomagolt az MTT-ket a csapatszállító röpcsikbe, és egyiket a másikba vezette? Egy olyan C-9979-es egy zászlóaljnyi droidot jelent. Vagyis abban az egy jelenetben Yoda egymaga két zászlóaljat pusztított el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is, a Halálcsillag tüzére egymagában ölt meg pár millió embert, szóval ja, belefér :D

És Luke is egymaga lőtte ki a torpedókat, melyek végül több mint egymillió birodalmi halálát okozták. :D

Viszont egyikük egy szuperfegyvert sütött el, a másikuk meg a torpedókkal láncreakciót indított el, mely végül a Halálcsillag felrobbanásához vezetett. Vagyis nem puszta kézzel, egy fénykarddal, vagy valamilyen Erő-alkalmazással ölte/semmisítette meg a célpontját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az segített a célzásnál, de a "melót" a torpedók, meg a Halálcsillag berendezései végezték el. :D

Yodánál a melót meg az végezte el, hogy a C-9979-esben volt üzemanyag, ami ütközéskor robbant :D

A topredók vajmi nehezen végezték volna el a dolgukat, ha nem lövik ki őket és nem találnak célba. Lásd: Vörös 1 és Arany 1 esete. Egyik torpedója sem tudta elvégezni a melót.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yodánál a melót meg az végezte el, hogy a C-9979-esben volt üzemanyag, ami ütközéskor robbant :P

A topredók vajmi nehezen végezték volna el a dolgukat, ha nem lövik ki őket és nem találnak célba. Lásd: Vörös 1 és Arany 1 esete. Egyik torpedója sem tudta elvégezni a melót.

Nem értesz meg... :P

Luke csak az időzítést kapta az Erőtől, a gombot már éppúgy nyomta meg, mint bárki más. Vagyis nem ő rombolt személyesen, hanem a szerkezet, amit működésbe hozott. Akárcsak a szuperlézer kezelője esetében.

Yoda viszont az Ep2-ben csak alig tudott megfogni egy max néhány tucat tonnás oszlopot (?), majd pedig fogta magát és az Erőt, aztán egy sokszáz tonnás leszállóegységet, amit ráadásul a hajtóművei is próbáltak irányban tartani, csak úgy hozzávág egy másikhoz. Azután pár héttel később megint gondot okoz neki egy néhány tonnás platform megállítása, amit Palpi hozzávág a Szenátusi Arénában.

Szerintem azért a kettő között óriási különbség van. Főleg, ha figyelembe vesszük, hogy onnan indultunk, hogy a Clone Wars-ban több alkalommal is erősen túlzásokba estek a Jedik képességeit illetően.

Eh, viccesek vagytok most, már elnézést :P

Tudjuk. :P De jól esik... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értesz meg... :P

Vagy csak poénkodás okán kötözködöm? :P

 

Gyoka: A méret nem számít... ezt maga Yoda mondja.

Valamit mégis (szvsz tudati alapon), mert Yodán többszőr is látni az arcán az erőlködést. Persze, egy szinten mégsem, hiszen Sidious meg úgy hajigálta a szenátusi podokat, mintha frizbik lennének, és az ő arcán aztán semmi erőlködés nem volt.

Ha Yoda ilyenre képes lenne, akkor a Kashyyykon miért "biztos" távolról nézte a csatát, és miért nem állt oda a part szélére, és lökdöste vissza az egész támadó hadosztályt arra a szigetre, ahol a CC-9979-esek landoltak? Vagy a Tamplom támadásakor miért nem állt ki hat-hét Jedi a kapu elé és szórta szét lazán z 501-es légiót? A Jediknek is megvannak a maguk korlátjaik (ezt meg valószínűleg a midi szám határozza meg). Yoda sem volt képes egy lekapcsolt X-szárnyúnál nagyobb dolgot megemelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamit mégis (szvsz tudati alapon), mert Yodán többszőr is látni az arcán az erőlködést. Persze, egy szinten mégsem, hiszen Sidious meg úgy hajigálta a szenátusi podokat, mintha frizbik lennének, és az ő arcán aztán semmi erőlködés nem volt.

Az a különbség, hogy Sidi lefelé hajigálta a podokat, Yoda pedig felfelé. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Szerintem ez a Gendy Tartakovski féle Star Wars nem méltó a sorozatba.

A történettel nincs bajom, mert hagytak helyet az új sorozatnak, de a rajzolása megőrjít.

Ilyen pocsék Cartoon network-ös munkát, nagyon ronda lett (kb. Pindúrpandúrok)és látszik hogy Gendy Tartakovski csinálta

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a Gendy Tartakovski féle Star Wars nem méltó a sorozatba.

A történettel nincs bajom, mert hagytak helyet az új sorozatnak, de a rajzolása megőrjít.

Ilyen pocsék Cartoon network-ös munkát, nagyon ronda lett (kb. Pindúrpandúrok)és látszik hogy Gendy Tartakovski csinálta

Jó tudom: nem tudom normálisan leírni: Genndy Tartakovsky

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a Gendy Tartakovski féle Star Wars nem méltó a sorozatba.

A történettel nincs bajom, mert hagytak helyet az új sorozatnak, de a rajzolása megőrjít.

Ilyen pocsék Cartoon network-ös munkát, nagyon ronda lett (kb. Pindúrpandúrok)és látszik hogy Gendy Tartakovski csinálta

Ezért szerintem nem kell egy új topikot nyitni, megfelel ez is. Sokan osztják a nézeted egyébként, de nekem tetszik az a sorozat is. Többek között azért kapott külön szekciót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért szerintem nem kell egy új topikot nyitni, megfelel ez is. Sokan osztják a nézeted egyébként, de nekem tetszik az a sorozat is. Többek között azért kapott külön szekciót.

Jó csak még új vagyok és nem értek hozzá.

Szégyeltem is magam hogy, hogy lehettem ekkora marha. Boccs

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.