Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Közben Snoke már izzítja a második Csillagpusztítót.

Először egy Hold, aztán egy bolygó, az ep. 8-ban egy csillagrendszer, az ep. 9-ben meg egy egész galaxist alakítanak fegyverré. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is volt egy ilyen álmom. Annyi különbséggel, hogy Poe-t fagyasztották karbonitba, de előtte összejött Rey-el, akinek a kezét nem vágták le. Ja és ez NEM rémálom volt :)

 

Volt olyan része is, amikor Kylo Ren megtér, és belehajítja Snoke-ot egy aknába. :lol:

 

Először egy Hold, aztán egy bolygó, az ep. 8-ban egy csillagrendszer, az ep. 9-ben meg egy egész galaxist alakítanak fegyverré. :D

Mindig van hová fokozni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áprilisban Újfent forgatnak majd a Kerry szigeten, Írországban. Ezek szerint lesz jelenet bőven az Ahch-To -n. :D Esetleg más szigetre is ellátogatnak Luke -ék a kiképzés során?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem lenne Jedis :P Nem mellékesen, ha ez Erő szeretné, hogy újra legyenek Jedik - már csak az egyensúly okán is -, gondoskodhatna róla, hogy ez összejöjjön. Hoppá, meg is tette, Rey személyében :D Vagy valami hasonló, és ez sem őrültebb kitaláció, mint az eddigiek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értettem természetesen, hogy találkozik vele.

Jól van, gondoltam :) Egyébként én is megnéznék már végre egy Luke-Leia közös jelenetet, mikor újra találkoznak, sok-sok év után. Ha már a Han-Leia-Luke közös scene nem jött össze az Ep VII-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rész eleji faluégetést és Han halálát leszámítva, elég könnyed hangulatú film volt, sok humorral fűszerezve (talán a leghumorosabb film a Sagában)

Hát nem tudom. A poénok sok esetben oldották a feszültséget (és azt kell mondjam, a humor megjelenési aránya itt nagyon el lett találva), de valahogy mégis borongósnak éreztem az egész filmet. Már eleve a Jakku egy iszonyat magányos és sivár helyszín, aztán Han és Leia esetében ott volt a kimondatlan szomorú nosztalgia, arról nem is beszélve, hogy a dialógusokon keresztül a nézőben tudatosul, hogy valahol a múltban kisiklott minden (Luke kudarca és elvonulása, Ben Solo átállása), és ez pl. nálam rá nyomta a bélyegét az egész filmre.

 

A III. rész után ez volt nálam a legsötétebb hangulatú film, megelőzve még a Birodalom visszavágot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SÖTÉTEBB LESZ A STAR WARS VIII. RÉSZ

 

Manapság már divattá vált a sötét tónus alkalmazása a filmekben, de tudjuk, hogy a Star Wars esetében ez a két legjobb részt eredményezte. Elég, ha csak A Birodalom visszavágra, vagy A Sith-ek bosszújára gondolunk. Független attól, hogy ki, mit gondol a fenti filmekről, vagy Az ébredő Erőről, az biztos, hogy a VIII. rész számos kérdést fog megválaszolni és nyilván számos újabbat fog feltenni.

Mindenesetre a Finnt alakító John Boyega szólta el magát nemrég a sötét tónussal kapcsolatban:

 

"Éppen most kezdtünk el a Star Wars VIII-on dolgozni, ezért most ismét titoktartásba burkolózom. De remek. Sokkal sötétebb lesz, ezért izgatottak is vagyunk."

 

Boyega emellett elhintett egyet s mást a karakterével kapcsolatban, többek között, hogy többet láthatjuk majd harcolni legközelebb.

 

"Az ébredő Erőt csak felvettük jelenetről jelenetre. A következő film a részemről sokkal fizikálisabb lesz, szóval több időt tölthetek majd az edzőteremben."

 

Akárhogy is legyen, a következő epizód sok szempontból rokonságot mutat a Saga sokak által kedvelt filmjével, A Birodalom visszavággal, nem csak a középső rész mivolta miatt, hanem mert a forgatókönyvért is felelős Rian Johnson képében egy igazi szerzői filmes áll a széria élére, hasonlóan, mint annak idején Irvin Kershner.

 

Az ébredő Erőt jegyző J.J. Abrams egy barátja szerint a következőt mondta a VIII. rész forgatókönyvéről: "Annyira jó, hogy bánom, hogy nem én rendezem."

 

Sőt, a Rey-t alakító Daisy Ridley is elismerően beszélt a róla pár hete.

 

Forrás: Star Wars Media

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen. :D Állítólag pár új karakter szerepét kurtította meg. Persze nem tudom mennyire lehet hinni az alábbi kémjelentésnek.

 

"Last week we mentioned Bel Powely and Gina Rodrigues. Now I heard Gina didn’t get it. Now I am told Episode VIII has been pushed about a month. Rian Johnson is going to do another rewrite, and I heard an Asian actress got the role Bel and Gina were up for. But I don’t know if the Bel Powely thing will work out.

I said before there were two young female roles, now I actually heard that the rewrite will make these roles smaller. They want to get to know better the characters they already have. So the new rewrite is shrinking the new roles in order to spend more time with Rey, Poe and so on."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen. :D Állítólag pár új karakter szerepét kurtította meg. Persze nem tudom mennyire lehet hinni az alábbi kémjelentésnek.

 

"... to spend more time with Rey, Poe and so on..."

A kiemelt résznek örülnék, hiszen a karakterek közötti dinamika itt a középső részben hihetetlenül fontos lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.