Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kicsit utánanéztem a neten, hogy milyen történetek nem mesélődtek még el ilyen, vagy olyan formában. A következőket találtam. Lehet, hogy sok ismerős lehet a számotokra, de azért jó, ha így egyben lesz az egész. :) 

 

- A 6. évad után már csak 13(!) történet maradt hátra a sorozatból. Ezek a történetek mind 4 részesek.

- Mivel az 5. évad 26 részből állt - produkciós kódokat nézve - az utolsó 2 évadot már 24-24 részre osztották fel.

- A Darth Maul: Son of Dathomir a 6. évad utolsó története lett volna - #6.21 - 6.24

- A Dark Disciple - avagy Sötét tanítványt - 8 részből készítették. Itt belementek már a 7. évadba is: #6.13 - 6.16 illetve #7.05 - 7.08 a produkciós kód.

- A Syfo-Dyas/Yoda és az Utapaui kaland között foglalt volna helyet a fejvadászos történetszál, amelyet Matt Michnovetz írt. 

- A fejvadászos történetben Boba és Cad Bane összedolgoztak volna egy mentőakció keretében a Tatooinon. A tuskenek elraboltak egy gyermeket.

- A történetet erősen befolyásolta a The Searchers film, amelyet Lucas annyira szeretett. 

- Aurra, Seripas, C-21 Highsinger, Embo, Latts Razzi és Bossk feltűntek volna a történetben.

- Bane -nek lett volna egy új kinézete és egy új hajója, amelynek neve a Justifier nevet kapta.

- Megjelent volna ebben a történetben egy tuskan sámán is.

- Az Ahsoka's walkabouts c. történetszál produkciós kódja: #6.05 - 6.08 --> eredetileg a 6. évad fináléja lett volna szerintem, ha 22 részenként számolunk, és a Clovis szálat kivesszük. :hmm:

- Itt Ahsoka megismerkedik egy Nyx Okami nevű gyerekkel, akivel romantikus kapcsolatba bonyolódik. Továbbá összetűzésbe kerül egy alvilági bűnbandával és a Pyke Szindikátussal is.

- A Bad Batch és a Dark Disciple első 4 része után jött volna a Kashyyyk -os történetszál, amelyben feltűnt volna Yoda - így a kapcsolat meg is lenne a ROTS -al - illetve a Bad Batch - ahol már Echo is a csapat része. 

- A 4 részes történetből csak jelenetek lettek leanimálva, amikor megérkezett a "kasza".

- Az egyik jelenetben Tarfful engedélyt kér a fa szellemeitől, hogy rátámadhassanak a támadókra, akik nem mások mint a...... szeparatisták. :D Egy trandoshan nem mellesleg szövetkezik a szakadár erőkkel.

- Ahhoz, hogy kiüldözzék az ellenséget a városokból, fel kell gyújtaniuk néhány fát. Ezt a köztársaság katonái örömmel megtennék, ám a wookie -k nem. A történetben van egy pont, ahol el kell dönteniük a köztársaságiaknak és a wookie -knak, hogy hogyan űzzék ki a szakadárokat a városokból.

- Ezt követően már az utolsó évadban jött volna egy Rexet és R2 -t főszerepbe helyező szál. Ezt a történetet Brent Friedman írta, 4 részes lett volna.

- A történet megmutatott volna egy vitát a földön harcoló köztársasági erők és a pilóták + droidjaik között, akik közt R2-D2 is szerepelt volna. 

- A történetben Rex egy vadászt vezetett volna R2 -val közösen, amikor is lezuhannak a Ryloth egyik holdjára.

- Rex és R2 újraprogramoznak egy B2 -es egységet, ám Rex ezek után valahogyan megsérül.

- Brent elmondta, hogy eme történetszál bár könnyedén és viccesen kezd, ám a végefelé néhány váratlan és sötét dolog történik benne.

- A Yuuzhan Vongos történetszál arról szólt volna, hogy egy felderítő hajó felmérte volna a köztársaság és a jedik erejét.

- Pablo megjegyezte, hogy e történet hátborzongató lett volna, egy X-akták szerű szál. Azt azért hozzátette, hogy itt a Vongoknak nem lett volna erőképességük, vagy mi fene. :D 

- Return to the jedi: 4 részes történetszál, ahol Ahsoka és a jedik észreveszik a jedi templom alatt levő sith szentélyt. 

- A sith szentélyben egy óriási Kaiju csontváz van.

- Ahsoka visszatér a jedi templomba, hogy figyelmeztesse a jediket a fenyegetésről, amit észlelt.

- Yoda mester valahogy odakeveredik a szentélybe, így Ahsoka, Obi-wan és Anakin elindulnak, hogy kimentsék őt.

- A történet azt is magába foglalta volna, hogy Darth Sidious be akart volna törni a jedi templom holokron termébe, ám Ahsoka meggátolja őt ebben --> itt ha jól emlékszem úgy mesélték, hogy egy fal választotta volna el őket. Sidious erővillámokkal próbálkozik, miközben Ahsoka a másik oldalon a fénykardjával védi a termet. :o 

- Az utolsó előtti történetszálban visszatértünk volna a Mon Calara. E 4 részes történet Padmé köré épült volna, aki Palpatine hosszú hivatali ideje ellen megy.

- Produkciós kód: #7.17 - 7.20

- A 7.19 -es epizódban Padmé és Anakin visszatérnek a Mon Calara, ahol megtudják, hogy a Quaren Nossor Ri meghalt, és helyét Tikkes vette át, mint egyelőre ideiglenes vezető.

- Az utolsó történet pedig Mandalore ostroma lett volna. Ezt pedig szerintem mindenki tudja. :)

 

Ennyit sikerült kikeresgélnem. Jó kis történetekről maradtunk le, de még semmi sincsen veszve. Reméljük, hogy a közeljövőben kapunk még a Dark Disciple/Son of Dathomirhoz hasonlóan történeteket. 

És ne feledjétek: jövőre lesz 10 éve, hogy elindult a TCW! Ha jövőre nem lesz valami meglepi ezzel kapcsolatban...

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végére jól eldurvult volna. Azért remélem azt a történetszálat kiadják majd könyv vagy képregény formában amelyikben Sidi betör a Jedi a templomba. 
Amúgy ha jól tudom az Ahsoka regény dőlt betűvel szedett flashback részei is az utolsó évadból vannak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ezek közül nekem is sok új volt. A vong részt mondjuk nem bánom, remélem sohasem hozzák őket vissza.

 

A Sidiousos rész annyiból érdekes, hogy a Jedi Templom alatti Sith szentély már szerepel a Tarkinban és ott azt említi Sidious, hogy rajta kívül több ezer éve nem tette be oda a lábát senki. A Jedik már elfeledték, és még Vader sem tud a létezéséről. Nyilván ez a szakasz kicsit máshogy lett volna megírva, ha a fenti TCW rész elkészül, viszont ennek tükrében én úgy gondolom, hogy eredeti formájában ez az epizód már sehogy sem valósul meg, mert az ellentmondana a könyvnek. Plusz kicsit fura is lenne, hogy Sidious ilyen nyílt és kockázatos támadást intézne a Jedik ellen az ep3 előtt, pláne akkor, amikor már karnyújtásnyira van attól, hogy az egész Jedi Templom az övé legyen. Az meg már-már vicc, hogy Ahsoka állítja meg. Szóval így a leírtak alapján én azért ezért a történetért sem bánkódom, persze ez még nem zárja ki, hogy a megvalósítás tetszett volna.

 

Az a Padme-Anakin mon calás szál fura, annak tükrében, hogy ez lett volna a zárósztori előtti sztori. Akkor itt Padmé vagy már terhes, csak még nem látszik rajta, vagy itt esik teherbe, viszont akkor ez még sok-sok hónappal az ep3 előtt játszódna, ami fura lenne. Mert azt ugye tudjuk, hogy a mandalore-i szál már az ep3-mal párhuzamban ment volna.

 

A mandalore-i szálat viszont nagyon sajnálom - igen, az Ahsoka flashbackjében is ez van -, és még mindig nem értem, miért rejtegetik ennyire. Eddig csak pár említést és azt a rövidke, erőtlen visszaemlékezést kaptuk az említett könyvben, amiben csak a fontos részek maradtak ki. Komolyan az az érzésem, hogy ezzel valami nagyot terveznek. Ha könyv vagy képregény formájában akarnák kihozni, azt szerintem már megtették volna - alapból látványosan elhaltak a TCW be nem fejezett epizódjaihoz kötődő művek megjelenése. 2015 óta ezen a vonalon szinte semmi jelentős nem történt, a Sötét tanítvány óta nem történt előrelépés. Még ha csak évente egy könyv és képregény is jött volna ki, akkor is már 2015 óta legalább hat befejezett sztorinak kéne lenni. De 2015 óta semmi, az egész TCW Legacy-ban van egy könyv, egy képregény meg két befejezetlen epizód (amit még mindig nem tudok pozitívan értékelni).

Amikor a múltkoriban mondták, hogy a Rebels befejezése után egy ideig nem lesz sorozat, benne felmerült, hogy lehet, hogy a Lucas Animation talán elkezd animációs filmeket készíteni, és így fejezik be a TCW hátramaradt epizódjait, vagy legalábbis a mesterien került mandalore-i ostromot. Egyszerűen nehéz elhinnem, hogy Filonit a Rebels kellős közepén mozgatják át más pozícióba, ahol a Lucas Animation teljes jövőbeli és jelenlegi projektjeit felügyelheti, aztán leáll a Rebels és talán marad a harmadrangú Force of Destiny. Tuti, hogy valami készül.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pablot már faggatták a Rebels utáni hogyantovábbról a, de azt mondta, várnunk kell a Celebrationig a hírekkel. Jól mondjátok, biztos készül valami, és van abban is valami, ahogyan Filoni kerülgette eddig a mandalore-i csata kérdését. Mintha direkt tartanának minket a sötétben, hogy majd meglepődjünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Az a Padme-Anakin mon calás szál fura, annak tükrében, hogy ez lett volna a zárósztori előtti sztori. Akkor itt Padmé vagy már terhes, csak még nem látszik rajta, vagy itt esik teherbe, viszont akkor ez még sok-sok hónappal az ep3 előtt játszódna, ami fura lenne.

Nem hinném, hogy sok-sok hónappal a 3 előtt játszódna, mert annyi biztos a kánonból, hogy MÁR a Maul/Mandalore történetszál abban az évben játszódik, mint az EpIII. Amit kicsit furcsálok is. Mert ha az Utapaui száltól kezdve lennénk abban az évben, akkor még megérteném a több hónapos időugrást - mivel akkortól néznek ki Anakinék úgy, mint a sithekben, de így necces a dolog. Illetve a 3. rész után is van néhány esemény, amely ebben az évben játszódik (Kanan - Az elveszett padawan, most futó Darth Vader képregény stb.)

Eléggé sűrű ez az egy év. :hmm: 

 

A maradék 8 történetet szívesen látnám a jövőben - kivéve a Vongos sztorit, meg a Rex-R2 történetet is. A Return to the Jedi sztori érdekes lenne, de igazából ilyen ellentmondás valóban furcsa lenne. Amúgy van már ellentmondás a mostani kánonban? (évszám, esemény ügyében)

 

Ha mindent jól értek, akkor kb a következő történetszálakon dolgoztak, még mielőtt a kasza megjött: Fejvadászok, Utapau, Ahsoka's Walkabout, Bad Batch, Kashyyyk/Yoda, Dark Disciple part 1/2, Son of Dathomir. (+ a bónusz tartalom ;)) Ezek közül az Utapau, Bad Batch kettőst megkaptuk félkészen, míg a Ventresses sztorit könyvként, a Maul -sat képregényként. A többihez csak a forgatókönyv volt meg, illetve vázlatok. Meghát kezdetleges animációk - az utolsókhoz biztosan.

 

A mandalore -i ostromot én nagyon várom. Filoniék vagy tudnak valamit erről, vagy valamiért nem teszik közzé. Amúgy úgy szólt Pablo beszéde, hogy új animációs sorozat nem fog indulni 2020 előtt, viszont a TCW régi sorozat - úgymond egy félbeszakadt széria.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vongoknak régen se voltak Erőképességeik.

A Yuuzhan Vong, a Sith szentély és Mandalore ostroma történetei érdekelnek. Ezeket jó lenne megkapni regényben.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nem hinném, hogy sok-sok hónappal a 3 előtt játszódna, mert annyi biztos a kánonból, hogy MÁR a Maul/Mandalore történetszál abban az évben játszódik, mint az EpIII.

Muszáj több hónappal korábban játszódnia, hiszen Anakin az ep3 elejéig nem is gyanítja, hogy a neje terhes, és az a helyzet, hogy azt már lehet látni a 3-6. hónapban. Még ha ruhákkal kezdetben el is tudja fedni a külvilág számára, Anakinnal nyilván nem csak hat réteg ruha alá bújva találkozott (és azt is nehezen hiszem, hogy ennyi ideig titkolta volna). Ráadásul Padmé vékony nő és ikreket várt, elég valószínű, hogy már a terhessége korai szakaszában elkezdett látszódni rajta. Ezért is mondom, hogy a TCW-t hülyeség volt így megcsinálni, Anakinra, Obi-Wanra, Ahsokára és Padméra koncentrálva, pláne úgy, hogy Padmét még a végén is állandóan belevonták. Én úgy képzelem, hogy már a Clovis szálban terhes, csak még nem tudja és persze, nem látszódik rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ezért is mondom, hogy a TCW-t hülyeség volt így megcsinálni, Anakinra, Obi-Wanra, Ahsokára és Padméra koncentrálva, pláne úgy, hogy Padmét még a végén is állandóan belevonták.

Ebben egyetértek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Muszáj több hónappal korábban játszódnia, hiszen Anakin az ep3 elejéig nem is gyanítja, hogy a neje terhes, és az a helyzet, hogy azt már lehet látni a 3-6. hónapban. Még ha ruhákkal kezdetben el is tudja fedni a külvilág számára, Anakinnal nyilván nem csak hat réteg ruha alá bújva találkozott (és azt is nehezen hiszem, hogy ennyi ideig titkolta volna). Ráadásul Padmé vékony nő és ikreket várt, elég valószínű, hogy már a terhessége korai szakaszában elkezdett látszódni rajta. Ezért is mondom, hogy a TCW-t hülyeség volt így megcsinálni, Anakinra, Obi-Wanra, Ahsokára és Padméra koncentrálva, pláne úgy, hogy Padmét még a végén is állandóan belevonták. Én úgy képzelem, hogy már a Clovis szálban terhes, csak még nem tudja és persze, nem látszódik rajta.

Akkor lett volna hülyeség ha befejezik. Így viszont ezek miatt se bolygatnám már amit írtál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamikor muszáj megnéznem az egész TCW-t újra, az első résztől kezdve az utolsóig. Már csak nosztalgiából is. :) Mondjuk először megvárom a Lázadók végét, aztán kezdek bele a The Clone Warsba. Egyszer már végignéztem az összes részt, és összességében mindig is kedveltem a sorozatot. Sokszor vacillálok, hogy ez vagy a 2003-as CW a jobb-e, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni. Képi világban, megvalósításban egyértelműen Filoni Clone Warsa a nyerő, azonban az eredetinek van egyfajta hangulata, amiért bármikor szívesen leülök megnézni a sorozatot. No meg remekül illeszkedik a ROTS-hoz. A TCW nem illeszkedik annyira jól a ROTS-hoz, viszont jobban ki vannak bontva egyes történetszálak, alaposabban megismerhetünk egy-egy szereplőt, világot, bármit. 

Összességében mindkét sorozatnak van pozitívuma és negatívuma, de én képtelen vagyok haragudni bármelyikre is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon is gondolkoztam, hogy ha majd kijön az Episode IX., akkor egy maraton formájában megnézem az összes élőszereplős fillmet (I-IX), illetve az animációs sorozatokat, és akkor ennek keretén belül a TCW-t is. :) De lehet, hogy nem bírok majd addig várni. :D 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, caseyjones írta:

Én azon is gondolkoztam, hogy ha majd kijön az Episode IX., akkor egy maraton formájában megnézem az összes élőszereplős fillmet (I-IX), illetve az animációs sorozatokat, és akkor ennek keretén belül a TCW-t is. :) De lehet, hogy nem bírok majd addig várni. :D 

Ez jó terv. :) Én azt tervezem - legalábbis remélem, hogy megtudom csinálni - hogy ugye a Han Solo film és az EpIX között eltelik majd kb. másfél év. Azalatt az idő alatt nem fog érkezni animációs sorozat, csak élőszereplős, de az is inkább 19 októberére várható - a legtöbb őszi sorozat ugye legtöbbször októberben kezd. Ergó kb. másfél év alatt meg akarom tekinteni az összes SW filmet, regényt - bár attól függ, mennyit sikerül megvennem jövőre :D - képregényt - kivéve a filmadaptációkat - animációs sorozatokat, stb. Remélem sikerül. 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Valamikor muszáj megnéznem az egész TCW-t újra, az első résztől kezdve az utolsóig.

Kronológiai sorrendben ajánlom. Pár epizód hamarabb került adásba mint kellett volna. :D Pl az első évad első része, valójában az 5. epizód. :D

http://www.starwars.com/news/star-wars-the-clone-wars-chronological-episodeorder

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 02. 17. - 22:11, csoli1138 írta:

Emelett persze a Son of Dathomirt és a Dark deciplet is nagyon jó lenne látni mozgóképen!

Na igen. Bár erre sajnos nem sok esélyt látok. :( Pedig szerintem Ventress megérdemelné, hogy az ő történetének lezárását mozgóképes verzióban is kiadják. A The Clone Wars egyik legfontosabb karaktere. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...lett a végére! Fene se gondolta volna. Ahsoka mellett Ő a másik aki nagy jellemfejlődésen ment át. Nem kaptunk konkrét lezárást a sorozaton belül. A dark deciple-t nem olvastam, számomra nem létezik. De tudom mi áll benne. A sorozatnál maradva így viszont számomra ő új karrierjével kiírta magát a galaxis főbb eseményeiből. Élhet és virulhat a birodalom érájában is mint fejvadász.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, caseyjones írta:

Na igen. Bár erre sajnos nem sok esélyt látok. :( Pedig szerintem Ventress megérdemelné, hogy az ő történetének lezárását mozgóképes verzióban is kiadják. A The Clone Wars egyik legfontosabb karaktere. 

Én is kíváncsi lennék rá mozgóképes formában, de nem bánom, hogy végül regény formájában jelent meg. Ventress és Vos sokkal mélyebben megismerhetőek voltak így, a gondolataikon és érzéseiken keresztül, mint az a sorozatban lehetséges lett volna. 

 

22 perccel korábban, csoli1138 írta:

A dark deciple-t nem olvastam, számomra nem létezik. De tudom mi áll benne. A sorozatnál maradva így viszont számomra ő új karrierjével kiírta magát a galaxis főbb eseményeiből. Élhet és virulhat a birodalom érájában is mint fejvadász.

Hogy érted, hogy számodra nem létezik? :o Ugyanúgy a kánon része, mint a TCW. Ráadásul remek történet.

Spoiler

Plusz azt is elmondhatjuk, hogy Ventress karaktere így egy szép utat járt be, aminek van eleje és vége. Ellenben Ahsokával, aki egyelőre bizonytalanul lóg a levegőben mind a mai napig... így fennáll annak veszélye, hogy túltolják a karakterét, ahogy az már kissé Maulnál is érződött a Rebels során.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy a kánon része, de nálam a mozgókép az elsődleges kánon. Így van ahogy írod a spoiler mögött, de én mégis külön kezelem magamban. Szóval,ha sw nálam csak az létezik, amit láttam. Persze ez full magánügy, nem érvelés!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ventress és Vos sokkal mélyebben megismerhetőek voltak így, a gondolataikon és érzéseiken keresztül, mint az a sorozatban lehetséges lett volna. 

Igen, ez egy jó szempont. Viszont nem tartanám rossz ötletnek a regényadaptációt; a Star Wars Univerzumban tudtommal még nem volt ilyesmivel dolgunk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
2018. 04. 06. - 20:01, Dzséjt írta:

Örülök, hogy sokan megbarátkoztak vele, de ez nem változtat azon a tényen, hogy az ötletet magát 10 éve és ma is baromságnak tartom. Szeretem a sztoriját, Maul az egyik kedvenc szereplőmmé vált ezáltal. Ugyanakkor mindezt beárnyékolja a gondolat, hogy máig utálom, ahogy visszahozták. Nem hangoztatom sokszor, de konkrétan utálom azt a magyarázatot, amivel le akarták nyomni a torkunkon ezt az egészet. Ha szépen kidolgoztak volna valami misztikus humbugot vagy off-screen, de értékelhető sztorit, akkor nem lett volna gondom, de maga a tény, hogy Mault derékban ketté vágták és bezuhant egy feneketlen lyukba, ezt ellehetetlenítette. Az volt megalapozva, hogy Maul meghalt (Lucas még interjúban is hangsúlyozta ennek fontosságát), nem az, hogy esély van arra, hogy ezt túlélte. Itt ugyanez a helyzet: az lett megalapozva, hogy Rey senki (interjúban is erőteljesen jelezték ennek igazát), nem az, hogy valaki.

Ez az oka annak, hogy Witches of the Mist idején már baromságnak tituláltam Maul feltámadását és legalább olyan határozottan érveltem ellene, mint ma az ellen, hogy Rey ősei valakik legyenek. Vissza lehet olvasni. Ezért van az, ahogy ma is hülyeségnek tartom ezt.

 

2018. 04. 06. - 21:41, Ody Mandrell írta:

Mondjuk utána az egekbe emelted, erre tisztán emlékszem. :)

Hasonló cipőben járok, mint Dzséjt. Emlékszem, mennyire elképedtem évekkel ezelőtt, mikor megtudtam, hogy Darth Mault visszahozzák a TCW-ben. Azt a Darth Mault, akinek talán a legnyilvánvalóbb a halála az SW-univerzumban! Aztán egy egész frankó történetet adtak neki, ráadásul rengeteg fontos és érdekes dolgot megtudhattunk a múltjáról, a fajáról. Ennek ellenére mindmáig marhaságnak tartom a feltámasztását. Szóval az "egyik szemem sír, a másik nevet" szitu jött elő nálam Maul TCW-s szereplését illetően.

 

Inkább Mace Windut kellett volna előszedni, a Rebelsben - szerintem. Az ő halála azért nem elég egyértelmű a ROTS-ben, és mintha Samuel L. Jackson is tett volna utalásokat azzal kapcsolatban egyszer, hogy Windu még visszatérhet, ha jól emlékszem. És ahogy látom, nem én vagyok az egyetlen SW-fanatikus, akinek már megfordult a fejében ez a windus dolog, mivelhogy nem egy az ő halálát firtató teóriáról olvastam már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Az ő halála azért nem elég egyértelmű a ROTS-ben

Ugyanakkora, ha nem még nagyobb baromság lett volna feltámasztani Windut, mert az ő halála legalább olyan egyértelmű, mint Maulé. Világít a csontja, vagyis az agya, a szíve, a lépe, a mája addigra rég szétfőtt, aztán kirepítették a századikról! Mi a frász kell még, hogy egyértelműbb legyen? George Lucas sétáljon be a hullája mellé és tegyen ki rá egy táblát, hogy "ez bizony halott"? :roll:

Ráadásul semmi sincs, ami miatt a Jedi Rend legnagyobb s*ggfejét fel kéne támasztani, pláne nem a Birodalom idejére. Maul legalább érdekes és király figura volt, aki még nagyon az elején lépett le a porondról. Windu ezzel szemben egy idegesítő marha, akinek a halála még túl későn is következett be. :evil:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Szerintem tuti befognak valamit jelenteni. Szerintem visszaidézik a régi dolgokat, mesélnek az egész projektről, és a végefelé mutatnak valamit, amit megkaphatunk majd ősszel.

 

Tippre vagy új részek lesznek - ne feledjük, Filoni ki lett kiáltva ilyen gurunak az animációs részlegben 16 szeptemberében, lassan 2 éve, ezalatt simán megcsinálhattak pár történetet, amiknek az animációja már készen volt. Fejvadászok, Ahsoka az alvilágban, az Utapau és a Bad Batch CGI -al, Yoda és a wookie -k, stb. Ennek nagyon örülnék, kijárna még egy utolsó menet a sorozatnak.

A másik tippem, hogy bejelentik a várva várt Mandalore ostromát, amely ősszel jön a Netflixre esetleg, ilyen mozi formájában. Vevő lennék rá.

De valószínűbb, hogy a Dark Disciple -hez hasonlóan kapunk újabb könyvet ősszel - jelenleg az utolsó könyv, amiről tudunk az a Solo regényváltozata, amely szeptemberben fog érkezni. Év végén még adósak egy könyvvel. Megnéztem, eddig minden évben 2015 -től kezdődően 6 db könyvet adtak ki. Idén csak 5 -ről tudunk (TLJ, Last Shot, Most Wanted, Thrawn: Alliances, Solo) a 6. még várat magára. Ahsoka, esetleg a fejvadászok? Kitudja, jöhet bármi, talán egy új egyedi történetet mutatnak be, ami nem volt a TCW -ben, hanem egy történet mondjuk Ahsoka -ról ahogy hazatér például.

 

Ez jó lesz, már előre várom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A másik tippem, hogy bejelentik a várva várt Mandalore ostromát, amely ősszel jön a Netflixre esetleg

Netflixre biztos nem, mivel a Disney épp egy saját streaming szolgáltatás elindításán dolgozik, ezért már (jó) pár hónappal ezelőtt levetetett minden tulajdonában lévő dolgot a Netflix kínálatából, természetesen kivételt képeznek a Netflix gyártásában készülő sorozatok DD, JJ, LK, IF stb. Valamint ugyanezen streaming szolgáltatás miatt (is) érdekelt olyannyira a Fox megvételében, hisz a Fox címeivel tökéletesen fel tudná tölteni a kínálatát.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.