Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Vagy esetleg a Ren lovagok feje, a főnök. :) Kétlem, hogy a hetedik részben minden kártyát kijátszanának. A hetedik csak a bevezetés lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy fiatal,erős női karaktert keresnek a filmhez a pletykák szerint. Ez a fiatal lány annyira fontos karakter lenne majd, hogy még a rendezői is benne van erősen a castingolás folyamatában.

http://makingstarwars.net/2015/08/a-rumor-that-star-wars-episode-viii-is-looking-for-young-female-to-cast/

 

Woah..Az EpVIII forgatása most szeptemberben kezdődik Skellig Michael szigeten a pletykák szerint, és 6 hétre le van foglalva a helyszín.

http://www.themoviebit.com/2015/08/star-wars-episode-viii-starts-shooting.html

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, még nem vettem észre, hogy csak abból állna. Az ep7 "plakátján" is ott virít a rengeteg pasas között az egy szem nő (és a mellékesek között sem ugrál túl sok, vagy éppen nem is látszik, hogy az illető nem pasas), és ha emlékezetem nem csal meg, akkor az Rogue One fotón is egy szem hölgy áll a pasik koszorújában ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

De miért kell az egyik nőnek meghalnia, hogy az egyik férfi szereplő párt találjon? Az elképzelhetetlen, hogy Rey mondjuk Poe-val jön össze, vagy senkivel sem jön össze? ;)

Nem azért írtam h ki kivel alkot párt hanem mert van már 1 női főszereplőnk és így akkor valószínűleg 2 lesz ami egy SW filmben nem volt rá példa. Abba meg valahogy biztos Finn és Rey nem fognak párt alkotni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem volt példa, most lesz rá példa. Sok mindenre nem volt példa régen sem, míg el nem készült a következő film. Szóval ez sem jelenti azt, hogy akkor a másik női főszereplőnek meg kell halnia. Nem kell ennyire végletekben gondolkodni. Semmi sem tiltja, hogy egy Star Wars film két női főszereplővel bírjon, mint ahogy azt sem, hogy Reyt egyéb úton fokozzák le vagy meséljék ki, bár utóbbi kettő elég valószínűtlen, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő az ep7 így valószínűleg az egész új trilógia abszolút főszereplője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem volt példa, most lesz rá példa. Sok mindenre nem volt példa régen sem, míg el nem készült a következő film. Szóval ez sem jelenti azt, hogy akkor a másik női főszereplőnek meg kell halnia. Nem kell ennyire végletekben gondolkodni. Semmi sem tiltja, hogy egy Star Wars film két női főszereplővel bírjon, mint ahogy azt sem, hogy Reyt egyéb úton fokozzák le vagy meséljék ki, bár utóbbi kettő elég valószínűtlen, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő az ep7 így valószínűleg az egész új trilógia abszolút főszereplője.

Nem is gondoltam csak megjegyeztem h nem fog meghalni és akkor kiegészítem sem egyéb úton nem fogják ki írni. És szerintem sincs azzal baj h 2 női főszereplő lesz csak új lesz de nem mondtam h baj lenne ezzel.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Azért ez kicsit furcsa lesz így, hogy az ep7-et még be sem mutatták, de már lassan kezdhetünk spekulálni az ep8-ról. Biztos innét is kibukik pár forgatási kép, ráadásul a szereplőkről is lehetséges, hogy informálódhatunk, ami ugye automatikusan elárulja, kik térnek vissza az ep7-ből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek súlyosabb spoilerek lesznek mint az EPVII -es eddigi hírei. :)

 

Azzal, hogy holnap elindul a forgatás, durva spolierek is szivároghatnak ki.

Javaslom, hogy indítsunk egy EP8 spoileres topik-ot, Ody majd eldönti :)

Egyelőre szerintem elég a spoiler kapcsoló.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elindult a forgatás!!!!

http://www.starwars7news.com/2015/09/star-wars-episode-viii-filming-on-skellig-michael-day-1.html

Heli.png

 

Mark Hamill fiát lencsevégre kapták

Nathan-Hamill.jpg

 

A crew of around 100 people and cast members, including

Mark Hamill who will reprise his Luke Skywalker role, are expected to be on the boats due to leave Portmagee today at 7am.

 

 

Also another source, who we believe to be 100% reliable, told us that

Daisy Ridley’s stunt double Chloe Bruce is already in Kerry! She was also present during the filming there last year.

 

 

Birodalom visszavág 2.0-ás lesz? :)

 

Yoda - Luka kontra Luke- Rey oktatás egy elhagyott bolygó elhagyott szegletében.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik az a forgószárnyak űrhajó, viszont a BMW márkájú sikló kicsit túl földi az ízlésemnek. :D

 

Szerintem az ep8-ról bármit spekulálni úgy, hogy az ep7-ről is csak halvány fogalmaink vannak, elég nagy hüleség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah vajon az új női főszereplő hogy fog illeszkedni a történetben?

http://filmbuzi.hu/archives/2015/09/02/csak-a-csajok-star-wars-ep-viii-es-ready-player-one/

Esetleg valami english link? Mert egyenlőre ez eléggé ingatag infó. Lehet,hogy nem is főszereplő lesz a csaj, lesz vagy 3 jelenete a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval válaszolva a saját kérdésemre, itt egy angol link még augusztusból:

 

http://geeknation.com/exclusive-strong-female-character-added-to-star-wars-episode-viii-who-could-it-be/

 

Erős női karakter ( hát mi más...), de korántse biztos, hogy annyira főszereplő. Már csak azért se hiszem, mert már kialakult az új trilógia főszereplő hármasa, kötve hiszem, hogy ezt csak úgy megbontanák vagy bővítgetnék. Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.