Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2019. 08. 21. - 20:19, Ody Mandrell írta:

Inkább úgy néz ki mint aki Maz Kanata fajából való. :d 

Nem hasonlít, mert Mah arcán a szája felett nem volt olyan redő mint ezen. Ha jobban megnézed látni. Plusz az arcforma is jobban hajaz a Sullustiakra.:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karakter a Blurrg mellett megegyezik a pop vinyl boxon feltüntetett figurával, csak ott fel van tolva a szemüvege. Kuiil vagy Kviil a neve. Szerintem ugnaught. És van egy olyan tippem a pop vinyl kapcsán, hogy őt fogja alakítani mocap-pel vagy csak a hangját adva, Nick Nolte! Mert esküszöm, hasonlít rá :D Komoly esélye van, hogy fan-favourite lesz belőle, nekem nagyon tetszik.

 

A Taika Waititi által játszott IG-droid tehát nem IG-88, hanem egy új karakter, IG-11. Nagyon tartják magukat ahhoz, hogy egyetlen korábban látott figura sem tűnik fel, kíváncsi vagyok, meddig tudják ezt tartani (Bossk-ról is voltak pletykák korábban). Milyen érdekes, hogy egy olyan SW-mozgókép, ahol nincs ismerős figura, azzal hiteti el, hogy a galaxis része, hogy a design, a figurák minden korábbinál jobban megidézik a klasszikus filmeket. A Disney-éra SW-filmjeinek komoly hiányossága, hogy a klasszikus fajokat fájóan alulhasználták, itt viszont láthatóan teljesen új figurákat alkotnak meg klasszikus fajokon belül, ami nagyon tetszik nekem, ebben a sorozatban ilyen hiányok nem lesznek. Ugye már az eddigi infók alapján tudjuk, hogy feltűnik Jawa, Rodian, Weequay, Kowaky majomgyík, és még ki tudja, hány további faj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon állat! És már csak 8 óra +- néhány. :D

 

szerk.: ha minden igaz, akkor talán élőben (értsd: twitteren keresztül) is követhetjük figyelemmel a Disney+ panel eseményeit! Próbálok fent lenni addig, ami szerintem nem lesz nehéz... a hasam nem nagyon enged aludni. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kell egy ilyen Pop up figura.:D

53 perccel korábban, Bence1997 írta:

Amúgy ha minden igaz, akkor a Tatooine -ra vissza fogunk térni. Oly sok év után. :yes:

Erre már én is várok, látni akarom hogy mi lett a bolygóval. Olyan érdekes lenne Mos Eisley-t vagy Mos Espát fejlett kikötővároaként látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Brodie írta:

Mondjuk ezek nekem mindig legalább akkorát szoktak ütni, mint a trailerek. :) 

Ezzel én is így vagyok. Sőt néha egy BTS videó sokkal hangulatosabb, mint egy trailer.

 

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Erre már én is várok, látni akarom hogy mi lett a bolygóval. Olyan érdekes lenne Mos Eisley-t vagy Mos Espát fejlett kikötővároaként látni.

5 évvel leszünk a ROTJ után. Érdekes lesz ennyi idő után látni azt, hogy a Tatooine -al mi a helyzet. És talán egyéb más ismerős helyszínekre is ellátogathatunk - a blurrg miatt felötlött bennem az is, hogy Ryloth végre élőszereplős kivitelben szerepelni fog. :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.