Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2016


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Most olvasom hogy a CelEu háromnapos jegyek máris elfogytak. Van itt valaki, aki már vett?

Teljesen megdöbbentem ezen a híren. Arra kíváncsi volnék, vajon mennyire volt limitált a most elérhető jegyek száma...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az a vicc, hogy még semmit sem tudni a vendégekről se a programokról (mondjuk egy SW rajongónak oly mindegy), de máris elfogytak. Lehet már most megveszem külön-külön a napi jegyeket, nehogy időközben abból is kifogyjunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az lehet, hogy eleve kevés 3 napos jeggyel kalkuláltak, mondván, hogy aki el akar menni, az úgyis elmegy majd, hogy külön napijegyeket kénytelen venni. És ez tényleg így lesz.

Napijegyből véleményem szerint jóval több van, azok nem fognak elfogyni még egy jó darabig.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most is rendelkezésre állt az idő, hogy aki akarja az megvegye a három napos jegyeket. :) Ez kicsit a Depeche Mode koncertekre emlékeztet. Jócskán az új albumok megjelenése előtt kezdik árulni a koncertjegyeket, de ennek ellenére a legjobb helyekre napok alatt elfogy minden jegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg azért, mert fölöslegesnek tartottam úgy, hogy fogalmam sincs, hogy egyáltalán megyek-e. Pláne a korábbi tapasztalatok fényében. Nem egy helyi koncertről van szó.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Na igen, így én is azt mondom, hogy ez hamvába halt ötlet. Nem igaz, hogy a szervezők nem ismerik fel, hogy ez így édeskevés. :facepalm: Mérget mernék rá venni, hogy sokan még meg akarják várni az ep7-et, sőt, sokan még csak azután kapnának rá kedvet. De mit tehetnek, ha addigra már egy jegy sem lesz... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az essen-i biztos hogy nagyobb? A londoni is hatalmas csak úgy tűnik nem elég nagy kaliber egy ep.7-el feltüzelt közönség befogadásához. Kérdés hogy kihasználják-e teljesen a helyszint egyáltalán. A múltkor például csak egy része volt kibérelve és már úgyis elég nagyszabású volt. Gondolnám az a mininum, hogy most még nagyobb részt bérelnek ki, de a gyors jegyfogyás miatt kétségeim vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább arra gondolok, hogy hiába nagy a helyszín (most tegyük fel, hogy az egész létesítményt kibérlik), de ha az USA-ból is jön a szokásos tömeg + még az európai rajongók, akik csak erre vártak évek óta, az már akkora embertömeg, hogy ehhez nincs elég nagy hely Európában.

 

Ne felejtsétek, hogy az eddigi európai rendezvények mellett az amerikai Celebration mindig meg volt tartva. Most meg együtt lesz a kettő. Lehet, hogy ez volt rossz döntés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad lehet. Hiába ütötték rá, hogy Celebration Europe attól még mindenhonnan áramlani fognak az emberek. Már a múltkori Europe rendezvény is tele volt messziről jött rajongókkal. Volt aki új-zélandról repült oda. Ráadásul most annyira be van sózva mindenki mint az elmúlt években még soha.

 

Csak az a fura, hogy egy közel 9 milliós London, ami mint a világ második pénzügyi központja nyilván elképesztő mennyiségű konferenciát tart és levezényelt már egy-két világeseményt nem bir egy rajongói ünnepséggel. Nehéz nem arra gondolni hogy valamit a szervezők is elbénáztak és nem mérték fel reálisan az igényeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ICsak az a fura, hogy egy közel 9 milliós London, ami mint a világ második pénzügyi központja nyilván elképesztő mennyiségű konferenciát tart és levezényelt már egy-két világeseményt nem bir egy rajongói ünnepséggel. Nehéz nem arra gondolni hogy valamit a szervezők is elbénáztak és nem mérték fel reálisan az igényeket.

Lehetséges, hogy semmi másnak nincs ekkora rajongói tábora, ami ilyen sok embert mozgat meg nemzetközi szinten. Ha belegondolok, jómagam, mint átlagos középosztálybeli középkorú háziasszony, kb. semmi másért nem lennék hajlandó ennyi pénz kifizetni, és a tömegben nyomulni, és szerintem van pár hasonló cipőben járó sorstársam, ami nem tipikus. :)

 

Ettől persze még igaz, hogy ki lehetett volna számolni, hogy a múltbéli rendezvények alapján mégis mennyi emberre lehet számítani, és ennek megfelelően szervezni a dolgot. Akár úgy, hogy legyen megint két Celebration egy évben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanakkor bár hajlandó vagy jegyet venni még nem vettél ahogy senki más se a fórumon és ahogy szerintem a rajongók túlnyomó része se. Eleve sokan ahogy Dzséjt irta először szeretnék tudni, hogy jó-e egyáltalán az ep.7. Aki bevásárolt a jegyekből az csak az a keménymag, akinek mindegy mi lesz ott, de látni akarja.

 

A szervezők rossz kalkulációját már a múltkori miatt is hajlandó vagyok feltételezni. Akkoris elszámolták magukat, de hiába, csak azért se korrigáltak. Pedig biztos hogy már korán látszott hogy simán tele lesz, de ahelyett hogy egy nagyobb részt béreltek volna ki inkább hagyták hogy össze-préselődjünk napközben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanakkor bár hajlandó vagy jegyet venni még nem vettél ahogy senki más se a fórumon és ahogy szerintem a rajongók túlnyomó része se. Eleve sokan ahogy Dzséjt irta először szeretnék tudni, hogy jó-e egyáltalán az ep.7. Aki bevásárolt a jegyekből az csak az a keménymag, akinek mindegy mi lesz ott, de látni akarja.

Éppen ez mutatja a jelenség, a rajongói tábor óriási voltát, hogy még sokan nem vettek jegyet, akik nagy valószínűséggel vennének, ha jó lesz az Ep7, mégis lassan megtelik az Excel (azt nem feltételezem, hogy most is csak egy része lesz látogatható, mert az már nonszensz lenne). Lehet, hogy ilyen tömegnek eleve reménytelen Európában találkozót tartani most, amikor a Star Wars a reneszánszát éli.

 

Csak jobb lett volna egy külön CelEu megint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy én vagyok értetlen, de mi köze az EP7-nek(és annak sikerének) a Celebrationhez? Még be sem mutatták, de már óriási az érdeklődés. Én úgy gondolom hogy ha nem lenne Ep7 akkor is ennyi jegy fogyott volna. Egyszerűen ilyen sok rajongó van. Azt meg nonszensznek tartom hogy egy rajongó attól teszi függővé hogy részt vesz egy Celebration-ön, hogyha jó lesz az EP7. Az sw nem csak az EP7-ből áll.

Szerintem olyan is lehet hogy akik nem voltak 2007-ben Londonban(pl jómagam) azok most megnéznék, akinek akkor nem volt rá pénze annak most van.

Egy biztos ha legközelebb lesz Európában(és normális városban nem Essenben) először a jegyet kell megvenni mégpedig akkor mikor elkezdik árusítani. Minden más(repülőjegy, szállás) ráér késöbb.

Egy biztos ezt 100 % hogy kihagyom, de tanulva ebből a következőre rákészülök és azonnal megveszem a jegyet ahogy lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.