Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

http://www.moviecastingcall.org/2016/01/star-wars-episode-viii-casting-for-extras-and-photo-doubles.html

 

Egy újabb casting felhívás. Amit megint furcsállok, hogy a színészek nevei közül megint hiányzik Adam Driver és Andy Serkis... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így vagyok vele. Amúgy is kicsit szűknek tűnt a jövő májusi idő, mert a Rouge One épp hogy kifutott volna máris jönne egy új SW mozi. Kell az az egy év szünet, ami ugye kettő lesz az EPVII -től számítva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így vagyok vele. Amúgy is kicsit szűknek tűnt a jövő májusi idő, mert a Rouge One épp hogy kifutott volna máris jönne egy új SW mozi. Kell az az egy év szünet, ami ugye kettő lesz az EPVII -től számítva. :)

Az hogy öt hónap legyen két SW mozifilm bemutatója között valahogy nagyon fura volt. Mint fan örültem neki és simán faltam volna mindkét filmet, de akkoris fura volt. Jó munkához idő kell. Inkább üljenek kicsit rajta. Rian egyébként is még pofozza a script-et. Amikor kiderült hogy egy hónapot csúszik a forgatás az első ami eszembe jutott hogy vajon ha nem lenne a májusi időpont csúszna többet is? Mennyire kell kapkodni csak hogy tartani lehessen az előre bejelentett premiert? Összességében igy nyugodtabb vagyok. Mindannyian nagyon sokat várunk az ep.8-tól. Inkább legyen baromi jó.

 

Egyébként jópofa, hogy anno az ep.7-et is pont igy fél évvel tolták ki. Az is májusban jött volna.

 

Edit: Ja és így nem egy hónapban lesz bemutatva a Galaxis őrzői 2-vel ami óriási marhaság lett volna :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hogy öt hónap legyen két SW mozifilm bemutatója között valahogy nagyon fura volt. Mint fan örültem neki és simán faltam volna mindkét filmet, de akkoris fura volt. Jó munkához idő kell. Inkább üljenek kicsit rajta. Rian egyébként is még pofozza a script-et. Amikor kiderült hogy egy hónapot csúszik a forgatás az első ami eszembe jutott hogy vajon ha nem lenne a májusi időpont csúszna többet is? Mennyire kell kapkodni csak hogy tartani lehessen az előre bejelentett premiert? Összességében igy nyugodtabb vagyok. Mindannyian nagyon sokat várunk az ep.8-tól. Inkább legyen baromi jó.

 

Egyébként jópofa, hogy anno az ep.7-et is pont igy fél évvel tolták ki. Az is májusban jött volna.

 

Edit: Ja és így nem egy hónapban lesz bemutatva a Galaxis őrzői 2-vel ami óriási marhaság lett volna :yeah:

Meg az új Karib Tenger Kalózai filmmel, mert az is májusban jön. :)

 

Akkor az EP8 szemtől szembe megküzdhet az Avatar 2-vel.

Az elég érdekes lesz. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezaz agyalás azóta megy mióta bemutatták az ep.7-et. Csak a filmet továbbra se a Disney írja -jelentsen ez bármit is- hanem Rian Johnson. Ahogy az ep.7-nél sincs semmi okunk azt hinni, hogy nem Abrams ötlete volt a Starkiller bázis és ez valami Disney találmány volt úgy szerintem itt sincs túl sok értelme azon agyalni hogy mit akar a Disney. Ami egy médiavállalat és nem egy script író.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr jól leírta a lényeget.

Nekem szubjektíven egyetlen bajom van azzal, hogy ismét decemberben lesz egy bemutató: már megint mehetünk téli vetítésre, ezer hacukával felpakolva, és még hóviharba is kerülhetünk :roll: Oks, ez csak kényelmi szempont, de akkor is :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy ha kell még félév ahhoz, hogy a lehető legjobb legyen a film, akkor kell. Igaz, a december amúgy is mozgalmas, plusz hideg is van, meg hó is lehet, de volt a tavalyi premiernek egy igazán hangulatos karácsonyi felhangja, így végül is én nem bánom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lepne meg ha erre nem kerülne sor. Tavaly január elején még úgy volt hogy idén decemberben jön. Volt amikor 2014 karácsonyra igérték. Cameron imád halasztani.

És nézd már mi történt! Elhalasztották az Avatar 2 premierjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.