Jump to content
Ody Mandrell

A The Clone Wars animációs sorozat

Recommended Posts

Köszi, Ody! :) Talzin egyre jobban felkelti az érdeklődésem. Egyszerűen nem látom, milyen lapjai vannak és hogy mik a céljai. Az előző évadban támogatta Savage Opress bosszúhadjáratát, ahogy Asajj Ventresszét is. Mindkettőt fellázította Dooku ellen, de még a Jediknek is segített, hogy elkapják Opresst, de miért?

Maul -ra megy ki a játék szerintem. Csak még nem tudjuk hogyan.

Maul -ra megy ki a játék szerintem. Csak még nem tudjuk hogyan.

Jó lenne tudni, hogy ez miért olyan fontos neki. Valami összeköti kettejüket a múltban. Mi más lehet, ha az egész Galaxisban egyedül ő tudott arról, hogy életben maradt?

Jó lenne tudni, hogy ez miért olyan fontos neki. Valami összeköti kettejüket a múltban. Mi más lehet, ha az egész Galaxisban egyedül ő tudott arról, hogy életben maradt?

Szerintem valahogy ő mentette meg.

Rész híjján, íme az epguide kép:

Ó és még valami: A brothers-t márc 9-re datálják! A revenge-t meg egyelőre nem.

Nem lesz dupla az évadzáró?

Ez rendhagyó és egyben szomorú...

epguide419.jpg

Edited by csoli1138

Rész híjján, íme az epguide kép:

Ó és még valami: A brothers-t márc 9-re datálják! A revenge-t meg egyelőre nem.

Nem lesz dupla az évadzáró?

Ez rendhagyó és egyben szomorú...

köszi a képet. A dátumot már tudjuk egy ideje, ki is van írva az epizód alá. És hogy miért nem dupla? Túl hamar véget érne a sorozat. :) Így is legalább fél évet kell majd várni az ötödik évadra.

Ez a videó nagyon jó lett.

Nekme az az elképzelésem, hogy Talzin talán Sidious és Dooku uralmát akarja megdönteni és egy új Sith Rendet kialakítani.

Eszembe jutott, hogy talán Talzin ott volt a Naboo-n és talán ő mentette meg Mault a biztos haláltól valahogy.

Ez a videó nagyon jó lett.

Nekme az az elképzelésem, hogy Talzin talán Sidious és Dooku uralmát akarja megdönteni és egy új Sith Rendet kialakítani.

Ahhoz így önmagában túl kevés lenne, még ha a többi éjnővér klán mellé áll, akkor sem lenne esélye. Ráadásul nem is érteném a motivációját, hiszen eddig sem tett lépéseket ennek érdekében.

Volna egy tippem, arra, hogy mitől néz ki úgy Dooku az ep guide képen,

mint aki himlőt kapott:

Talzin nyilván valami mágikus mérget tett abba a feketegyökér italba, amit akkor adott a grófnak, amikor Dathomir-ra látogatott, pontosan azért, mert előrelátta, hogy Ventress bosszúhadjárata kudarcba fog fulladni, és akkor bizony kelleni fog nekik valami, amivel rákényszeríthetik Dooku-t, hogy vonja vissza a csapatait, amiket biztos rájuk fog küldeni, hogy bosszút álljon az árulásukért.

Edited by Werebazs

Volna egy tipped, arra, hogy mitől néz ki úgy Dooku az ep guide képen,

mint aki himlőt kapott:

Talzin nyilván valami mágikus mérget tett abba a feketegyökér italba, amit akkor adott a grófnak, amikor Dathomir-ra látogatott, pontosan azért, mert előrelátta, hogy Ventress bosszúhadjárata kudarcba fog fulladni, és akkor bizony kelleni fog nekik valami, amivel rákényszeríthetik Dooku-t, hogy vonja vissza a csapatait, amiket biztos rájuk fog küldeni, hogy bosszút álljon az árulásukért.

És gondolod, hogy Dooku-nak másfél évadon át semmi baja nem volt az italtól? :)

Bocsi Werebazs, de ezúttal igazat adok Bennek. Az a gyökér azóta már biztosan kiürült a szervezetéből, hacsak nem okozott valamilyen maradandó hatást, amelynek nem voltak látható jelei. De... Nem zárnám ki a te verziódat sem. :) Ebben a történetszálban akármi megtörténhet. Egyébként a Massacre szinte a Witches Of The Mist közvetlen folytatásának is tekinthető, én legalábbis újranéztem az előző évad trilógiáját. :)

Volna egy tipped, arra, hogy mitől néz ki úgy Dooku az ep guide képen,

mint aki himlőt kapott:

Szerintem észrevette volna Dooku ha megmérgezik, kivéve persze ha íztelen-szagtalan.

Kiürülne??? :pfff:

Na jó először is lehet, hogy in-universe csak egy hónap telt el a Nightsisiters-trilógia óta, vagy még annyi sem. Másodszor azt írtam, hogy MÁGIKUS méreg, ami lehet, hogy csak akkor kezd hatni, ha Talzin aktiválja, de egyébként akármeddig lappanghat a szervezetben. Tartsátok észben, hogy ugyanazokról a boszorkákról beszélünk, akik egyetlen rituáléval kétajtós szekrényt csináltak Savage-ból. Ezek után szerintetek komolyan problémát okozna nekik, olyan mérget keverni, ami ellenáll az SW univerzum egyébként is inkonsistens biológiai szabályainak? :nana:

Ami Dooku-t illetti: a filmekben és a sorozatban már bizonyította egy párszor, hogy könnyen manipulálható, és naiv. Az sem volt gyanús neki, mikor Talzin órákkal egy ellene elkövetett merénylet után felkereste őt. Akkor minek gyanakodott volna mérgezésre? Aztán ott van persze, amit te is mondtál NorbiLordi, hogy a méreg lehet íztelen-szagtalan is. A méreg érzékelés képesség pedig egyrészt EU, másrészt mégha canon lenne, akkor sem volt szó arról, sehol a filmekben, vagy a TCW-ben, hogy Dooku birtokában lenne ennek a képességnek.

Edited by Werebazs

:o

Ez az előzetes valami brutál hangulatos, köszi!

Jól sejtettem, Obi-Wannak azonnal visszanőtt a haja és a szakálla, nem sokat foglalkoztak vele a készítők.

Ventress - Grievous - Talzin - Dooku - Opress - Maul... mi lesz itt? Amióta folyamatosan barátkozom a ténnyel, miszerint Maul él, egyre könnyebb megemészteni és bár továbbra sem tetszik, ez a trailer alaposan meghozta a kedvem a fináléhoz. A záró képkockák pedig remélem, meggyőzték a kétkedőket: Maul Grievous-szerű alsó részt kapott, így az Ep1-ben kettévágott "példány" teszi tiszteletét a TCW-ben, nem klón, vagy szellem (legalábbis nagyon-nagyon valószínű). A magyarázatra továbbra is kíváncsi vagyok.

Felkészülni!

Tejóságos Erő! :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Mikor jön, mikor jön, mikor jön? :yes:

Ez már most nem az évad, de a sorozat legjobb részei lesznek szerintem számomra. Nagyon sokat várok :rock:

Hát igen....most már nincs miben reménykedni. :D

Obi vs. Maul megint, kicsit ironikus lesz. De legalább felbolydul a galaxis, mindenki megérzi a dolgot és ebből talán ki lehet hozni valamit. Nem csodálom, hogy a Jedikenk élve kellene...

Maul milyen szószátyár lett hirtelen. :D

Az elmúlt 12 év alatt gyűlhetett benne. :D

Egyébként tudnátok letöltési elérhetőséget adni ehhez a trailerhez? Eddig egy előzetes se fogott meg ennyire.

Maul milyen szószátyár lett hirtelen. :D

Az semmi, de ahhoz képest hogy egy mezei tanitvány volt hirtelen akkora power lett hogy a fél galaxis érzi hogy visszatért. Az előzö elözetes jobban tetszett: nekem ez nagyon hatásvadász volt.