Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Henry Gilroy továbbra is megoszt TCW -vel kapcsolatos képeket a 10. évforduló alkalmával:

 

- Az 1. évad 14. részének rövid összefoglalója, és az elején lévő "Jedi Theme" szöveg, amely Lucasnak tetszett, így ennek az idézetnek hála, hogy a TCW névjegyévé vált ez később. :)

Di1sER7U0AEiJCQ.jpg:large

 

- Egy belső címlap a Duel of the Droids című részből, Filoni rajzával és Ron Perlman aláírásával, aki nemmást, mint a trandoshani Gha Nacht hangját kölcsönözte.

DjOIQAmUYAAlDew.jpg:large

 

- A TCW áttekintése még 2 hónappal a ROTS megjelenése előtt.

Dj73WXGUYAEM12X.jpg:large

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképzelhető. Amúgy szerintem már a Siege of Mandalore is másmilyen lesz, mint ahogy ők annak idején elgondolták. Persze ott volt a forgatókönyv, meg néhány rajz, de kb. ennyi.

 

Lehet mégis megkapjuk a fejvadászokat? :hmm: (+ ha átszabják őket, akkor lehet a sith szentélyes szálat is megkapjuk, csak másképpen?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni elárulta, hogy a Rebels volt hatással az új TCW részekre. 

 

"You know, that's the interesting thing, when you do these shows and different time periods and cross characters over, but you are laying out a lot of their stories. So now, to be quite honest, no one's asked me this. It's interesting, because Clone Wars affects Rebels and that's progressive, but now I have to look at it in reverse and I have to look at all the things I did with Ahsoka and Rex and say 'Well, now I know these things happen so how does that affect what they were like now that I'm back in Clone Wars?' So I have to do this other time of engineering which I didn't have to do before because Ahsoka in Clone Wars is always forward-moving, and so is Rex. Their futures were undetermined, but now you know something about them, so that's different. That's new for new Clone Wars, so we'll see. Hopefully I can figure it all out."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Resistance topikjába már írtam, de ide is írom: az IGN interjút készített Filonival, ahol a jövőre visszatérő TCW -ről is szó volt.

 

There's obviously a lot of Star Wars storytelling ahead in your future. Can you give me a sense of what you're working on, and how the characters you've developed for Rebels may fit in to those plans?

And then obviously with Clone Wars I'm very in the weeds on that and will have to be, because I myself have had to go back and watch a whole bunch of stuff that I had done, and I went back and watched Revenge of the Sith and Attack of the Clones in depth again. I'm like, "I have to upload this whole timeline." Just the intricacy of how the clones got made and where Dooku was and all of those things were stuff that I was just doing from memory at the time, because I was in it. Then I switched time periods and went on and did Star Wars Rebels, so to go back into Clone Wars, I have to remember, “Wait – where was everybody? How did that work?" And I had charts and figured all this stuff out, but I've uploaded the chip now, so I'm good.

 

A TCW miatt meg kellett újra néznie az EpII-III párost, mert ezt a két rész közti időszakot kellett neki feltölteni tartalommal. Majd jött a Rebels, amit követ most újra a TCW. Filoninak emlékeznie kellett rá, hogy hol volt mindenki, és hogyan működött ez. Fel kellett töltenie az agyát mindezzel, de mostmár minden okés.

 

So with Clone Wars, are you starting at square one with this new season that was just announced, rather than use the existing material that was already laid out from its previous development? Or is it a mixture of both?

Without getting too much into detail - because I love the fan speculation - but it would be a real shame to have done all this work and not use it. So we are looking at everything and going over all those scripts we had. I think that the biggest thing for me is "how do we make this show better?" And I think that means examining all the work we had done, the work we were planning on doing, and also trying to honor the work of so many people that were in the middle of making stuff.

And I want to make sure that some of the things we were doing come to light, so it's exciting, it's a great opportunity, but my main focus is how do we do this the best we can do it, and give this great story the new, exciting episodes that it needs? Which is what we did every season on Clone Wars: "How do we make the next season better?" So the focus is on being better than before, but absolutely on looking at stuff we haven't [used].

Some of the fans already know because even though the trailers are… it's four shots, really, and there's a lot in those four shots that I put in their specifically for people to decrypt over the next however-long-it-is until this thing is out. And they will, they will! They've probably done it already. But it's all part of the fun in digging deep on clips and seeing what's there.

 

Azaz Filoniék megnéztek minden írást, mindent megnéztek, amit csináltak korábban. Feltette a legnagyobb kérdést: hogyan tehetnék jobbá a sorozatot? Kijelöltem azt a szövegrészt, amely talán arra hivatkozik: nem biztos, hogy a Bad Batch-Utapau történetet kapjuk meg. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem természetes a részéről. Jövő év második felében fog érkezni, addig még sok idő van. Szerintem konkrétabb infókat jövő áprilisban fogunk megtudni a Chicago -i Celebration -ön. :)

 

Én is utolsóként tekintek rá. Azzal, hogy megkapjuk a Mandalore ostromát, a sorozatnak lesz egy fináléja. Az egyes történeteket meg amiket nem kapunk meg jövőre, azt megkapjuk majd könyv/képregény formában. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért remélem, ha sikeres lesz akkor jönnek még befejezetlen részek.

Sőt én új sztorikat is szívesen látnék. Túlzsúfolt a TCW igen, de csak Anakinék miatt. De más jedikkel még lehetne sztorikat írni. Van egy pár tanácstag még akiket be lehetne mutatni. Vagy ott a Delta osztag a Republic commando játékból, akiknek csak egy cameojuk volt a sorozatban.

Aztán előzmény részeket is szívesen néznék mint amilyennek a harmadik évad elején voltak. Mondjuk Krell tábornokról, vagy Gregorról ahogy túléli a köztársaság legnagyobb vereségét. De még Anakinnal is lehetne új részt csinálni az ep2 és a Cat and Mouse közé. Hisz van egy sérülés az arcán amit a kettő között kapott. 

Persze ez már csak álom, de még mindig van lehetőség a sorozatban. Kérdés mennyire lesz sikeres.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most úgy gondolom, hogy még ha sikeres is lesz, akkor sem lesz ezután új TCW. Valószínűleg lesz még jó pár klón háborús sztori, de azok más cím alatt fognak futni, akár más médiumokban is. A TCW így is extrém mód mázlista sorozat. Eleve megélt öt évadot, ami nagyon szép teljesítmény. Aztán a kasza után még kapott egy újrázást, és most, évekkel később még annak is meglett a lehetősége, hogy rendesen lezárják. Szerintem ez nagyon nagy szó. Ilyet tényleg nagyon kevés sorozat mondhat el magáról, vagy egy sem. Ráadásul olyan időszakban, ami vagy a sequel éráról, vagy a Birodalom érájáról szól.

Tiszta olyan, mint Ben Kenobi. Lekaszálták, erre szellemként újra és újra visszapofátlankodik, hogy szórakoztasson minket. :) 

Ugyanakkor egyszer mindennek vége kell, hogy legyen, és ha a TCW-nek elkészül az a része, ami összeköti az ep3-mal (márpedig elkészül), akkor szerintem az egy olyan méltó zárás lesz, amit utána már nem kell abajgatni.

 

Eleve már az milyen ütős lesz, hogy másodszor, más szemszögből is szembesülhetünk a 66-os paranccsal. Ebbe belegondoltatok már? Újra át fogjuk élni a Star Wars Saga egyik legmegrázóbb eseményét Ahsoka és Rex szemszögéből. Vajon milyen lesz? Hogyan csap le ránk? Melyik klón kapja meg a parancsot? Cody és Appo nincs ott, Rex meg nyilván nem hajtja végre, de a többiek? És Ahsoka hogyan keveredik ki ebből?

És milyen lesz Anakin és Ahsoka búcsúja. Láttuk milyen volt, amikor Obi-Wan és Anakin utoljára búcsúznak el, mint barátok. De Ahsoka esete kicsit más. Ő már nem Jedi, ráadásul ő abban a hitben él sokáig, hogy a mestere meghalt. Közel húsz évig nem kell szembesülnie azzal, mivé lett Anakin. Meg hogyan fogja megélni a Birodalmat. Izgalmas lesz az utolsó sztori, az biztos.

 

Apropó, el tudnék képzelni egy olyan sztoriszálat, amiből kiderül, hogy Rex és társai miért és hogyan operálták ki a biochipet a fejükből. Rex még érthető, Fives a kezei között halt meg. De hogyan győzte meg Wolffe-ot és Gregort, illetve ki operálta ki a fejükből, feltehetően titokban? Merthogy erre a Jedik vagy Palpatine nem adott engedélyt, az fix.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lesz a záró évad, ezt a mostani cikkek is említik.

 

Engem is ez az átvezetés izgat a legjobban, ami az EPIII-ba visz. Arra nem vennék mérget, hogy láthatjuk majd a 66-ost megint, de ki tudja, lehet, hogy a ROTS-al párhuzamos események is zajlódni fognak? A Fives szál az egyik legmegindítóbb volt a sorozat történetében, így tényleg kíváncsi lennék én is, miként jöttek rá Rex-ék, hogy Fives nem kamuzott. Azt ugye akkor még nem tudhatták. Nagyon izgalmas lesz az biztos. Amúgy remélem nem az EPIX előtt egy hónappal jönnek ki vele...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés, hogy mikor indul a Disney streaming szolgáltatása. Én egy kora őszt tippelek, megkapjuk a TCW -t és az élőszereplőst, majd októberben jöhet a Resistance 2. évada, és utána jöhet az EpIX hype. :) Én legalábbis így csinálnám.

 

@Dzséjt egy olyat én is megnéznék, de mivel már a meglévő történetekből adnak ki párat, így úgy gondolom, hogy csak Rex esetét fogjuk látni. Bár lehet, hogy már a SoM eseményeire kivette a chipjét.

Én azért is tartom a jövőre érkező 12 részt az utolsó évadnak, mert ha megkapjuk a Mandalore -i ostromot, utána már nem lenne mit elmesélni mozgóképes formában. Mármint ellehetne, de értelme már nem nagyon van. Más formátumban számítok rá, hogy a klónháborúkat kiterjesztik - a háború eleje még várat magára, mert a Mace Windu képregény a háború első heteiben játszódik, míg a TCW kezdete (2×16, 1×16 + mozifilm) már hónapokkal később. Szeretném látni, hogy Grievous hogyan került a képbe - mondjuk az idén érkező Age of Republic c. képregénysorozat egyik számában ő lesz a főszereplő, lehet megkapjuk a klónháborús debütálását :D - vagy Assajj milyen múlttal rendelkezik Obi-wan és Anakinnal karöltve. Anakin hogyan kapta a sebhelyét.

De a már régóta esedékes - legalábbis nekem az :P - Republic Commando is visszatérhetne, teszem azt a nagyvászonra egy Stories film keretében. Háborús film - picit hasonlítana a RO -hoz, de korszakát tekintve teljesen különböző.

Ja és ha már TCW: Filoni mesélt régebben Bariss sorsáról. Kíváncsi vagyok a jövőjére. Nem biztos, hogy foglalkozni fog ezzel a jövőre érkező évad, de másféleképpen is érdekelne a sorsa.

Szóval ha a TCW -nek vége, jöhet más tartalom is. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én remélem, hogy ez lesz az utolsó évad. Nagyon örülök a visszatérésnek, de egyszer mindennek vége. Így a TCW-nek is. Nem kell addig készíteni, amíg a rajongók azt nem mondják: elég! Remélhetőleg egy keretet kap a történet a Revenge of the Sith-be való becsatlakozásával. A háború történetét elmesélték. Nyilván még sok száz, sőt ezer történetet lehetne kreálni a Klónok Háborújába, de így is igen mozgalmas évek állnak mögöttünk. Szívesen látnék sztorikat más érákból is, és nem akarok évtizedeket várni rájuk. A TCW szép volt, jó volt (mit jó, remek volt!), de ideje elengedni. Engedjünk teret a Resistance-nek, az élőszereplős sorozatoknak (az új érának), esetleg később, a Régi Köztársasági érában játszódó sztoriknak. Az SW univerzuma minden másiknál gazdagabb, hát használják ki a lehetőségek tárházát, de ne ugyanabban a pár évtizedes időintervallumban! 

Egyébként én pl. kimondottan örülök, hogy a Sötét tanítvány nem animációs, hanem regény formában valósult meg. Talán egyedül vagyok vele, de a mai napig a kedvenc kánon regényem. A kimaradt TCW-s sztorikat így nagyon szívesen venném regény vagy akár képregény formátumban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Jó kérdés, hogy mikor indul a Disney streaming szolgáltatása. Én egy kora őszt tippelek, megkapjuk a TCW -t és az élőszereplőst, majd októberben jöhet a Resistance 2. évada, és utána jöhet az EpIX hype. :) Én legalábbis így csinálnám.

Ez nekem így már megint túl sűrű. Az élőszereplőst mindenképp a IX utánra hagynám. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Bár lehet, hogy már a SoM eseményeire kivette a chipjét.

Ez száz százalék, hisze a sebhely a fején már a Bad Batch-ben is ott van, meg ha a chip még a fejében lenne Mandalore ostrománál, akkor megöli Ahsokát, nem pedig segít neki. ;) 

 

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Arra nem vennék mérget, hogy láthatjuk majd a 66-ost megint, de ki tudja, lehet, hogy a ROTS-al párhuzamos események is zajlódni fognak?

Szintén száz százalék, hiszen azt már tudjuk jól a Rebelsből, hogy Anakin és Ahsoka a Mandalore ostrománál találkozott utoljára, és abban a csatában rohant el Anakin, hogy megmentse a kancellárt. És az Ahsoka könyvből azt is tudjuk, hogy a csata még tartott ezután, hiszen csak Anakin távozása után találkozott Ahsoka Maullal. A kronológia nagyjából így van:

 

1. Elkezdődik Mandalore ostroma.

2. Ez alatt vagy még ez előtt megtámadják Coruscantot és elrabolják a kancellárt.

3. Anakin és Obi-Wan elmegy megmenteni Palpatine-t, míg az ostrom levezénylését Ahsokára és Rexre bízzák.

4. Ahsoka és Maul találkoznak a csata alatt és megvívnak.

5. Ahsoka legyőzi Mault, de mielőtt megölné, Sidious kiadja a 66-os parancsot.

 

Ezek már tények, ennek nem mondhatnak ellent. Emiatt a 66-os kihagyhatatlan. Szóval igen, az utolsó rész nagy része az ep3-mal párhuzamosan fog zajlani. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ez száz százalék, hisze a sebhely a fején már a Bad Batch-ben is ott van

Erről most így hirtelen elfeledkeztem. :oops:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez nekem így már megint túl sűrű. Az élőszereplőst mindenképp a IX utánra hagynám. 

Márpedig az élőszereplős mindenképpen 19 -re van időzítve, ergó a IX előtt fog érkezni. Ezen max. akkor tudnának változtatni, ha a forgatással sokat késnének.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a 66-os parancs nagyon izgalmasan hangzik, főleg Rex reakciójára vagyok kíváncsi.

Na meg ugye ott van Maul is. Vajon mégérzi-e Dooku halálát, Anakin átállását?

Ki gondolta volna, hogy a 66-os parancs végrehajtásánál jelen lesz Maul? Végignézheti mestere végső győzelmét, és a Jedik bukását, nagyon érdekel mit szól ehhez.

Egyébként még szeretném látni Palpatine elrablását, és a droidok lekapcsolását is hisz azzal ér véget a háború.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ja hát akkor most jót spoilereztél nekem mert nem olvastam a könyvet... Ezt talán így nem akartam tudni. Amúgy Ahsoka már nem volt Jedi akkor. 

Ami azt illeti, nem spoilereztem, de nem szándékosan nem, sorry. Az egyes pont evidens, valamikor el kellett kezdődnie. A kettes, hármas és négyes pont a Rebelsben van említve. Az ötös pont meg masszív sületlenség a részemről, a könyvben a 66-os parancs nem is szerepel, csak említik, és nem derül ki, hogyan ússza meg Maul vagy Ahsoka vagy Rex. Nem tudom, azt honnan szedtem (nem tetszett az a könyv, szóval nem meglepő, ha rosszul emlékszem rá). Szóval így pontosabb:

5. Sidious a Mandalore ostroma alatt vagy után (nem tudni) kiadja a 66-os parancsot.

Az az egy 100%, hogy a Mandalore ostroma és az ep3 párhuzamosan játszódik. Ez pedig a Rebelsből derült ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ja hát akkor most jót spoilereztél nekem mert nem olvastam a könyvet... Ezt talán így nem akartam tudni. Amúgy Ahsoka már nem volt Jedi akkor. 

Ezt én is beszívtam. Tényleg nem tudom miért nem lehet spoiler mögér rakni ezeket. Dzséjt egy ideje azt hiszi hogy mindenki olvasott mindent.:evil::D. MIndenhol leírja az adott kánonregényből azt ami oda illik.

Dzséjt, légyszi rakd már ezeket spoiler mögé mert igaz hogy már pár kánonregényt elolvastam(Tarkin, Katalizátor, Utóhatás-trilógia) de egy csomót nem. Köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Frenkie írta:

Dzséjt, légyszi rakd már ezeket spoiler mögé mert igaz hogy már pár kánonregényt elolvastam(Tarkin, Katalizátor, Utóhatás-trilógia) de egy csomót nem. Köszönöm.

Most írtam le, hogy nem spoilereztem. Az első négy pont a Rebelsben van (remélem, azt nem kell spoilerbe tenni), az ötödik meg masszív baromság. Most olvastam utána, mert gyanús volt, hogy ilyen részletes dolgokra emlékszem, miközben pont azt kritizáltam a könyvben, hogy lófütyit sem tudunk meg a Mandalore ostromáról (a könyv topikjában olvasható a kritikám). És így is van. Amit az ötös pontban írtam, az nincs benne a könyvben, haluztam, vagy valamilyen elméletemre emlékszem, t*köm tudja. De azon kívül én sem tudok többet, mert még Filoni részletes beszámolóját sem olvastam.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka mondata Ezrának Anakinról (Shroud of Darkness epizód): "The Last time I saw him was when he rushed off to rescue the Chancellor".

Rex megemlíti Ezráéknak az első találkozójukkor, hogy Ahsokát utoljára a Mandalore -i ostrom idején látta.

Maul Lady Tano -nak nevezi Ahsokát - mivel a TCW -ben eddig nem találkoztak, Mandalore -on már igen.

 

De amúgy én meg csak az Ahsoka panelt néztem meg régebben, ahol Ahsoka jövőjét boncolgatták Filoniék. Ott volt szó erről a történetszálról, ahol kb. azt mondták el, amit fentebb írtam + egy kis 66 -os is belekerült. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összeszedtem nektek a befejezetlen epizódokból kikerült concept artokat, időrendben. :)

Elsőként is itt vannak a fejvadászok. Egyszer de jó lenne látni. Ezek a képek nagyon lelkesítőek. :clap2:

 

Bounty Hunters arc (produkciós kód: #5.22-5.25)

PadfcgA.jpg

N8eqV0w.jpg

d3V0bpF.jpg

l56qDkb.jpg

 

eT7btPW.png

 

UxKv4UD.png

 

8KJuazC.jpg

vivh0IN.jpg

eJWIWib.jpg

 

Cad új kinézete:

jJeeETg.jpg

 

Cad Bane új hajója, a Justifier (a concept art 2012. februárjában készült el)

W2vhytr.jpg

 

Tusken Sámán (2012. február/március?)

fOBNKRR.jpg

 

Tusken fosztogató

n7eFbAi.jpg

 

A jó öreg Dewback

1RU8Z0h.jpg

 

Fyhz1I6.jpg

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ahsoka's Walkabout concept artjai:

 

Ahsoka új kinézete:

pSi5qKo.png

yo3Sgh8.jpg

 

Ahsoka és Nyx

9P3tp1e.jpg

 

Ahsoka robogója - ez lett később Kanan robogója. :)

J3nBCpO.jpg

 

ZNZnS5E.jpg

 

YkQpIF9.jpg

 

yJHIyVJ.jpg

 

Nyx Okami karakterdizájnja

NWLuNf6.png

 

eLTW3dq.png

 

A Pyke -ok valóban megjelennek a történetben. :)

Hz8q1aw.jpg

 

P2Su68D.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Yoda/Kasshyyyk történetszál csodaszép concept artjai. :P

 

YXiRfEN.jpg

 

QjyecTG.jpg

 

U750tGb.jpg

 

Tarrful beszél egy fához

17EI0Q9.jpg

 

GAynq7x.jpg

 

ja0VSNU.jpg

 

wi6RpvP.jpg

 

Ez a történetszál a Dark Disciple első fele és a Darth Maul: Son of Dathomir között játszódott volna. (2012. novemberében lett kész az alábbi concept art)

5OKhWzJ.jpg

 

hogwDDb.jpg

 

GR0n816.jpg

 

fSrTe3C.png

 

erBKKlB.png

 

szJRe57.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.