Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az is egy lehetőség lenne, ha EU-s szereplők bukkannának fel. Mekkora lenne már képernyőn látni Mara Jade-t (bár itt még fiatalnak kell lennie), vagy teszem azt Kyla Katarnt, esetleg Dash Rendart (aki már eleve nem EU szereplő).

Mellékszereplők közül szerintem nagy esélye van Temuerra Morrisonnak, hiszen klónokra nagy szükség van ;) (meg bele vehetnék, hogy elkezd új klónminta-egyedekre gyűjteni a Birodalom); meg azokra a Jedikre, akiknek a halálát nem láttuk semelyik részben (Barriss Offee - bár ő a filmben eltűnt a geonosisi arénában -, Shaak Ti, Bultar Swan és a többiek). De már említettem Tarkint is. Millió és egy lehetőség van itt, csak tudják ügyesen kihasználni (és ne szálljanak el, ne teremtsenek túl futurisztikus ketyeréket - néhány EU nagyon elszállt ezen a téren -; rémisztőbbnél-rémisztőbb fajokat gonoszoknak - sorozatokra jellemző szokott lenni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ami engem illet, én is bizakodva várom a sorozat készültét (mármint az élőszereplősét.)

Számomra McCallum garancia a minőségre.

Sokkal inkább az izgat, hogy miképpen tudunk majd hozzájutni. Mert mire elér kishazánkba egy ilyen sorozat, már rég vége az első évadnak. Maradnak a torrent oldalak, meg a házi feliratok? :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már lement a TV-ben, akkor órák kérdése és valamelyik jóravaló SW fan ugyis felrakja net-re. Anno olyan apróságokat, mint a beharangozó reklámokat is pillanatok alatt ellehetett érni vagy emlékezzünk a perui elözetesre... szoval ilyen szempontból én nem aggodok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha azt vesszük, hogy már a Stargate Atlantis második évadját nézem, pedig magyar honban még csak nem is adják...

Vagy lemaradtam a múlt hét szombati Csillagkapuról és szerdán már megnéztem magyarul, DVD-Rip formátumba...

Szóval szvsz pöttyet sem lesz nehezebb megszerezni :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez bíztatóan hangzik. Mondjuk a Clone wars, való igaz, hogy gyorsan nálam volt a megjelenés után. A gond csak az, hogy én nem szoktam DC++-ni, meg ilyenek, egyik torrent oldalon sem vagyok fent. ÚGyhogy remélem, direkt linkek is lesznek. Persze ez még rohadt messze van :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
A készülő animációs sorozat és a tv-sorozat is ebbe a témába tartozik?

 

Az élőszereplős sorozat, majd csak 2008-ban indul, ugyhogy ha kikötnénk, hogy csak arról folyhat a diskurzus, akkor akár be is csukhatnánk egy darabig... szerintem nyugodtan jöhetnek ide a többi SW TV sorozattal kapcsolatos megjegyzések is... bár még azokra is legalább egy évet kell várni :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sajnos igaz :( Az epIII-ra is tudott mindenki várni 3 évet, de közben állandóan jöttek az infók.

 

Amíg még előkészítési fázisban sincs az egész, addig kár infókat várni róla. :)

 

Engem érdekelne hogy hogyan fogják előkészíteni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak már igen, de még eléggé kezdeti stádiumban lehet. Ez nem egy mozifilm, hanem "csak" animáció, mely esetben szerintem sokkal kevesebb infó tud kiszivárogni. Szerintem ha lesz valami, Tibi biztos megosztja velünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Inkább várok tovább, mint ne legyen jól kidolgozva...

Ezzel ezer százalékig egyetértek. Lehet, hogy ők is azért nem kapkodják el, mert igazán jó sorozatot akarnak csinálni. Körbejárnak minden lehetőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.