Jump to content
Ody Mandrell

A The Mandalorian sorozat

Recommended Posts

Én nem örülnék neki, ha cliffhangerrel érne véget az első évad. Szerintem a legideálisabb az lenne, ha a 8. rész végére kapunk egy kerek egész történetet, amiben mellesleg nyitva hagynak egy kaput a folytatáshoz. De azt, hogy ez az évad csak egy bevezető legyen, nagyon nem akarom.

@Ody Mandrell

Miért? Baj hogy nem magadtól fedezted fel Filoni-t?

Amúgy meg közben töröltem a képet.

Edited by Rog

@Ody Mandrell

Elsőre is felfogtam hogy képpel együtt az volt. De attól még érdekel hogy miért. Úgyhogy nekem mégis szükségem van további kommentárra. Ha szpojleres akkor abban is le lehet írni.

1 perccel korábban, Rog írta:

@Ody Mandrell

Elsőre is felfogtam hogy képpel együtt az volt. De attól még érdekel hogy miért. Úgyhogy nekem mégis szükségem van további kommentárra. Ha szpojleres akkor abban is le lehet írni.

Szerintem az öltözet miatt, gondolta.

Mert lázadó ruhában valószínűleg X-szárnyúakat vezetnek, ez pedig irányt ad a sztorira nézve is. A nevekkel nem lehet mit kezdeni, de ha beteszel egy képet az már erősen spoileres.

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amint kijött a felirat én is nézem délután, utána értekezhetünk róla a topikjában. :)

Én ugyan már megnéztem, de felirattal lesz az igazi, úgyhogy nem írok róla még véleményt, de amúgy tetszett nagyon.

Edited by Adrián

Én amiatt a szpojler ügy miatt már jó előre utálom azt a fejezetet. Talán elmúlik mire elkezdem nézni. Szóval magammal is sikerált kitolnom.

1 perccel korábban, Rog írta:

Én amiatt a szpojler ügy miatt már jó előre utálom azt a fejezetet.

Remélem ez nem komoly...

@Mestal sokszor jó meglátásaid vannak, csak a megfogalmazásra figyelj néha. Nekem fontos, hogy egy vita élvezhető legyen, ne pedig az anyjába kivánjam vissza az illetőt.

Edited by starwarsfan1113

Szerintem a mai volt az utolsó epizodikus jellegű rész, és jövő héttől az évadzárás kezdődik. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen poént dobnak be Favreau-ék a végére, de az eddig látottak alapján biztosan lesz valami hatalmas csavar. Illetve szerintem látni fogunk egy régről ismert karaktert (vagy Obi-Wan/Yoda a visszaemlékezésben, vagy Ahsoka).

2019. 12. 04. - 8:30, Pildi írta:

Ahsokának nagyon örülnék, és ez cliffhangernek se lenne utolsó. :)

Ahsoka bármikor bármennyi jöhet. 

• Like 1
  • Tetszik 1

36 perccel korábban, Yoda József írta:

Ne feledjétek, holnap nemcsak TROS lesz, hanem ebből is jön az új rész ;)

És valahol olvastam, hogy ezúttal lesz valami fontos a stáblista után.

Jó hogy fel lett hozva hogy holnap jön a hetedik fejezet. Már jó ideje bepötyögtem egy txt-be a megjelenések napjait és a múlt hét második felében néztem meg utoljára hogy mikorra várható. Azóta meg elfelejtettem. Nem tudom hogy ma lecsekkoltam volna-e azt a listát.

Mondjuk én a helyükben azt csináltam volna, hogy tegnap vagy ma adtam volna ki a részt. Vagy offoltam volna a hetet és a kövi héten duplarésszel zárnám a sorit. :)

Az amerikaiaknak nem szerdán hanem csütörtök este van az ep.9 premier. Egy nappal a premier előtt pedig szerintem jó húzás kidobni az új részt... már ha jó az epizód.