Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited )

(Minden nap epekedve várom, hogy valami újabb info morzsa érkezik, egy új fotó, vagy szinte bármi... de neeem. :( :) Várom ezt a történetet, na. )

Edited by Darth Porg

Remélem jó lesz a sztori is. Annyi nem lesz elég, hogy f*szán kinéző páncélban feszítünk. :P Az alkotókat elnézve, ezzel vélhetőleg nem lesz gond.

Posted (edited )

Dehogy elég! :) De valahogy egyáltalán nem félek, sok minden lejött a pár perces anyagból, nekem az bejövős, működős, tökös, koszos, erős és izgalmas. És megágyaz egy kb. 10 év múlva kezdődő SW tv-sorozatnak. Úgy értem, hogy lehetett volna olyan döntés is, hogy a SW nem való tévére, stb. Jó, hogy nem így lett. :) Szeretem nagyon a Trónok óta ezt a formátumot: van idő mindenre és mindenkire, ráadásul sötétebb-durvább lehet mint egy mozifilm...

Edited by Darth Porg
  • Like 1
  • Tetszik 1

Durvább biztos nem lesz mert az szembe menne az SW tradíciókkal, ellenben a korszak és a téma okán is lehet sötétebb. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.

Friday, August 23

On Friday afternoon at 3:30 p.m., the highly anticipated streaming service Disney+ will give guests a first look at some of its original content including Lady and the Tramp, The Mandalorian, High School Musical: The Musical: The Series, and many more during this star-studded presentation.

• Like 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2

Korábban volt arról szó, hogy a sorozat most 6 vagy 8 részes lesz. Kezdetben 8 -ról volt szó, aztán jól láttam a heti részek mellé közölték azt is, hogy 6 részes lesz végül. Azonban az alábbi videóban Favreau közli, hogy a Mandalorian 8 részes lesz. :) Ha valóban hetiben érkezik a sorozat - ezt már azért megerősítették - akkor valószínű, hogy egészen december végéig fog tartani a sorozat. De ha duplával nyitunk és zárunk, akkor is az EpIX hetében fog záródni a sorozat, ami valljuk be kicsit fura lenne.

Posted (edited )

Szerintem áthúzódik jövőre. Decemberben már csak a TROS-ra fognak koncentrálni. 

Edited by Ody Mandrell

Állítólag az MSW szerzett néhány pólókra szánt képet az Amazaon.com-ról.

" At some point today (július 2), shirt designs for Star Wars: The Mandalorian hit Amazon.com. The shirts further confirm IG-11 is not IG-88. This is some of the first merchandise we’ve seen from the Disney+ live action Star Wars series. "

xkWCXla.jpg

BzRr4RQ.jpg

XwlcTXz.jpg

• Like 1
  • Tetszik 2

Egyszer valaki elmagyarázhatná, hogy IG-88 miért számít menőnek. :D

Félreértés ne essék, ez már annyira hatott rám az évek alatt, hogy most már én is annak tartom, pedig ilyet bármelyik vidéki bádogos össze tudna dobni. Azért nem egy T-800-as vagy éppen Grievous. 

Valószínűleg az önálló Hasbro figura és a köré írt sztorik a ludasak. Az biztos, hogy a filmeknek ehhez vajmi kevés köze van, hiszen az ep5-ben mindössze díszletelem.

Mondjuk én személy szerint nem tartom menőnek, sőt az egyik leggázabb droid dizájn díját simán kiosztanám ennek a gépnek. 

Engem már úgy átmostak, hogy a Mandalori trailerében, amikor megláttam a jelenetet IG-11 akciójával, felkiáltottam, hogy: "Azta k*rva!!"

Pedig csak egy rosszul összerakott eresz. :D 

Most olvastam, hogy állítólag a Mandi epizódjai 15 millába kerültek. Ha 8 részről beszélünk, az durván 120 millió dollár. Odateszi magát a Disney, nem hiába, ez launch date lesz. :)

Továbbá Favreau elmondta, hogy már végeztek az első évaddal és jelenleg a 2. évadot írja. :o

• Like 2
  • Tetszik 3

Hamarosan már tényleg kell majd dobbantaniuk valamit. A D23 erre a legtökéletesebb időpont. Az előzetes szerintem garantált. :)

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Vagy csak azt adják le most már nyilvánosan amit a Celebrationon titokban. ;) 

Na ne azt már láttam, újdonságra vágyom :D Pontosan ezért nem hiszem, hogy ugyanazt leadnák, a Disney tudja hogy az a trailer kikerült, hype építés szempontjából meg az a jó, ha valami újat mutatnak.

A Rogue One esetében sem azt kaptuk meg nyilvánosan, amit a Celebration alatt zárt kapuk mögött levetítettek. Reménykedjünk itt is hasonlóban :)

Én úgy gondolom, hogy a BTS videó, amit leadtak a Celebration -ön, megkapjuk majd jó minőségben. Továbbá egy új előzetest kapunk, amely többet fog majd mutatni, mint azt tette a Celebration -ön levetített. :)