Jump to content
Ody Mandrell

A The Clone Wars animációs sorozat

Recommended Posts

Posted (edited )

Megjelenés: 2020. Február!!!

Image

Edited by Bence1997
  • Like 3
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2

Az már nincs olyan soká. :)

Így viszont amint végetér a Mandi, rögtön jön a TCW. Márha a Mandi szünetet tart a TROS premierje környékén.

Ja és Filoni hivatalosan is bejelentette, hogy ez az utolsó évad! Korábban volt olyan hogy az emberek több évadot aposztrofáltak, de szerintem ez eddig is egyértelmű volt, hogy ez a 12 rész lesz az utolsó.

Nem lehet okunk a panaszra, el leszünk látva tartalommal a "mozifilm-ínséges" időkben is. Hirtelen nem is tudom, melyiket várom a legjobban. Igazából mindegyiket. :) 

Lehet már volt szó róla. Szerintetek feltűnhet Kanan padawanként?

Esélyes lehet. Én most egy olyat tudok elképzelni, hogy

Spoiler

látjuk majd Kanant és mesterét, ahogy az utolsó küldetésükön vannak és elhangzik a 66 -os parancs.

Amúgy a Lucasfilm levédett egy újabb logót, amelyen egy klónsityak található. Ebből azt lehet következtetni, hogy az elkövetkezendő időkben esélyes, hogy a TCW -hez jönnek majd tie-in történetek vagy éppen új Lego szettek is. :D

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Esélyes lehet. Én most egy olyat tudok elképzelni, hogy

Spoiler elrejtése

látjuk majd Kanant és mesterét, ahogy az utolsó küldetésükön vannak és elhangzik a 66 -os parancs.

Amúgy a Lucasfilm levédett egy újabb logót, amelyen egy klónsityak található. Ebből azt lehet következtetni, hogy az elkövetkezendő időkben esélyes, hogy a TCW -hez jönnek majd tie-in történetek vagy éppen új Lego szettek is. :D

Képregény formába még egy Fallen Order tie-in is elképzelhető, sőt én kifejezetten örülnék neki. A Fallen Order amúgy is kapott már a Vader sorozatban is egy kis felvezetést, most meg megy egy saját sorozat is. Egy klón háborús képregénybe simán betehetnék a fiatal Cal Kestist, már  annyira is elég lenne, hogy elsétál a folyosón Anakin vagy Obi-Wan mellet. :D 

Edited by Dei