Jump to content

A The Mandalorian sorozat

Ody Mandrell
 Share

Recommended Posts

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Őszintén remélem, hoyg nem az lesz a nagy SAGA sorsfordító infó az első részben, hogy a mandalori Boba Fett, mert az egyből kukázná is a sorozatot nálam. 

Szerintem ez tényleg hülyeség lenne, ráadásul logikátlan marketing szempontból, akkor nem The Mandalorian lenne a sorozat címe, hanem Boba Fett.

Tuti nem ez lesz. De az arcának és nevének rejtegetése azt feltételezi, hogy valaki ismert szereplővel lesz kapcsolatban. De ez közel sem biztos, hogy sorsfordító a saga-ra nézve, és lehet, hogy két különböző fordulatról beszélünk. Egyébként szerintem már láttuk a Mandalori arcát, az új trailerben, gyerekként.

(Na egy dolgot még hadd dobjak fel, mi van, ha a mandalorian Kenobi???? :D Ezt Rey-nél is konteózták, amit iszonyú marhaságnak tartottam, de mi van, ha a Mandi tleg az??? Satine Kryze és Obi-Wan gyereke mondjuk? Ezen felül persze ilyen rokonságokat tudok még elképzelni, mint Bo-Katan fia, vagy a Wren-család egy sarja)

• Zavaros 1
  • Meglepő 2
  • Vicces 1

1 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

De az arcának és nevének rejtegetése azt feltételezi, hogy valaki ismert szereplővel lesz kapcsolatban.

Vagy csak szimplán ezzel próbálják meg még coolabbá tenni a karaktert, mint az eop5-6-ban Boba, vagy most a Renek esetében, és a rajongók szokás szerint többet látnak bele, mint ami van benne. Az arca amúgy sincs nagyon elrejtve, hiszen tudjuk, hogy Pedro Pascal játtsza, akinek például a Celebrationon volt arca. Ha leveszi a sorozatban a sisakot, nem leszünk az arcától előbbre. Nem fogunk azonnal ráismerni, hogy igen, ő Boba Fett vagy Obi és Satine fia. :) 

Edited by Dzséjt

Már nincs hátra egy hét! :yes:    Nincs Netflixem sem, egyéb streaming szolgáltatás igénybe véve nálam, így tehát nem tudom, hogy működik, de szerintem Amerikába 12-én, mihelyst 0:00-át üt az óra elérhetővé válik, aztán lehet, hogy totál hülyeség itt amit írtam. (elég nagy az esély rá)

31 perccel korábban, Adrián írta:

Már nincs hátra egy hét! :yes:    Nincs Netflixem sem, egyéb streaming szolgáltatás igénybe véve nálam, így tehát nem tudom, hogy működik, de szerintem Amerikába 12-én, mihelyst 0:00-át üt az óra elérhetővé válik, aztán lehet, hogy totál hülyeség itt amit írtam. (elég nagy az esély rá)

A netflixes sorozatok évadait egyben teszik fel tudtommal, de ez hetente fog jönni, szóval már itt eltérés van.

1 órával korábban, Yoda József írta:

A netflixes sorozatok évadait egyben teszik fel tudtommal, de ez hetente fog jönni, szóval már itt eltérés van.

Igen tudom. De ezeket visszalehet nézni, bármikor nem, akkor szerintem bármikor elérhetővé tehetik, de majd megtudjuk úgyis?!