Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

7 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Hat részes lesz. Ha tényleg hetente jön akkor két nappal az ep.9 premier előtt lesz az évadzáró :o


Nem olvastam utána ezelőtt, hogy mennyi része lesz, de (ne kérdezzétek miért, nemtom :D ) kifejezetten örülök neki, hogy nem nyújtják el nagyon hosszúra :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon bejön, menő cucc lesz ez. Bár pont a főhős testjátéka nem húzott be még igazán, a járása valahogy... hm. De a nézése! ;) Lények, hangulat, humor, és minden más eddig állat. Hmmmm

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Bár pont a főhős testjátéka nem húzott be még igazán, a járása valahogy... hm.

Darabos? :) Nekem ez jutott eszembe róla. Fura valóban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, fura, nem elég badass... :) de közben az lesz a pasi, látom-érzem... de nem tetszik még igazán. Pascal nagy kedvencem, bízom benne. "Hááát... reménykedjünk."

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://ziro.hu/velemeny/velemeny-miert-nem-lathattuk-a-mandalore-i-kisfilmjeit/

 

De még a végén írják,hogy ügyes.... :D Az biztos milyen jó érzés volt itthon azért néha azt a rózsaszín szemüveget vegyük már le, és mondjuk ki ez minden volt csak nem jó húzás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De amúgy ez nem új keletű. Anno a Rogue One-nál is az első videót csak szűk körben adták le. Igaz, akkor sokkal több idő volt még a premierig. Itt inkább az a zavaró, hogy 7 hónap múlva jön a sorozat, és azért lehetett rá számítani, hogy a Celebrationre időzítik a teaser trailert. Ez nem jött be, de azért nem olyan meglepő, hogy voltak ilyen exkluzív videók. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új technológiákat próbáltak ki a sorozaton, továbbá Lucas is mélyebben benne volt a korábbi tervei okán.

 

http://collider.com/the-mandalorian-filming-details-giancarlo-esposito/#george-lucas

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Dehogy elég! :) De valahogy egyáltalán nem félek, sok minden lejött a pár perces anyagból, nekem az bejövős, működős, tökös, koszos, erős és izgalmas. És megágyaz egy kb. 10 év múlva kezdődő SW tv-sorozatnak. Úgy értem, hogy lehetett volna olyan döntés is, hogy a SW nem való tévére, stb. Jó, hogy nem így lett. :) Szeretem nagyon a Trónok óta ezt a formátumot: van idő mindenre és mindenkire, ráadásul sötétebb-durvább lehet mint egy mozifilm...

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Friday, August 23

On Friday afternoon at 3:30 p.m., the highly anticipated streaming service Disney+ will give guests a first look at some of its original content including Lady and the Tramp, The Mandalorian, High School Musical: The Musical: The Series, and many more during this star-studded presentation.

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Korábban volt arról szó, hogy a sorozat most 6 vagy 8 részes lesz. Kezdetben 8 -ról volt szó, aztán jól láttam a heti részek mellé közölték azt is, hogy 6 részes lesz végül. Azonban az alábbi videóban Favreau közli, hogy a Mandalorian 8 részes lesz. :) Ha valóban hetiben érkezik a sorozat - ezt már azért megerősítették - akkor valószínű, hogy egészen december végéig fog tartani a sorozat. De ha duplával nyitunk és zárunk, akkor is az EpIX hetében fog záródni a sorozat, ami valljuk be kicsit fura lenne.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Állítólag az MSW szerzett néhány pólókra szánt képet az Amazaon.com-ról.

" At some point today (július 2), shirt designs for Star Wars: The Mandalorian hit Amazon.com. The shirts further confirm IG-11 is not IG-88. This is some of the first merchandise we’ve seen from the Disney+ live action Star Wars series. "

 

xkWCXla.jpg

 

BzRr4RQ.jpg

 

XwlcTXz.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer valaki elmagyarázhatná, hogy IG-88 miért számít menőnek. :D

Félreértés ne essék, ez már annyira hatott rám az évek alatt, hogy most már én is annak tartom, pedig ilyet bármelyik vidéki bádogos össze tudna dobni. Azért nem egy T-800-as vagy éppen Grievous. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg az önálló Hasbro figura és a köré írt sztorik a ludasak. Az biztos, hogy a filmeknek ehhez vajmi kevés köze van, hiszen az ep5-ben mindössze díszletelem.

Mondjuk én személy szerint nem tartom menőnek, sőt az egyik leggázabb droid dizájn díját simán kiosztanám ennek a gépnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy állítólag a Mandi epizódjai 15 millába kerültek. Ha 8 részről beszélünk, az durván 120 millió dollár. Odateszi magát a Disney, nem hiába, ez launch date lesz. :)

 

Továbbá Favreau elmondta, hogy már végeztek az első évaddal és jelenleg a 2. évadot írja. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.