Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

Újranéztük a Promit!Szerintem teljesen jó ez a film!Most kezd még csak be....

 

de továbbra sem értem,hogy a végén születő lénynek miért nincs semmi köze a xenókhoz?(a 8. utashoz) :hmm::oops: :oops: :oops:

Meglàsd kivívod Dzséjt haragját. ;)

Mert nincs köze hozzàjuk. A xenok biológiàja és kaszt-rendszere logikus és világos.

A promiban mindent és mindenkit mindennel összeszexeltettek és végül lett egy xeno-koppintàs.

Ami telejesen következetlen véletlenek eredménye és sokak szemében bicskanyitogató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az könnyen lehet! :D

 

De miért ne alakulhatott volna ki így a xeno?Ennyi véletlen után?

 

Most elkezdtem az Alient is megnézni. :) Ebben a Space Jockey sokkal nagyobb,mint amik a Promiban voltak...ők sem ugyan azok?

mert most olvastam egy ilyet;

Alien filmben a Pilótának látszódik a fogai és a nyelv. Ha ez nem lenne elég az összes képregényben látszódik hogy az ormány igazi, sisak nincs rajtuk.

 

Ez is érdekes;

https://alienseries.files.wordpress.com/2012/12/space-jockey-in-giger-hieroglypic.jpg?w=461

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az könnyen lehet! :D

 

De miért ne alakulhatott volna ki így a xeno?Ennyi véletlen után?

 

Most elkezdtem az Alient is megnézni. :) Ebben a Space Jockey sokkal nagyobb,mint amik a Promiban voltak...ők sem ugyan azok?

mert most olvastam egy ilyet;

Alien filmben a Pilótának látszódik a fogai és a nyelv. Ha ez nem lenne elég az összes képregényben látszódik hogy az ormány igazi, sisak nincs rajtuk.

 

Ez is érdekes;

https://alienseries.files.wordpress.com/2012/12/space-jockey-in-giger-hieroglypic.jpg?w=461

Nem! A promiban az egy véletlen korcs.

A xenoknak van saját biológiájuk. A promi nem egy xeno eredettörténet.

Normál xeno királynő is van promiban egy freskón!!

 

A space jockey méretkülönbségre is vannak elméletek. Olvass utàna!

De az én véleményem szerint egyszerűen el lettek cseszve a promiban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az könnyen lehet! :D

 

De miért ne alakulhatott volna ki így a xeno?Ennyi véletlen után?

 

Most elkezdtem az Alient is megnézni. :) Ebben a Space Jockey sokkal nagyobb,mint amik a Promiban voltak...ők sem ugyan azok?

mert most olvastam egy ilyet;

Alien filmben a Pilótának látszódik a fogai és a nyelv. Ha ez nem lenne elég az összes képregényben látszódik hogy az ormány igazi, sisak nincs rajtuk.

 

Ez is érdekes;

https://alienseries.files.wordpress.com/2012/12/space-jockey-in-giger-hieroglypic.jpg?w=461

 

Az eredeti H.R Giger rajzok/tervek szerint,amiket az Alienhez készített, a Space Jockey SZINTÉN kopasz, ember arcú lény volt!!!

 

hr_giger_facehugger_I_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Giger020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bakter...ezt a dombormuvet mindig elfelejtem...

Igy mindjuk...oooh...igen.

Csak log a levegoben az egesz...ujabb talalgatas plusz kerdesek,amire nincs valasz...

Igy tenyleg erdekes lesz,hogy ebbol hogyan lesz egy ertelmes kezdes...plane normalis sztori....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bakter...ezt a dombormuvet mindig elfelejtem...

Igy mindjuk...oooh...igen.

Csak log a levegoben az egesz...ujabb talalgatas plusz kerdesek,amire nincs valasz...

Igy tenyleg erdekes lesz,hogy ebbol hogyan lesz egy ertelmes kezdes...plane normalis sztori....

 

Na végre! Megjöttünk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi könyvek közül egyik sem. Azok egy "másik" univerzumban játszódtak. Egyedül az Idegenek a Földön-Lidérces utazás-Ripley háborúja trilógia kapcsolódott eredeti formájában - tehát amikor Wilks még Hicks, Billie pedig Nyuszi volt - az Alienshez, de az Alien3 megjelenésével ez is alternatív idősíkra került, ahol a könyvek a filmektől független univerzumot alkotnak. Mondhatjuk úgy is, hogy a filmek világában nem történtek meg a könyvek eseményei, a könyvek világában nem történtek meg a filmek eseményei.

Az Őrjöngő halál a könyvek világában a Préda és a Háború című könyvek előtt, de a fent említett könyvtrilógia után játszódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dark Horse új Alien-sorozatát, az ALIEN: DEFIANCE-t a veterán Brian Wood írja majd, és az első két Alien-film közt fog játszódni (új karakterekkel).

Lassan több minden történik abban az 57 évben, mint az Alien3 és az AR közötti 200-ban... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen új film miatt? Még a Zélien: Lust Planet is csak jó esetben két év múlva jön, és az Alien előtt játszódik. Az Alien 5 (5 lesz az egyáltalán most, hogy van egy másik 5. Alien-film is?) meg szerintem ha három év múlva a mozikba kerül, már örülhetünk - mármint annak, hogy három évig még megússzuk -, de az meg ugye a tervek szerint az Aliens után játszódik majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a filmkészítők eddig is nagy ívben tojtak a könyvekre, a könyvírók meg a filmekre. Sajnos, ez most sem változott - lásd: ha az Alien 5 úgy valósul meg, ahogy sejtjük, akkor mehet a levesbe a jelenlegi könyvtrilógia, mint a kánon szerves része. Akárcsak a Colonial Marines és az Isolation. Pedig hogy mondogatta a Fox, hogy ezek most aztán hűde nagyon a filmes univerzum részei. Aztán bejelentették az Alien 5-öt, ami nagyon úgy tűnik, hogy ignorálni fogja az Alien3-at és az Alien Resurrectiont. Már, ha ignorálja... Már, ha megvalósul... Már ha a Prometheus folytatása nem dönt mindent romokba.

Akárhogy is, azért nem kéne ennyi mindennek az Alien és az Aliens között történnie. Nem tudom, miért nem tudnak az írók az Aliens és az AR között érvényesülni. Elvégre ott 200 év van. És még az is kapcsolható lenne az Alien 5-höz vagy 6-hoz vagy 2,5-höz, akárhányas számot kap a végére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a filmkészítők eddig is nagy ívben tojtak a könyvekre, a könyvírók meg a filmekre. Sajnos, ez most sem változott - lásd: ha az Alien 5 úgy valósul meg, ahogy sejtjük, akkor mehet a levesbe a jelenlegi könyvtrilógia, mint a kánon szerves része. Akárcsak a Colonial Marines és az Isolation. Pedig hogy mondogatta a Fox, hogy ezek most aztán hűde nagyon a filmes univerzum részei. Aztán bejelentették az Alien 5-öt, ami nagyon úgy tűnik, hogy ignorálni fogja az Alien3-at és az Alien Resurrectiont. Már, ha ignorálja... Már, ha megvalósul... Már ha a Prometheus folytatása nem dönt mindent romokba.

Akárhogy is, azért nem kéne ennyi mindennek az Alien és az Aliens között történnie. Nem tudom, miért nem tudnak az írók az Aliens és az AR között érvényesülni. Elvégre ott 200 év van. És még az is kapcsolható lenne az Alien 5-höz vagy 6-hoz vagy 2,5-höz, akárhányas számot kap a végére.

Én nagyon fogok haragudni, ha bármi is ignorálni fogja a 3-at vagy az R-t!

Csak azért mert egy -számomra immár kétes tehetségű- Neil Blomkamp csinált pár koncept artot és ragaszkodik egy 70-éves Weaver-höz és egy 60 éves Biehn-hez.. :facepalm:

Üzenetem a világnak: Hagyjuk már a Reboot-ot, az előzményeket meg a beékelődő felülíró folytatásokat! -köszönöm!

Ha a sima folytatás nem megy, akkor hagyják a francba! Mert az utóbbiak csak ártani fognak.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem akarnak semmit leloni vagy nem is tudnak semmit az uj 3. filmbol...ezert jelennek meg a konyvek az Alien es az Aliens kozotti idokbol.

Elotte meg...azokat meg a Promi miatt nem akarjak leloni.

Az rossz, hogy esetleg békelődő folytatàs készül, de az jó hogy...àhh.. Úgy rossz, ahogy van!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.