Jump to content
Ody Mandrell

A The Clone Wars animációs sorozat

Recommended Posts

Nagyon jó fanmade trailer a TROS végső előzetesének zenéjével. :)

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

40 nap múlva premier!!! :yeah:

Ez kb. most nem tud érdekelni, érthető okokból. :P;) 

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez kb. most nem tud érdekelni, érthető okokból. :P;) 

Majd fog... igen, majd fog. :evil:

• Vicces 1
  • Tetszik 1

2020. 01. 08. - 18:56, Bence1997 írta:

40 nap múlva premier!!! :yeah:

Nem is tudtam, hogy már megvan a premier dátuma... de most akkor ezt felírom piros betűkkel a naptáramba. Heti egy rész lesz amúgy a menetrend (most utánanézve a többi epizódhoz nem találtam dátumot)?

1 órával korábban, Wilde írta:

Nem is tudtam, hogy már megvan a premier dátuma... de most akkor ezt felírom piros betűkkel a naptáramba. Heti egy rész lesz amúgy a menetrend (most utánanézve a többi epizódhoz nem találtam dátumot)?

Nagy valószínűséggel igen. Még nincs konkrétum ez ügyben. 

7 órával ezelőtt, Wilde írta:

Látva a Disney+ eddigi módszerét, szerintem hetiben fogják adni.

Ugye azt írták, hogy sokan visszamondták az előfizut A mandalori vége után, kíváncsi leszek a TCW új évadával mennyien térnek vissza hozzá és mennyi új előfizető lesz.

Persze, hogy kamu. Néhányan twitterre kiírták, hogy mivel nincs már Mandalóri, lemondják az előfizetésüket. Néhány ember... erre a net ráharapott és úgy adták elő, mintha tömegek ezrei mondanák le. :facepalm:

2020. 01. 08. - 22:50, Bence1997 írta:

Majd fog... igen, majd fog. :evil:

Engem érdekel! Nagyon is!! 

Posted (edited )

Érdekesség, hogy a StarWars.com frissítette a TCW kronológiai oldalát, ahol bekerült egy Disney+ -os ajánló, továbbá a kronológia csak 6.13 ig megy el. Kikerült ezek szerint az Utapau történetszál, a Dark Disciple és a Son of Dathomir is. Az Utapau pedig már egy ideje nem elérhető az oldalukon. Egyedül YT -on lehet megtekinteni.

Edited by Bence1997

Akkor egyedül ez az Utapau-történetszál veszett kárba. Sajnálom.

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Akkor egyedül ez az Utapau-történetszál veszett kárba. Sajnálom.

Hát azt én is. :( Utapau az egyik kedvenc bolygóm a SW világában, az arc meg még félkész állapotban is elég jól nézett ki. Nem értem, miért nem lehetett ezt is hozzácsapni a többihez :/ 

• Szomorú 1
  • Tetszik 1

Nem úgy volt korábban, hogy lesz még valami nagy TCW bejelentés? Vagy azon már túl vagyunk? Csak lemaradtam volna?

50 perccel korábban, Donát írta:

Nem úgy volt korábban, hogy lesz még valami nagy TCW bejelentés? Vagy azon már túl vagyunk? Csak lemaradtam volna?

Nincs bejelentés.

Amúgy elképzelhető, hogy a héten kapunk végre valamit. Április óta nem kaptunk semmit - a D23 -as bejelentés és a január elsejei rövid betekintő mellett - szóval mivel pénteken 17. -e és a sorozat Február 17. -én fog érkezni, esélyes, hogy kapunk valamit. Már csak azért is, mert általában a Disney+ 1 hónappal a sorozat/film előtt kiad valamit. Például az előző héten, 7. -én(?) kiadták a Timmy Failure c. filmjük előzetesét és plakátját. Szóval a héten jöhet valami. :)

• Köszönöm 1
  • Tetszik 3

Jöhetne már valami tényleg. 

Tudjátok hogy éreztem magam, amikor bejelentették, hogy lesz a tcw-ből még egy évad? Pont úngy, mint 30 évvel ezelőtt, amikor a tinidiszkóban a lambada és hasonlók után betette a dj a Personal Jesust! Ez volt a reakcióm: AAAAAAAAA!!!! :yeah:

• Vicces 1
  • Tetszik 1

Posted (edited )

Sam Witwer a múlt héten szerepelt egy műsorban, ahol a következőket mondta:

- A Solo -ban Sam és Ray együtt dolgoztak és most a TCW -ben is együtt dolgoznak. Ray mo-cap munkát végez, míg Sam szinkronizál.

- Kísérleteztek, Ray mo-cap munkáját egy nagyon különleges "szekvenciára" használták az epizódokban. Szükségük volt Ray -re. Tehát amikor majd látni fogjuk azt/azokat a jelenetet/jeleneteket, tudni fogjuk, hogy Ray Park keze munkája.

- Sam ezek után elárult még néhány információt a következő évadról - mókásan hozzátette, hogy Dave majd utólag kirúgja :D - és azt mondta, hogy elment az ILM -hez, egyszerűen csak azért, hogy megnézze Ray Parkot, aki Darth Maul mo-capjét csinálta akkor. Ami igazán lenyűgözte az a következő: míg az egyik szobában felvették a mo-capos jeleneteket, addig a másik szobában már a "szekvenciát" szerkesztették/vágták. Kb. úgy nézett ki a dolog, hogy nagyban nézte Ray munkáját, eközben meg odajöttek hozzá, hogy: akarod látni a jelenetet? Ő meg WTF. :lol: Itt van a reggeli melónk, összeollózva, nézd meg. :D Persze amit látott, az nem egy az egyben a sorozatban látott, de ledöbbent - jó értelemben - mennyire gyorsan dolgoznak a srácok.

- George és Dave kigondolták évekkel ezelőtt a sorozat végét. (ekkor a csaj bemondta, hogy: persze, hiszen ők hardcore fanok. Erre elkezdtek viccelődni, hogy George nagyon is hardcore. :lol:)

- George általában úgy intézte a dolgokat, hogy azt mondta: most Darth Maul visszatér, oldjátok meg, legyenek póklábai. Most pedig megtanuljuk az éjnővéreket és az Erőisteneket. Ők meg szó szerint fogták a fejüket. :D

- Sam mindig is hallgatta azt, hogy hogyan szerették volna befejezni a szériát, de most elérkezett a pillanat. Amikor elolvasta a zárórészeket, akkor azt mondta: ezek a legjobb TCW scriptek, amiket valaha olvasott, nem hitte el. Lesokkolta az egész. Lesz néhány új szokatlan dolog, amikkel találkozni fogunk az új évadban.

- Sam nagyon szeretné, hogy a fanoknak tetszenek ezek a részek. De még nagyobban szeretné, hogyha magának George Lucasnak is a kedvére tennének. George pedig azt mondaná, hogy: igen, ez volt az, amit mindig is akartunk. :) És ha esetleg mégse tetszik majd nekünk... nos, ezesetben ezek az ő ötletei. :lol:

És ami a Mandival is kapcsolatos:

- Lesznek dolgok a sorozat végén, amik nagyon fontosak lesznek a Mandalorian karaktereinek történelme miatt! A Mandalorianban már voltak elejtve mondatok. :)

És ezek a dolgok nem a Mandalorian miatt szerepelnek majd. Sam elmondta, hogy ezek mindvégig tervben voltak!

Edited by Bence1997
  • Like 1
  • Tetszik 5

17 perccel korábban, Bence1997 írta:

ísérleteztek, Ray mo-cap munkáját egy nagyon különleges "szekvenciára" használták az epizódokban. Szükségük volt Ray -re. Tehát amikor majd látni fogjuk azt/azokat a jelenetet/jeleneteket, tudni fogjuk, hogy Ray Park keze munkája.

Ez hangzik a legérdekesebben :hmm:

15 perccel korábban, Yoda József írta:

Ez hangzik a legérdekesebben :hmm:

Ez valóban érdekes. Gőzöm sincs, hogy miként fog kinézni az egész. Meg a Mandis híren lepődtem meg igazán: ezek szerint Dave keze jócskán benne van a karakterek alkotásánál. :hmm:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Off

@ZoliZoltán merre jártál eddig? :P Sokáig nem írtál. 

A 8. film elvette a kedvem az SW-től.

De a Mandalorian most nagyon visszaadta.:)

• Meglepő 1
  • Tetszik 2

Nagyon izgalmas hírek ezek, nagyon jó látni azt is, hogy hová fejlődött a sorozat a 2008-as kezdetektől. Emlékszem anno még nem is tetszett annyira a legeljén, akkor még nem gondoltam volna, hogy micsoda kreativitás szabadul majd fel ebben a szériában. Darth Maulra nagyon kíváncsi vagyok alapból is, de főleg így.

2020. 01. 13. - 12:16, Bence1997 írta:

Érdekesség, hogy a StarWars.com frissítette a TCW kronológiai oldalát, ahol bekerült egy Disney+ -os ajánló, továbbá a kronológia csak 6.13 ig megy el. Kikerült ezek szerint az Utapau történetszál, a Dark Disciple és a Son of Dathomir is. Az Utapau pedig már egy ideje nem elérhető az oldalukon. Egyedül YT -on lehet megtekinteni.

Azt lehet tudni, hogy ez miért történt? Az utolsó évad felülírja ezt a történetszálat majd várhatóan, vagy egyszerűen más ettől független okból vették ki?

27 perccel korábban, Wilde írta:

Azt lehet tudni, hogy ez miért történt? Az utolsó évad felülírja ezt a történetszálat majd várhatóan, vagy egyszerűen más ettől független okból vették ki?

Szerintem szimplán csak azért vették ki a SoD-ot és a Dark Disciplet mert ezek nem részei az animációs sorozatnak. Nem mozgóképen készültek el. Kétlem hogy a 7.évad bármelyiket is felülírná.

Posted (edited )
4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A 7. évad egyedül a Bad Batch-et fogja felülírni, mivel az benne lesz változtatásokkal.

Neked van tipped arra, hogy milyen változtatásokat eszközöltek? Nekem van egy merész ötletem. :D

5 órával ezelőtt, Wilde írta:

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintem szimplán csak azért vették ki a SoD-ot és a Dark Disciplet mert ezek nem részei az animációs sorozatnak. Nem mozgóképen készültek el. Kétlem hogy a 7.évad bármelyiket is felülírná.

A SoD és a Dark Disciple érthető, hiszen nem animációs formában jelentek meg. Ami meglepőbb, hogy az Utapau sincs ott. A történet bár nem része a 7. évadnak* azért az emberek megtudják nézni YT -on animatics formában. Nem a legjobb megoldás, de legalább valamennyire nézhető formában van kiadva. :)

*Az érdekesség az, hogy pár napja a TheForce.Net kirakott egy hírt, miszerint az Imdb oldalán felkerült a 7.01 leírása, amely alapján megkapjuk az Utapau történetet. A baj csak ott van, hogy az oldal szerint az Utapau, Bad Batch és Mandalore történeteket kapjuk meg. És ez pár napos hír. Pedig már kb. 9 hónapja köztudott, hogy nem lesz Utapau. Persze az ember annak örülne a legjobban, ha még azt a sztorit hozzácsatolnák a megjelenőkhöz és aztán 12 helyett 16 -tal fejeznék be a szériát.

Edited by Bence1997

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Neked van tipped arra, hogy milyen változtatásokat eszközöltek? Nekem van egy merész ötletem. :D

Bár a ,,Palpatine és a Moffok" mindblowomnál nem hiszem hogy merészebb, de elolvasnám.:D