Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Dzséjt írta:

Lehet a minősége az oka, de engem megint elfogott az az érzés, mintha egy rajongói film trailerét nézném... :para:

Volt legalább 2 snitt ahol ez bennem is felmerült. De akik kint voltak és látták élőben azok nagyon lelkesek. Meg van pár dolog ami igy is tetszett. De azért bizok benne hogy ez sokat fog fejlődni. Egyelőre nem érzem hogy ez lenne a Disney+ Trónok harcája, de megy a drukk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Volt legalább 2 snitt ahol ez bennem is felmerült. De akik kint voltak és látták élőben azok nagyon lelkesek. Meg van pár dolog ami igy is tetszett. De azért bizok benne hogy ez sokat fog fejlődni. Egyelőre nem érzem hogy ez lenne a Disney+ Trónok harcája, de megy a drukk.

Titeket nem kapott el a Rogue One-os Jedha-s életérzés? Nekem a birodalom vs. gerillák harcra emlékeztetett végig. A minőségen még fognak sztem emelni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nekem is tetszett több jelenet is, főleg az elején, de az összhatástól most nem kapott el a lelkesedés. Viszont a rossz szájíz egy részének betudom a csapnivaló minőséget is. Azért nem mindegy, hogy a képek hogyan jönnek át. Megváltozik a szín a kamerás felvétel miatt, és máris máshogy hat. De jelenleg a Star Wars Jedi: Fallen Orderért jobban lelkesedem, mint a The Mandalorianért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bomarr írta:

Közben egyébként megerősítést nyert, hogy csak az láthatta a levetitett anyagokat, aki a teremben volt. Aki ott volt a Celebration-ön, de nem tudott bejutni az most úgyanúgy a kalózvideókat halássza mint mi.

Mondjuk ez tényleg szemétség. Még ha úgy lenne, hogy aki regisztrál a Celebrationre, az eldöntheti, hogy bemegy-e a panelre vagy sem, és ha nem, akkor magára vessen. De ahogy írtad fentebb, a véletlen dönt arról, ki jut be és ki nem, így a pechesekkel így kitolni nagy ganéság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5perces részlet. ha törölnék lesz egy link spoiler mögött ahonnan letölthető

 

 

Spoiler

A sült kowaki majom-gyík besz@rás. :D :D 

 

Szerkesztve: - luke19
  • Nagyon tetszik 3
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, luke19 írta:

 

 

  Spoiler elrejtése

A sült kowaki majom-gyík besz@rás. :D :D 

 

Ennél a jelenetnél bele is szerettem a sorozatba. :) 

 

Tippre azt mondanám, hogy ez az 1. részből van. Akkor pedig Filoni rendezése.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi alapján jónak tűnik! Bár nem értem a logikáját, hogy az miért lesz jobb bárkinek, ha csak később kerül fel a netre jó minőségben. Minek így szivatni a népet? Jó, hogy az Ep9 és a Fallen Order előzeteseinél nem volt ilyen hülyeség.

 

A részenkénti kibeszélés miatt én is örülnék neki, ha egyesével adnák ki a részeket. Novembertől december közepéig pont jó lenne az Ep9-ig.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Bomarr írta:

Kapaszkodj meg a székedben Ody: állítólag nem rakják fel az egész sorozatot egyszerre!!! November 12-én csak az első rész érkezik! Hetente jönnek a részek!

surprised owl GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.