Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

11 perccel korábban, ati írta:

Amúgy engem meg pont a Vong szál érdekel a legjobban, baromira kíváncsi vagyok rájuk. SW idegen ez igaz, de nem idegenebb mint pl. az éjnővérek zombi serege. És azért lássuk be igen látványos csatákat lehetne velük vívni. Ha őket magukat nem is hozzák át a kánonba, magát az alapötletet, hogy van egy technológia gyűlölő faj akik hódítani akarnak áthozhatnák. Lenne benne potenciál 

Hát annyira nem örülnék nekik. Főleg a fegyverükön vagyok kiakadva, ami egy élő, alakváltó kígyó, aminek a mérge azonnali vakságot és később biztos kínhalált okoz, (ezt 20 méterre ki is tudja lőni,) ezenkívül meg tud szilárdulni és a szélén pengeélessé válni, hogy kardként használhassák, agyonsújtó bunkósbottá is tudja formálni magát, de rugalmas módban kígyófejű ostorként használható! Ja és persze karcolás nélkül ellenáll a fénykardnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy gondolom, hogyha a Vongokat behoznák újra a kánonba, akkor ezt az egész Erő-mentes dolgot körülöttük gyökerestül átírnák. Így jöhetnének, mint külső fenyegetés. De csakis így!!!

 

Amúgy egyetértek. Nem kellene az ign -es hozzászólók mentalitási szintjét felhozni, akik között sok olyan van, akik azt se tudják, hogy eszik -e vagy isszák a dolgot. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, luke19 írta:

Hát annyira nem örülnék nekik. Főleg a fegyverükön vagyok kiakadva, ami egy élő, alakváltó kígyó, aminek a mérge azonnali vakságot és később biztos kínhalált okoz, (ezt 20 méterre ki is tudja lőni,) ezenkívül meg tud szilárdulni és a szélén pengeélessé válni, hogy kardként használhassák, agyonsújtó bunkósbottá is tudja formálni magát, de rugalmas módban kígyófejű ostorként használható! Ja és persze karcolás nélkül ellenáll a fénykardnak. :D

:o Jó hát a fegyverükről semmit nem tudtam bevallom. Ezért is érdekelnek annyira mert keveset tudok róluk, és valahogy mégiscsak egy tizen akárhány kötetes könyvsorozat lett belőlük, tehát van valamekkora rajongó táboruk.  Lehet ha teljesen megismerném őket nem tetszene, de most még érdekel. És azt sem tudjuk mit hoztak volna át belőlük sorozatba, lehet a nagyon megosztó dolgokat nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MI is folyik itt?? Mintha kimaradtam volna valamiből! Ó TE JÓ ÉG!

Visszatér a sorozat, ami számomra történelmet írt!

Visszatér a sorozat, amiért képes voltam az éjszaka közepén kelni egy-egy új részért!

Visszatér a sorozatm amiért ide regisztráltam 10 éve!

Visszatér a sorozat!!

Ez szimplán az év híre, k*rvára örülök neki! Maullal foglalkozni fog ez 100%, a Solo-ban nem véletlen a feltűnése. Aztaqrva életbe ez a rafkós Disney tudja melyik vasat kell ütni!

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasgattam is. Kasza? -Fanyalgások? Gyerekek a hülyéket nagyon nehéz ám kiszolgálni.

Egy "étterem" arculatot váltott, naná, hogy új étlapot akart. És most visszaemelt egy régi kedvencet! Baj?

Az a "kasza" amit a TCW kapott nagyon finom volt. Kivánnivalót hagyott maga után, de szép befejezés volt.

Aztán hopp, The Lost Missons: kivánnivalót ez is hagyhatott maga után, nagyon szép befejezés volt.

Aztán a Rebels, nemhogy tisztelettel bánt TCW-szal, hanem merített belőle és épült rá.

Szóval. Ez akárhonnan is nézem: háromszoros orgazmus. És most negyedszer is bebújik a takarónk alá. Kérem! Erről pár éve még a legoptimistábbak is csak bilibelógott kézzel álmodoztak.

És most itt van. Lesz! Kib*szott tapintatos a Disney és tudja mi kell nekünk! Aki ezek után mást mond az egész egyszerűen rosszindulatú!

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Vongokkal alapvető gondjaim vannak. Eleve ez az inváziós hyper-szuper erős idegen faj akkora óriási sci-fi klisé hogy lassan alig találni olyan sci-fi világot amiben valamelyik variánsa ennek az ötletnek ne tünne fel. Ha már tágitani kell az SW világát akkor jöjjenek elő valami eredetivel, ne más sci-fi univerzumokat majmoljanak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szürreális, bár valószínűleg a félkész epizódokat kapjuk meg fullban, de akkor is. :) Láttad az előzetest?

Nekem ez több mint elég! Vágytam rá! Megkapom. Köszönöm! Láttam és azóta visszatért a láz! Pottyantom a Resistance-t és "Hamato Sudoku"-t! ;) bocsi! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért a Resistence érdekesebbnek ígérkezik, de persze a TCW az TCW. ;) 

Engem is meglep, hogy ennyien már ki is faroltak a Resistance mögül, holott azegy olyan korszakot magyaráz ahol rengeteg a tátongó lyuk és hegyekben állnak a a kérdések amikre válaszokat kaphatunk. Ha jól csinálják remek kiegészitője lehet a kánonnak. Persze óriási, hogy a TCW vége nem lóg majd a levegőben meg hogy látjuk majd Mandalore ostromát, de egyelőre a Resistance-ban szerintem is messze több a lehetőség mint egy TCW záróévadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én se csodálom, hogy az emberek nem is foglalkoznak a Resistance sorozattal. Azért valljuk be, ősszel premier, és lófügyit, még annyit se tudunk róla, még azt se hogy néz ki - ha az a kikerült promóciós kép nem a sorozat látványát prezentálja. :) Potenciál bőven van benne, de én tényleg látnék már belőle valamit.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, mi folyik itt Gyönygösön????? B*szd meg.... Aztak*rva.... A mindenségit.... Ott a Disney-nél csupa dilettáns pöcsfej üldögél, akik képesek hallgatni a rajongókra, mármint az igaz rajongókra, és aztán meg nyakon vágjanak minket még egy TCW évfolyammal?? B*ssza meg egy talicska kan majom, de most elmorzsoltam egy pár könnycseppet!!! A mozifilmek melletti legkedvesebb sorozatom visszatér Ahsokával és a többiekkel??? Ezt nem hiszem el. Ez most nagyobb katarzist okozott nálam, mint az, hogy belejentenék az Obi-van filmet. Eddig sem volt egy rossz szavam sem a Disney-re, most viszont piedesztálra emelem őket... :):yeah::clap::o

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Engem is meglep, hogy ennyien már ki is faroltak a Resistance mögül, holott azegy olyan korszakot magyaráz ahol rengeteg a tátongó lyuk és hegyekben állnak a a kérdések amikre válaszokat kaphatunk. Ha jól csinálják remek kiegészitője lehet a kánonnak. Persze óriási, hogy a TCW vége nem lóg majd a levegőben meg hogy látjuk majd Mandalore ostromát, de egyelőre a Resistance-ban szerintem is messze több a lehetőség mint egy TCW záróévadban.

Szerintem ennek csak annyi a magyarázata, hogy a TCW-t ismerjük, szerettük és álmodtunk arról, hogy kapunk még hozzá új dolgot, pláne befejezést. A Resistance-ből viszont semmi kézzelfoghatónk sincs. Egy pocsék minőségű promókép, aztán helló. Ez kevés a lelkesedéshez egy teljesen új produktumnál, pláne, ha az "ellenfele" egy imádott produkció. Majd ha jön a trailer, valószínűleg a lelkesedés is érkezik.

 

Moderátori közbeszólás: srácok, örülök a lelkesedéseteknek, de ha már káromkodással fejezitek azt ki, a csillagokat használjátok! Csoli, M.Laci, ez rátok vonatkozik elsősorban! :nana:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De s és d betű nélkül, ráadásul egybeírva. :P Amúgy persze, jogos, és ha valaki azzal ütötte el a reggeli idejét, hogy az én posztjaimat csillagozta kávé szürcsölése közben napi első teendőjeként, majd bocsánatot is kérek tőle. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jólvan persze minden oké, de őszintén el szoktam gondolkodni. Mert persze vannak fórum etikett-szabályok, de a csillagos betűkihagyásos obszcenitások, teljes erejükkel hatnak az én olvasatomban. Szóval van-e értelme?... Off vége

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

7 perccel korábban, csoli1138 írta:

Na jólvan persze minden oké, de őszintén el szoktam gondolkodni. Mert persze vannak fórum etikett-szabályok, de a csillagos betűkihagyásos obszcenitások, teljes erejükkel hatnak az én olvasatomban. Szóval van-e értelme?... Off vége

Persze, hogy nincs, mint ahogy a tévében sincs értelme a sípolásnak. De akkor is, ennyi azért belefér, ha már nem tudjuk moderálni magunkat annyira, hogy egyáltalán ne káromkodjunk (ez lenne az igazi eredmény, de hát ilyen a magyar nyelv, a lelkesedés is jobban átjön b*zmegolás közben :D ).

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Mondjuk én se csodálom, hogy az emberek nem is foglalkoznak a Resistance sorozattal. 

Én is csak annyit tudok erre írni, mint Dzséjt: az idővonalbeli elhelyezkedését leszámítva szinte semmit se tudunk a sorozatról, míg A klónok háborúját már ismerjük, szeretjük. Szóval nem meglepő, hogy most mindenki inkább a klónokra van rákattanva, mint a 6. és 7. rész közti animációs sorozatra. Perpillanat engem is jobban érdekelnek az új TCW-epizódok, mint a Resistance. Főként a nosztalgia miatt. Nagyon szerettem A klónok háborúját, még annak ellenére is, hogy 2003-as CW-t egy hajszálnyival jobbnak tartom a sztorija meg az élőszereplős filmekhez való illeszkedése miatt.

:) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szerintem ennek csak annyi a magyarázata, hogy a TCW-t ismerjük, szerettük és álmodtunk arról, hogy kapunk még hozzá új dolgot, pláne befejezést. A Resistance-ből viszont semmi kézzelfoghatónk sincs. Egy pocsék minőségű promókép, aztán helló. Ez kevés a lelkesedéshez egy teljesen új produktumnál, pláne, ha az "ellenfele" egy imádott produkció. Majd ha jön a trailer, valószínűleg a lelkesedés is érkezik.

Akkor embere válogatja, mert nekem ennél sokkal kevesebb is elég a lelkesedéshez. A Benioff & Weiss filmsorozatért például jobban lelkesedek mint bármelyik más bejelentett projektért pedig arról annyit tudunk hogy lesz és kész. Az egyik lényeg az alkotók. A Resistance-t Filoni késziti tehát nagyjából sejthető a minőség, a téma tudott, a karaktereket láttuk hogy néznek ki és egy biztos: ez azért sokkal kiterjedtebb lesz, több témát érinthet, mint a TCW ahol max. három sztori lemegy ráadásul abból jó eséllyel már mindháromnak ismerjük a sztoriját/végkiemenetelét. Megértem a TCW lelkesedést szó se róla, magam is lelkes vagyok. De egy egyelőre kidolgozatlan éra kidolgozása jobban izgat mint félévadnyi zárórész olyan sztorikból amiket nagyjából ismerek. Ettől még megértem hogy mások másképp állnak hozzá, de azt hogy "pottyantom a Resistance'-t (lásd feljebb) azt egyáltalán nem értem. A potenciált azért trailer nélkül is látni a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felesleges szembeállítani a kettőt (ebben a tekintetben nagyon is értem Bomarr hozzáállását). Én ugyanúgy várom mindkettőt, minden várható különbözőségük ellenére. 

 

Annak idején nem volt gyomrom megnézni a TCW félkész epizódjait (pedig akkor még volt vita arról is, hogy még így is canon-nak minősüljön, vagy ne), így nekem ezek teljesen újszerű történetek lesznek. A Resistance-t a potenciál miatt nagyon várom, de egyelőre tényleg csak egy homályos, rossz minőségű promoképünk van, semmi más. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Bomarr írta:

Akkor embere válogatja, mert nekem ennél sokkal kevesebb is elég a lelkesedéshez. A Benioff & Weiss filmsorozatért például jobban lelkesedek mint bármelyik más bejelentett projektért pedig arról annyit tudunk hogy lesz és kész. Az egyik lényeg az alkotók. A Resistance-t Filoni késziti tehát nagyjából sejthető a minőség, a téma tudott, a karaktereket láttuk hogy néznek ki és egy biztos: ez azért sokkal kiterjedtebb lesz, több témát érinthet, mint a TCW ahol max. három sztori lemegy ráadásul abból jó eséllyel már mindháromnak ismerjük a sztoriját/végkiemenetelét. Megértem a TCW lelkesedést szó se róla, magam is lelkes vagyok. De egy egyelőre kidolgozatlan éra kidolgozása jobban izgat mint félévadnyi zárórész olyan sztorikból amiket nagyjából ismerek. Ettől még megértem hogy mások másképp állnak hozzá, de azt hogy "pottyantom a Resistance'-t (lásd feljebb) azt egyáltalán nem értem. A potenciált azért trailer nélkül is látni a sorozatban.

Bocs, ezt nem magyaráztam túl, de úgy értettem a pottyantást, hogy dobom a rá való várakozási izgalmat, mert a TCW simán előresorolódott a fejemben. De egy trailer felhozhatja a Resistance-t a várólistára újra, mert bízom a projektben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.