Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

A The Clone Wars animációs sorozat

Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Még így is cirka 30 év lesz a két sorozat között. 

Persze, de azért jó lesz látni Mandalore történetét folyamatában. Kezdve a TCW korai évadaival, aztán ez az évad, aztán Rebels és végül a sorozat.

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Még így is cirka 30 év lesz a két sorozat között. 

Egész pontosan 25 év lesz. Azért kíváncsi leszek, hogy mennyit változott. A Rebelsben sajnos nem láttunk be a városokba, a puszta sokat nem változott. De érdekelne, mi történt a fővárossal, Sundarival. Hogyan hathatott rá a birodalmi megszállás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A TCW új évadáról:

Ugye kapunk 12 új részt, amellyel (elméletileg) lezárják majd a sorozatot. Sokan ugye arra tippelünk, hogy a Mandalore ostroma mellett a másik két történet a Bad Batch és az Utapau történetek lesznek. Valamennyire én is ezt éreztem, de az elmúlt napokban megfordult bennem ezzel kapcsolatban valami. Nem hinném, hogy így lerendeznék az új évadot, hogy csak 1 új történetet kapnánk meg.

Persze itt jön be az, hogy sokan például nem is látták a BB és Utapau történeteket, mert félkészek. De nem hinném, hogy az SW rajongók többsége TCW fan. Van egy bizonyos bázis az SW fanok körében, akik imádják a TCW -t, nem hinném, hogy mindenki látta azokat a részeket, de az Utapau történet már több, mint 4 éve fenn van a YT -on, illetve az SW.com oldalán, így ennyi idő alatt simán láthatták a részeket - lehet már nem emlékeznek rá, de attól még rátaláltak. A BB történetet meg ugye leadták a 15 -ös Celebration -ön, ergó aki ott volt, az mind láthatta azt. Illetve a YT/SW.com oldalakon is fenn van, így 3+ év alatt azt is sokan megtekinthették.

És most ezzel nem azt akarom mondani, hogy azzal, hogy több éve fenn vannak, nem is kapjuk meg őket az új évadban. Ezt nem vitatom, lehet, hogy megkapjuk. De itt van néhány érv azzal kapcsolatban, hogy az új évad új sztorikat fog rejteni - a reddit/YT oldalakon már vannak ilyen fajta fejtegetések, illetve én is ide jutottam el. :)

- Filonit megkérdezte ha jól tudom Athena, bár lehet, hogy valaki más, hogy mi lenne, ha elmesélnének új klónháborús történeteket. Így született az + a fanok jóvoltából, hogy a TCW kapott egy új, 12 részes záró évadot. Ha új történeteket akarnának elmesélni, amiket még nem meséltek el - és nem láttunk - akkor minek adnák ki fullosan a BB és Utapau történeteket? Szerintem amúgy a fejvadászos és az Ahsoka's Walkabout történetek is félkészek, szerintem majdnem olyan készen vannak, mint előbbiek, mégsincsenek kiadva. :)

- Most kicsit furán hozom össze a nem készülő Boba Fett film, a The Mandaloreian és a TCW hármasát. Viszont! Ugye kiderült, hogy nem lesz Boba Fett film - vagyis egy ideig biztos, hogy nem kapunk. 100% -ig a mandis sorozatra fognak koncentrálni, amit már év eleje óta dédelgetnek, tehát Filoninak tudnia kellett, hogy miről szól a sorozat, ha már egyszer nemcsak rendezi az első részt, hanem producere is a sorozatnak. És ezzel együtt könnyen megcsinálhatják a fejvadászos történetet, nincsen Boba film, ami miatt talán tartottak - amit nem is értenék - könnyen elmesélhetnék, hogyan válik Bobából híres fejvadász, Bane sorsát is lezárnák.

- Aurra az egyedüli gond, ugyanis most láttam egy videót, amiben arról beszéltek, hogy Aurra meghalt volna ebben a történetben. Hogy hogyan az jó kérdés, mindenesetre ha annyira van félkészen, mint a BB/Utapau, akkor van egy kis munka/átvariálás a Solo miatt - nem hinném, hogy Beckett itt feltűnne - de van esély szerintem, hogy megkaphatjuk a történetet.

- Tom Kane augusztusi facebook bejegyzésében közölte, hogy 5 új TCW részhez adta a hangját. Yoda hangját adja a fickó, viszont a narrátor is ő. Ezzel már azt is mondhatjuk, hogy 5 rész, 5 új részhez narráció, viszont ha csak a Mandalore az új történet, az 4 rész, ergó 1 rész pluszba kapunk, azzal viszont 13 rész jönne ki, és nem hinném, hogy csináltak egy 1 részes történetet, mert minden történet mostmár kvadrológia. Tehát 1 új történetet mindenképpen kaphatunk.

- Viszont ha Yodával számolunk, akkor az 5 rész úgy jönne ki, hogy megkapja a Kasshyyykos történetét, illetve a Mandalore -os történetben megjelenik egy kis ideig, hogy visszahívja Anakint és Obi-want Coruscant -ra - Filoni mesélte a 16 -os Ahsoka Untold Stories panelen.

Tehát a Kasshyyykos lehet az új történet? Vagy megkapjuk a fejvadászokat vagy Ahsoka alvilági kalandját a Kasshyyyk és Mandalore mellé? Akárhogy is, Yoda 2 történetben tűnne fel csak, egyikben főszereplő, másikban éppen csak. 5 rész pipa. :)

Persze majd jövőre többet fogunk tudni - gondolom a Celebration -ön - kíváncsian várom tehát a véleményeteket, hogy vajon mi is lehet a helyzet. :)

Szerkesztve: - Bence1997

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Érdekes lehetőségek, bár én még mindig azt gondolom, hogy a fél kész epizódokat kapjuk meg plusz Mandalore ostromát. Bár nem lennék szomorú ha igazad lenne. :D Továbbra is kérdés mennyit akarnak beleinvesztálni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én szomorú lennék, mert utálom a gondolatát is, hogy van félkész epizód, ami kánonnak számít. Fejezzék csak szépen be rendesen. Szerintem az nem számít, hányan látták már, eleve kétlem, hogy a rajongók nagy többsége végig nézte (én is csak egyszer vettem rá magamat), és azt is kétlem, hogy valaki fújna, ha ezeket a részeket is megkapnánk teljes pompájában. Ha már a kánon része, legyenek szerves részei azzal, hogy befejezettek, és nem úgy néznek ki, mint a filmek törölt, félkész jelenetei.

Plusz én nem hiszem, hogy egy trailer miatt befejezték volna a Bad Batch egyetlen jelenetét és az egyik karakterét. Oké, az állomás és a szereplő is feltűnhet más részben, de akkor is, logikusabbnak tűnik, hogy ha egy jelenet a Bad Batch-ből van, akkor a Bad Batch-t megkapjuk.

• Imádom 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is amellett vagyok, hogy fejezzék be a félkész részeket, annál is inkább, mert én nem néztem meg őket félkészen. :P Pedig szerettem a TCW-t és kíváncsi vagyok ezekre az epizódokra is - ha majd elkészülnek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
43 perccel korábban, Pildi írta:

Én is amellett vagyok, hogy fejezzék be a félkész részeket, annál is inkább, mert én nem néztem meg őket félkészen. :P Pedig szerettem a TCW-t és kíváncsi vagyok ezekre az epizódokra is - ha majd elkészülnek. :)

Dettó. Én sem láttam még őket és most már csak készen szeretném. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nekem a Bad Batch annyira nem jött be, de az utapaus nagyon tetszett, morogtam is közben, hogy ezt miért nem lehetett befejezni.

Spoiler

A Bad Batch is csak Echo feltámadása miatt nem jött be.

• Imádom 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Azért a momentumért én se voltam oda

főleg mert illően meggyászoltam és elkönyveltem halottnak. Fives tragédiája is teljesebb lenne úgy, hogy ő az utolsó Domino.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én sem láttam a félkész epizódokat. Az egyiket elindítottam anno, de mikor megláttam hogy néz ki azonnal leállítottam. Úgyhogy nekem is újdonságok lesznek

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azért a momentumért én se voltam oda

Spoileres tartalom megtekintése

Nekem is pont emiatt nem tetszett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A BB nekem tetszett, bár igaz,

Spoiler

Echo visszahozása

csorbított a történet tetszésén, ennek ellenére ezt és az Utapaut nagyon szeretem. :)

Az, hogy a félkészeket megkapjuk? Benne van a pakliban, én sem zárom ki, egyszerűbb befejezni a félkészeket és melléje egyetlen egy új történettel előrukkolni. Mondjuk ehhez tényleg tudni kéne, hogy mire is számítsunk. Mondjuk szerintem a BB történetben van egy olyan dolog, amely rohadtul elveszi egy dolognak az értékét, ezért ha úgy döntenének, hogy nem fejezik be teljesen, annak én jobban örülnék.

Mindenesetre ha megkapjuk az Utapaut és a BB történeteket a Mandalore mellé, akkor is jól járunk, de már tkp. azt is hihetetlen volt felfogni 3 hónappal korábban, hogy jövőre kapunk 12 részt. :D Nem tudom, hogy jelenleg is még tart -e a szinkron felvétele, előző hónapban még Matt írt dolgokat.

Én kitartok amellett, hogy kapunk a Mandalore mellé 1 új történetet. A Bad Batch az előzetes miatt evidens, a Mandalore úgy szintén. Nekem Tom Kane bejegyzése a biztosíték arra, hogyha nemis 3 teljesen új történetszálat, de min. kettőt kaphatunk. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A CBR exclusive interjút készített Ashley Eckstein -al, aki megköszönte a fanoknak a sok támogatást és azt, hogy visszatérhetnek új epizódokkal. Megkérdezték tőle, hogy már elkezdte -e a hangfelvételeket, Ashley pedig erre csak annyit mondott, hogy jelenleg is azt csinálják. :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez azért kicsit meglepő! Mert ugye ha a fent említett két animatics szálat mutatják be ahhoz nem kell szinkron. Vagy a Mandalore részekre gondolhatott? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem az eredeti elképzelésekhez képest azért az elmúlt években történhettek módosítások. Ne feledjük, több éves forgatókönyvökről van szó, ezalatt az idő alatt rengeteg dolog változott. Én erősen kétlem, hogy a Mandalore-szál, amit látunk, ugyanaz lesz, amit anno elképzeltek vagy megírtak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na jó de annak a felvételnek nem kellenek hónapok. Kicsi az esély rá, hogy épp akkor mentek be a stúdióba amikor a cikk készült. Lehet, hogy több dologról van szó.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem a Mandalore történetet veszik éppen. Ha jól emlékszem, anno a teljes 6. évadot felvették és még a 7. évadból is vannak olyan jelenetek, ahol hallunk hangokat a karakterektől. (ha jól tudom, az utolsó ilyen hanganyag a Dark Disciple/Kasshyyyk -os történet volt)

Mindenesetre Matt szeptemberben közölte, hogy de jó újra a családban, míg Tom Kane augusztusban azt írta, hogy már 5 részhez felvett hangokat - sokan úgy írják, hogy Yodaként, ami érdekes lenne.

Szerintem nem biztos, hogy a 2 kiadott történetet megkapjuk. Mármint a BB esélyes - ha már a trailerben szerepelt, de lehetett akár a Kasshyyykos történet eleje is. Ha Tom valóban Yodaként vett fel 5 részt, akkor esélyes, hogy megkapjuk a Kasshyyyk -os szálat és akkor a Siege of Mandalore -ban feltűnik még egyszer Yodaként

Spoiler

hogy visszaküldje a Coruscantra Anakint és Obi-want megmenteni Palpit

ez szerintem szépen felvezetné az EpIII -at. És mivel a BB a Kasshyyykos történetben is szerepel, jó lenne továbbkövetni a csapat történetét.

Bár hallottam olyat is, hogy ez a 12 rész Ahsokáról fog szólni, de nekem van egy sanda gyanúm, hogy csak a Mandis részekben fog megjelenni.

Amúgy meg sok történet el van kezdve, de nincsen befejezve. Én azt is eltudom képzelni, hogy új történeteket kapunk, és mivel az Utapau/BB kettőst csak be kell fejezni, így azokat megkapnánk a Celebration -re esetleg. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egyébként van valami premier dátum? Én csak arra emlékszem, hogy bejelentették, hogy lesz folytatás jövőre de semmi többet. Volt szó az új Disney streamről? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igen, Filoniék elmondták, hogy a Disney jövőre érkező streaming szolgáltatására fog érkezni. Még mindig nem tudni, hogy pontosan mikor is fog érkezni, de úgy hivatkoznak rá, hogy late 2019, ami szerintem leghamarabb októbert jelent.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Santa Claus bőségesen megjutalmaz minket. :D

Amúgy szerintem a TCW és a Mandalorian egyben fog jönni, a tipikus Netflix módszerrel. Ennek annyira nem örülnék, de szerintem erre számíthatunk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ennek én se örülnék de erről már sokat írtam. Az a baj, hogy az egyik tompítja a másikat. Remélem győz a józan ész és nem így lesz. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hát ennek én sem. Tavasszal jöhetne pl a TCW és akkor nem ütközne. De még akkor is nagyon zsúfolt lesz az év vége, pedig szeptembertől csak és kizárólag az EP IX-re kellene koncentrálniuk. Onnan engem már csak az fog érdekelni.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Na jó de annak a felvételnek nem kellenek hónapok. Kicsi az esély rá, hogy épp akkor mentek be a stúdióba amikor a cikk készült. Lehet, hogy több dologról van szó.

Semmi esélye sincs, hiszen az interjú az október elején megrendezett New York-i Comic Conon készült, és kétlem, hogy Ashley onnan ment a stúdióba. Már csak a pár száz kilométeres különbség miatt is. :lol: Amúgy meg simán eltarthat hónapokig. Az animációs sorozatokhoz nem úgy történnek a hangrögzítések, mint egy animációs filmnél. Az ütemtervben sokat számít, mikor van kész a forgatókönyv, a karakter modellje, mikor ér rá az őt alakító színész és később milyen változtatásokat hoznak. Teljesen reális, ha hónapokig szórakoznak ezzel. Ecksteinre lehet, hogy csak októberben került sor valamiért. Vagy visszahívták valami okból. Nem látunk be a kulisszák mögé, így szerintem kár találgatni, pláne egy ilyen helyzetben, amikor egy visszatérő sorozatról van szó, és minden hadititok. :) A TCW jövőre érkező epizódjaihoz október elején még vettek fel szöveget. Ennyi a biztos, de ebből ugyanúgy jöhet az, hogy vadonatúj epizódokat rögzítettek, amiket év elején írtak meg, és az is, hogy már előrehaladott epizódokhoz vettek fel újabb szövegeket, mert ezt-azt megváltoztattak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ