Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Látom, vannak problémák az irónia megértésével. Kicsit unom már, hogy mindem topikot teleszemetelsz a nyavajgásoddal úgy, hogy még a filmet se láttad ergo azt se tudod, hogy mennyit fog szerepelni Luke pontosan.

 

Ha pedig tudod, akkor a lentebbi hozzászólásod masszív spoiler spoiler jelölés nélkül. Akárhogyan is, ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom, vannak problémák az irónia megértésével. Kicsit unom már, hogy mindem topikot teleszemetelsz a nyavajgásoddal úgy, hogy még a filmet se láttad ergo azt se tudod, hogy mennyit fog szerepelni Luke pontosan.

Bocs, de nem én "nyavajogtam" azon, hogy Luke keveset lesz az Ep 7-ben, hanem màsok. A nyavajgàsokról meg annyit, hogy szinte minden rendszeres kommentelőnek voltak màr itt negatív véleményei, pl. mikor bejelentették, hogy a Disney megvette a Lucasfilmet, szinte sírókampàny indult itt a fórumon, miközben még semmit se lehetett tudni az új filmekről. Úgyhogy kàr leàllni itt személyeskedve sértegetni egymàst, inkàbb vàgd a centit, mert màr csak 3 hét. Legyen szép napod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:laugh: Ott a pont

Az egy "csöppet" eltérő jelentőségű dolog volt annál, hogy Luke mennyit fog a vásznon szerepelni. :roll: Az egész saga jövője volt a kérdés, és akkora változás állt előttünk, hogy finoman szólva is indokolt volt elgondolkodni, hogy mit hordoz majd magában a változás. Amúgy az utólagos okoskodás helyett ki lehet keresni a hozzászólásomat akkorról, amit mind a mai napig tartok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kasdan nem szállt ki mert be se szállt. Saját elmondása szerint Kennedy és Lucas keresték meg még a Disney felvásárlás előtt és elmondták, hogy lesz egy új trilógia meg egy rakás spin-off. Akkor ő azt mondta hogy egy Han Solo spin-offra szivesen beszállna. Ő csak emiatt csatlakozott bulihoz, csak aztán Kennedy megkérte hogy az ep.7-ben is segítsen be. De arról sose volt szó hogy tovább maradna.

 

Pont Kasdan örvendezett egyébként nemrég, hogy mivel más és más rendezők lesznek ezért bár az alapok majd megegyeznek a filmeknek is kissé eltérő hangulata lesz. Úgy tűnt, hogy ő már tudja hogy mi készül az ep.8 nevű fazékban mert mondta, hogy Rian-nek van egy-két jó értelemben vett őrült dolga amit majd belerak az epizódjába.

Nekem ez jól hangzik. Az ep.7-et már a trailerek alapján is láthatóan olyasvalaki készíti akinek az ep.4 a mindene. Nem feltétlenül baj ha ennek a nyoma nem lesz ott mind a három filmen. Jól is rosszul is elsülhet a dolog, de az ep.8 kapcsán én nagyon bizakodó vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szólnátok, hogy ha erre a filmre annyira spoilermentes lennék, hogy még a film címét se tudnàm. :D Se az előzeteseket, se a plakátot, semmit. :D Jó lenne kipróbálni, de vajon sikerül? :D A moziba bekötött szemmel kellene mennem + füldugóval. És mind a kettőt akkor kellene levenni/kivenni, mikor kezdődik a film. :D

Na jól van azért ennyire nem vagyok mazohista. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha elvonulsz mondjuk Szibériába a jakutok közé, talán sikerülhet kivitelezni ezt. :D Bírnám, hazajönnél repülővel és még a gépen levetítik a közönségnek a trailert valamelyik film előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ahhoz, hogy még a film címét se tudd meg addig, amíg meg nem jelenik a vásznon, nagyjából abban a pillanatban, hogy ezt elhatároztad, egy IC elé kéne vetned magad. Mert ez talán még a némafilmek idején sem volt kivitelezhető. A poszterre ugyanez érvényes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz skacok. :D Úgy döntöttem, hogy a 7. rész után elutazom Grönlandra ott hideg van, inkább valami kis szigetre a Csendes-óceániai szigetvilágba ott talán sikerül ennyire spoilermentesnek maradnom. :D Ja és addig szerzek 10*10^99 db 4 terrás meghajtókat, letöltöm az összes filmet, játékot ami létezik, (na mondjuk ahoz egy gép is kellene :D), viszek elég kaját piát, napelemeket, fagyasztót, hűtőt, tbc, malária meg mindenféle baj ellen orvosságot, meg egy vészhelyzeti műholdas telefont. No meg egy csaj sem ártana akkor elvagyok a 8. rész premierjéig. :D A premier napjára bérlek egy helikoptert amire már úgy szállok fel, hogy be van kötve a szemem a fülem meg eldugítva. De mindezek előtt megkérek valakit, hogy vegyen nekem éjféli premierre Imax jegyet. :D

 

Na viccet félretéve olyan spoilermentes leszek a 8. meg a 9. részre amennyire csak tudok. :) Már a 7. rész TVspotjait sem merem nézegetni, ott mondtam stoppot mikor

a rohamosztagos előránt valami fénykard hárító dolgot vagy lehet hogy az egy ilyen Vizsla-féle régi kard

 

Na, álzó majd kiderül mennyire sikerül. Ezennel hadat üzenek a spoilereknek és egyuttal elindítom a Rajesz-féle spoiler ellenes propagandát forradalmat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kennedy nyilatkozta, hogy minden főbb szereplő visszatér a nyolcadik részben. :) Az újság írja Ford -ot is, de szerintem csak nem akartak spoilerezni. :D

 

Ford erőszellemként tér vissza, ugyanis amikor Kylo Ren átszúrta, a hasán tátongó lyukon keresztül bejutott Kylo lélegzetéből némi midi chlorian is. Ford tehát az utolsó pillanatban erőhasználóként halt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.